Pôžička na čokoľvek Martin                              DAJTE SI SPRAVIŤ VAŠE FOTOGRAFIE CEZ INFOTURIEC                          Ubytovanie Martin                        MATKA A DIEŤA TURCA                        Ubytovanie Vrútky                        Ubytovanie Turčianske Teplice                        Ubytovanie Turiec                       
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
DR.MAX /Riadok 1/
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
24. Júl 2014 - 28. Júl 2014 Grace: Kňažná z Monaka

Štvrtok 24., piatok 25., sobota 26., nedeľa 27., pondelok 28. júl o 17.30 hod.

 

Lietadlá 2 2D
(PLANES 2: FIRE AND RESCUE) – premiéra !!!

 

Keď ostatní odlietajú, hrdinovia prilietajú.

Lietadlá 2 je nová dobrodružná komédia, v ktorej sa nám predstaví elitný tím hasičských lietadiel, ktoré zasvetili svoj život ochrane historického nárdného parku Piston Peak proti zničujúcim požiarom. Keď sa svetovo známy letecký pretekár Dusty dozvie, že jeho motor je poškodený a možno už nikdy nebude môcť závodiť, musí zaradiť nižšiu rýchlosť a stane sa členom vzdušných hasičov. Dusty sa pripojí k ostrieľaným veteránom. Záchranárskej legende Blade Ranger a jeho odvážnemu tímu, ktorého súčasťou je aj tanker Dipper, Windlifter (helikoptéra), bývalý vojenský transportér Cabbie a živá partička neohrozených tereňákov, ktorí si hovoria Smokejumpers. Spoločne bojujú proti neskrotnému živlu a Dusty pomaly prichádza na to, čo to znamená byť skutočným hrdinom.

Hrajú /v slovenskom znení/: Michal Hallon, Štefan Kožka, Rebeka Poláková, Michal Rovňák, Marián Labuda, Júlia Horváthová, Juraj Kemka
Žáner: animovaná rodinná komédia USA
Verzia: slovenský dabing

Minutáž:
84 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 28. júla 3,00 €

24. Júl 2014 - 28. Júl 2014 Hercules 3D/2D

3D: štvrtok 24., piatok 25., sobota 26. júl o 19.30 hod.
2D:
nedeľa 27., pondelok 28. júl o 19.30 hod.

 

Hercules 3D/2D
(HERCULES) – celoslovenská premiéra !!!

Narodil sa, aby sa stal hrdinom.

Klasický mytologický príbeh o Herkulovi dostáva úplne nový rozmer. Začína v momente, kedy Herkules splnil povestných dvanásť úloh, aby sa vykúpil zo svojich minulých hriechov. Žije vo vyhnanstve a živí sa ako žoldnier. On a jeho päť verných spoločníkov putujú po starovekom Grécku a výmenou za zlatou poskytujú ochranu každému, kto ich potrebuje. Keď o ich služby požiada samotný trácky kráľ a jeho krásna dcéra, ktorých krajinu neustále ohrozujú tyranskí bojovníci, Herkules pochopí, že svojmu osudu nemôže utiecť. Musí prijať svoj vlastný mýtus a stať sa opäť tým slávnym hrdinom, ktorým bol kedysi dávno.

Hrajú: Dwayne Johnson, Ian McShane, John Hurt, Joseph Fiennes, Rufus Sewell
Žáner: akčný dobrodružný fantasy film USA
Verzia: 3D – český dabing, 2D - české titulky
Minutáž: 95 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 28. júla 3,00 €

29. Júl 2014 - 30. Júl 2014 Kino nepremieta

29. a 30. júla kino MOSKVA nepremieta!

31. Júl 2014 - 04. August 2014 Strážcovia galaxie 3D/2D

3D: štvrtok 31. júl, piatok 1., sobota 2. august o 17.30 hod.
2D:
nedeľa 3., pondelok 4. augusta o 19.30 hod.

 

Strážcovia galaxie 3D/2D
(GUARDIANS OF THE GALAXY) – celoslovenská premiéra !!!

Od štúdia Marvel, ktoré vytvorilo také trháky ako bol Iron Man, Thor, Captain America a v neposlednom rade Avengers, prichádza úplne nový team – Strážcovia Galaxie.

