Pôžička na čokoľvek Martin                    Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
VERBENA
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
26. November 2015 - 30. November 2015 Dobrý dinosaurus 3D/2D

3D verzia: štvrtok 26., piatok 27., sobota 28. november o 17.30 hod.
2D verzia:
nedeľa 29., pondelok 30. november o 17.30 hod.

Dobrý dinosaurus 3D/2D
(GOOD DINOSAUR) – celoslovenská premiéra !!!

Animovaná komédia od tvorcov  V hlave o tom, ako by to vyzeralo, keby dávny asteroid minul našu planétu a dinosauri by nikdy nevyhynuli.

Tvorcovia filmu „V hlave“ vás pozývajú na dobrodružnú výpravu do sveta dinosaurov, ktorý však vyzerá trocha inak, ako sme si doteraz predstavovali. Mladý apatosaurus Arlo si spokojne nažíva so svojou rodinou až do dňa, keď sa nešťastnou náhodou stratí v divočine.Civilizovaný a bojazlivý Arlo nie je zvyknutý na život v  prírode. Jedinou oporou mu je divoký jaskynný chlapec Spot, s ktorým sa spriatelí. Na cestách drsnou, ale prekrásnou divočinou sa Arlo so Spotovou pomocou naučí čeliť svojmu strachu a zistí, že je schopný veľkých činov.

Hrajú /v slovenskom znení/: Daniel Hudák (Arlo), Martina Kapráliková (Libby), Peter Kolárik (Tatko Henry), Juraj Predmerský (Bubbha), Richard Labuda (Buck), Vladimír Jedľovský (Butch), Helena Gregorová (Mamka Ida), Andrea Somorovská (Ramsey), Jakub Ružička (Nash), Igor Adamec (Forrest Krovie), Štefan Skrúcaný  (Hromomil)
Žáner: rodinný animovaný film USA
Verzia: slovenský dabing
Minutáž:
100 min.
Prístupnosť: vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 30. novembra 3,00 €

26. November 2015 - 28. November 2015 Viktor Frankenstein

Štvrtok 26., piatok 27., sobota 28. november o 19.30 hod.

Viktor Frankenstein
(VICTOR FRANKENSTEIN) – celoslovenská premiéra !!!

 Odhaľte pôvod monštra a jeho stvorenia

Oživiť mŕtvu hmotu a stvoriť z nej živú bytosť dokázal zatiaľ len Boh a Viktor Frankenstein. A práve o tom druhom hovorí náš príbeh. Príbeh ktorý sa odohráva v storočí, kedy sa prebúdza veda a nové technológie a tradičná viera a náboženstvo sa spájajú. V časoch, kedy sa zdá, že nič nie je nemožné. Radikálny vedec Dr. Viktor Frankenstein (James McAvoy) a jeho pomocník Igor (Daniel Radcliffe) majú spoločnú víziu o umelom stvorení života, ktorá môže zmeniť svet. Victorovi sa však výsledky ich spoločnej práce vymknú kontrole a dokonca hrozí, že sa dostanú do rúk ľuďom , ktorí s nimi budú chcieť ukojiť svoje mocenské chúťky. Zatiaľ čo Frankenstein chce vo vynálezoch pokračovať bez ohľadu na možné následky, Igor si uvedomuje, k akým hrozným koncom môže viesť. Jedine on môže zachrániť Viktora pred ním samým a svet pred nebezpečným stvorením. Aj keď dej filmu vychádza z klasickej knižnej predlohy Frankenstein spisovateľky Mary Shelley, takže sa môžete tešiť na tajomné hrady, viktoriánske laboratória, hrozivé búrky a blesky. Hlavným hrdinom nie je ani monštrum, či šialený vedec, ale práve znetvorený sluha Igor, ktorý doteraz vždy ostal skromne v pozadí. „S vedou a novými technológiami vždy bol a je spojený strach, že sa dostaneme do bodu, kedy už nad vecami stratíme kontrolu, a o tom hovorí náš film. Je o dvoch mužoch rozhodujúcich sa, či prekročiť túto hranicu. A ako sa zachovať, keď to nastane,“ popisuje film Daniel Radcliffe.

Hrajú: Daniel Radcliffe, James McAvoy, Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Freddie Fox
Žáner: horor/dráma USA
Verzia: slovenské titulky
Minutáž: 109 min.
Prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
4,00 €

29. November 2015 - 30. November 2015 Tajomstvo ich očí

Nedeľa 29., pondelok 30. november o 19.30 hod.

 Tajomstvo ich očí
(THE SECRET IN THEIR EYES) – celoslovenská premiéra !!!

Pravda sa vynorí tam, kde ju najmenej čakáte Každý má svoje tajomstvo a svoju predstavu o spravodlivosti. Oscarová Julia Roberts pátra v napínavej a dramatickej krimi po vrahovi svojej dcéry. Skvelú hereckú zostavu dopĺňa Chiwetel Ejiofor (Marťan, 12 rokov otrokom) a Nicole Kidman (Moulin Rouge, Hodiny). Dvojica zohraných vyšetrovateľov FBI Jess ( Julia Roberts ) a Ray ( Chiwetel Ejiofor ) je zo dňa na deň rozorvaná vo chvíli, keď sa obeťou jednej vraždy stane dcera Jess. Obaja navyše s hrôzou sledujú ako je hlavný podozrivý prepustený a jeho stopy miznú v neznáme. Po trinástich rokoch hľadania nejakého vodítka nájde Ray stopu, ktorá by mohla priniesť vyriešenie prípadu a spravodlivosť. Na šokujúce tajomstvo, ktoré sa objaví, však nie je nikto z nich poriadne pripravený. Julia Roberts patrí dlohodobo medzi najobľúbenejšie herečky, ale za slávou Pretty WomenNotting Hill sa skrývá veľký herecký talent. Oscar za Erin Brokovich a nominácia za nedávne Blízko od seba sú toho nezvratným dôkazom. V thrilleri Právo zabiť sa navyše pred kamerou vôbec po prvýkrát stretne s ďalšou oscarovou hviezdou – s Nicole Kidman (Hodiny).  Ešte dodajme, že za kamerou stál Juliin manžel Danny Moder.

Hrajú: Julia Roberts, Nicole Kidman, Chiwetel Ejiofor
Žáner: krimi thriller USA
Verzia: české titulky
Minutáž: 115 min.
Prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 30. novembra 3,00 €

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.061 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.032 CZK
1€ =0.703 GBP
1€ =312.270 HUF
1€ =4.272 PLN
1€ =4.442 RON