V akčnom epickom dobrodružstve sa spoločnosť Marvel nezadržiteľne rozširuje už aj do kozmu. Odvážny dobrodruh Peter Quil sa stáva stredobodom záujmu nájomných zabijakov, potom ako ukradne tajomnú guľu obávanému a mocnému Ronanovi, ktorý si robí zálusk na ovládnutie celého vesmíru. Aby odhodlanému Ronanovi unikol, je Quill nútený spojiť sily so štvoricou netypických hrdinov – Rocketom – po zuby ozbrojeným mývalom, Grootom – humanoidom, ktorý svojim vzhľadom skôr pripomína strom, vražednou a záhadnou Gamorou a pomstychtivým Draxom Ničiteľom. Keď Quill objaví skutočnú silu gule a hrozbu, ktorú predstavuje pre celý vesmír, musí urobiť všetko preto, aby táto nesúrodá skupina držala spolu a pokúsila sa zachrániť celú galaxiu pred skazou.

Hrajú: Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Lee Pace, Laura Haddock, Michael Rooker, Glenn Close, Ophelia Lovibond, Djimon Hounsou, Enzo Cilenti, Josh Brolin
Žáner: akčný dobrodružný sci-fi film USA
Verzia: slovenské titulky
Minutáž: 122 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 4. augusta 3,00 €

31. Júl 2014 - 02. August 2014 Očista 2

Štvrtok 31. júl., piatok 1., sobota 2. august o 19.45 hod.

Očista 2
(THE PURGE: ANARCHY)
– celoslovenská premiéra !!!

Raz za rok sa americké ulice vždy na dvanásť nočných hodín premenia na peklo. Nepracuje ani jedna zo zložiek záchranného systému a všetky zločiny, vrátane tých najťažších, sú úplne legálne. Tejto brutálnej noci sa hovorí Očista. Režisér James DeMonaco pred rokom pozitívne šokoval nízkorozpočtovým thrillerom s „očistne“ originálnym nápadom, za čo bola Očista právom odmenená mimoriadnymi výsledkami v kinách. A tak úplne prirodzene vzniklo pokračovanie. Zvlášť keď jej predchodca položil množstvo znepokojivých otázok a zďaleka neodpovedal na všetky. V noc Očisty by sa po uliciach pohyboval iba samovrah alebo človek s neodolateľnou túžbou po zabíjaní. Jedným z nich je po zuby ozbrojený chlap, ktorý chce dočasnú beztrestnosť využiť k tomu, aby „potrestal“ opitého šoféra, ktorý mu pred časom prešiel dieťa. Nebude to mať jednoduché, pretože všetci tí, ktorí túto noc chcú „iba“ prežiť, sa pred vypuknutím Očisty snažia maximálne zabezpečiť. Manželia, ktorým sa krátko pred jej začiatkom pokazilo auto, a oni uviazli niekde na predmestí, mali v tomto smeru neskutočnú smolu. Rovnako tak matka s dcérou, ktoré sa márne pokúsili premeniť svoj byt v nedobytnú pevnosť. Náhoda zvedie týchto štyroch bezbranných zúfalcov dohromady s vyššie spomínaným osamelým pomstiteľom. Je im jasné, že pokiaľ majú mať aspoň malinkú šancu na prežitie, musia sa ho za každú cenu držať. Ale on má svoj plán a v ňom vystraší a neozbrojení „civilisti“ nehrajú žiadnu rolu. Noc ale zďaleka ešte nekončí a pre všetkých pripravuje pár nepekných prekvapení. Zatiaľ čo prvú Očistu bolo možné vďaka jej zasadeniu do interiéru jedného domu označiť za komorný thriller, pokračovanie je výpravnou akciou, ktorá nešetrí napätím, brutalitou a nečakanými dejovými zvratmi.

Hrajú: Frank Grillo, Zach Gilford, Michael K. Williams, Kiele Sanchez
Žáner: thriller / horor USA
Verzia: slovenské titulky

Minutáž:
98 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 €

03. August 2014 - 04. August 2014 Zakázané uvoľnenie

Nedeľa 3, pondelok 4. august o 18.00 hod.

Zakázané uvoľnenie
(ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ) – premiéra !!!

Výbušná konverzačná a situačná komédia na motívy úspešnej divadelnej hry Petra Kolečka sa odohráva jedného večera v zapadnutej dedinskej krčme. Čo všetko sa môže povedať a stať, keď sa opijú unesená nevesta, ženský svedok jej ženícha a životom ostrieľaná barmanka ... Vo filme na rozdiel od hry pribudli postavy, scénky a prostredie. Celý dej začína už na svadbe a sľubuje herecký koncert mladých, krásnych herečiek.

Je májová sobota podvečer a česká hokejová reprezentácia opäť došla na majstrovstvách sveta ďaleko. Hrá v semifinále proti Slovensku. Vladana, majiteľka zapadnutej hokejovej krčmy v jednej stredočeskej dedine a zároveň jej jediná barmanka, očakáva potrebnú tržbu, ktorú urobia chlapi, čo sa prídu pozerať na hokej. Lenže televízia nefunguje a Vladanin príležitostný milenec Karel ju nechce prísť opraviť práve preto, že beží hokej. Vladana sa teda nachádza v začarovanom kruhu. Do prázdnej krčmy prichádza namiesto očakávanej mužskej klientely úplne nečakaná dvojica klientov. Novomanželka Klára a svedkyňa ženícha Iveta. Áno, svedkom ženícha môže byť aj žena, a tak Iveta, dlhoročná kamarátka Klárinho snúbenca a teraz aj manžela Štěpána, musela okrem iného aj uniesť nevestu. Ženy si chcú u Vladany dať drink, než ich ženích nájde a Kláru si vyzdvihne. Lenže ženích neprichádza a neprichádza a dámy vrátane Vladany nezostanú pri jednom drinku. A ako už to tak býva po požití väčšieho množstva alkoholu pri takých stresujúcich udalostiach ako je svadba, okrem radu múdrych klebiet o mužoch, ktoré ženy prirodzene vypúšťajú, vychádza na povrch aj veľa dôležitejších vecí, ktoré mali zostať tajomstvom. Dozvedáme sa napríklad to, že stresujúcu situáciu prežíva aj Vladana, ktorá si vsadila na konkrétny výsledok prebiehajúceho hokejového zápasu. Tiket s vysokým kurzom je jej vstupenkou do lepšieho života. Bývalá druhoradá herečka, ktorej zostala krčma s hokejovou výzdobou po rozvode s manželom hokejistom, chce výhru investovať do nájmu bytu v Prahe a chce zase začať obchádzať konkurzy. Zato tajomstvo svedkyne Ivety je iné a v danej situácii možno ešte výbušnejšie. Má novomanžela Štěpána uloženého v mobile pod menom Králíček. Klára šalie. Podvádza ju manžel so svedkyňou Ivetou? Iveta sa pod tlakom prizná k tomu, že je lesba. Klára jej neverí. Čo má teraz robiť, ako má vedieť, že sa nevydala zle? Okamžite potrebuje zistiť pravdu. Opitej Kláre napadne, aby jej Iveta sexom s Vladanou dokázala svoju orientáciu. Šialený nápad je nakoniec realizovaný a Klára sa upokojí. Avšak len na chvíľu. Ženích stále nejde a vonku už je tma. A navyše búrka. Vypadnú poistky. Klára sa rozhodne, že ich pôjde „nahodiť“. Chce v taký vypätý deň urobiť niečo normálne. Poistky vnútri nepomáhajú. Musí ísť von nahodiť hlavný istič. Ale namiesto toho si tajne a potme vypočuje rozhovor Vladany a Ivety, ktoré v domnienke, že sú samy, hovoria o zážitku zo spoločného sexu, a tiež o tom, že Iveta samozrejme nie je lesba a so Štěpánom spala naposledy pred štrnástimi dňami. Klára nahodí poistky, nebol to hlavný istič. Chcela si ich vypočuť. Schyľuje sa k bitke medzi Klárou a Ivetou. Klára vidí, že jej svadba bola omyl, ale prežíva to podľa Vladany trochu vecne. Niečo tu nehrá. Ivete zvoní mobil. Klárin novomanžel Štěpán Jelen nabúral a zomrel. Iveta šalie. Plače a plače. Naopak Klára sa drží ďaleko lepšie. Je jasné, že tou, ktorá milovala Štefana, je skôr Iveta než Klára. Vladana ide zistiť, čo a ako. Nechá obe nešťastné ženy v krčme, aby sa vyspali. Keď prichádza späť, má šokujúcu správu. Mŕtvy je jeleň, nie Štěpán Jelen. Zrazili jeleňa. Takže Štěpán nie je mŕtvy. Lenže čo s tým teraz - po tom, čo všetko vyšlo najavo? A ako vlastne skončil ten hokej?

Hrajú: Jana Stryková, Hana Vagnerová, Zuzana Stavná, Ondřej Sokol, Tomáš Jeřábek, Igor Orozovič
Žáner: komédia ČR
Verzia: česká verzia

Minutáž: 77 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 4. augusta 3,00 €

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
----------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.344 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.482 CZK
1€ =0.791 GBP
1€ =308.060 HUF
1€ =4.144 PLN
1€ =4.397 RON