Pôžička na čokoľvek Martin                    Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
Lekáreň BELLA DONNA
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
30. Júl 2015 - 03. August 2015 Malý dráčik 3D/2D

3D verzia: štvrtok 30., piatok 31., júl., sobota 1. august o 17:30 hod.
2D verzia:
nedeľa 2., pondelok 3. august o 17.30 hod.

Malý dráčik
3D/2D
(COCCONUT THE LITTLE DRAGON) – celoslovenská premiéra !!!
 

Viete, kto žije na Dračom ostrove? Predsa tí najzábavnejší a najšikovnejší draci! Animovaná rozprávka nakrútená na motívy populárnej knižnej série pre deti.

Dráčik Kokosík a jeho kamarát Oskar sa narodili na Dračom ostrove, avšak sú iní ako ostatní. Kokosík je lietajúci drak, ktorý nelieta a Oskar je drak-mäsožravec, ktorý sa stal vegetariánom. Spoločne s vynaliezavou dikobrazkou Matildou musia zachrániť ostrov pred nebezpečnou sopkou, ktorá sa po rokoch odrazu prebudila. To však bude možné iba vtedy, ak draci všetkých veľkostí a farieb uzavrú medzi sebou mier a spoja sily k záchrane ich nádherného ostrova.

Žáner: animovaná rozprávka NEMECKO
Verzia: slovenský dabing
Minutáž: 80 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny

Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 3. augusta 3,00 €

30. Júl 2015 - 03. August 2015 Mission: Impossible – Národ grázlov

Štvrtok 30., piatok 31. júl, sobota 1., nedeľa 2., pondelok 3. august o 19.30 hod.

Mission: Impossible – Národ grázlov
(MISSION IMPOSSIBLE -  ROGUE NATION) – celoslovenská premiéra !!!

Agent Ethan Hunt sa vracia!

Ethan Hunt (Tom Cruise) je zvyknutý vyrážať na misie, ktorých úspešne splnenie je priam nemožné. Pod vedením režiséra Christophera McQuarieho (Jack Reacher) ide znova po krku tým najväčším grázlom súčasného sveta. A ako je jeho dobrým zvykom, väčšinu kaskadérskych scén točil Tom Cruise sám a bez dabléra. ,,Od architekta nášho filmu som dostal model Airbusu s tým, že ho môžeme nejako využiť v príbehu. Tak som sa Toma opýtal, či by sa ho nechcel držať zvonku, keď bude štartovať. Myslel som to ako žart, ale on hneď súhlasil.“ Podobných výnimočných kúskov musel herec absolvovať veľmi veľa, pretože hrozby, ktorým jeho hrdina čelí sú veľmi mimoriadne. Štátnym úradníkom sa nepáčia neortodoxné pracovné metódy tajnej vládnej služby IMF (Impossible Mission Force), preto ju rozpustia a jej šéfa Ethana Hunta chcú hnať k zodpovednosti. Medzitým sa o slovo začína hlásiť mýtická organizácia Syndikát, ktorej členmi sú bývalí agenti. Ich cieľom je prostredníctvom riadených teroristických útokov zaviesť trochu iný svetový poriadok. Aj keď Hunt nemá proti Syndikátu oficiálne poverenie a pohybuje sa v ilegalite, zhromaždí svojich skúseným kamarátov (Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner) a pokúsia sa týchto profesionálnych teroristov zastaviť. Pomáha mu aj krásna britská agentka Ilsa Faust (Rebecca Ferguson), ktorá má jedinú vadu na kráse- nedá sa jej úplne veriť, pretože je veľmi pravdepodobné, že pracuje pre druhú stranu. 

Hrajú: Tom Cruise, Jeremy Renner, Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Alec Baldwin, Ving Rhames, America Olivo
Žáner: akčný thriller USA
Verzia: slovenské titulky
Minutáž: 120 min.
Prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
4,00 € / v pondelok 3. augusta 3,00 €

04. August 2015 - 05. August 2015 Dnes nepremieta

4. - 5. augusta kino MOSKVA nepremieta!

06. August 2015 - 07. August 2015 Terminátor Genisys 2D/3D

2D verzia: štvrtok 6. august o 19.30 hod.

3D verzia: piatok 7. august o 19.30 hod.

 

Terminátor Genisys 2D/3D
(TERMINATOR: GENISYS) – repríza

 

Teraz platia iné pravidlá

Slávny režisér James Cameron, jeden z prvých divákov filmu Terminator: Genisys, po premietaní prehlásil, že práve videl snímok, ktorý môže byť právom považovaný za tretí diel, jeho predošlých dvoch Terminátorov. Väčší punc kvality ako pochvalu od ,,otca zakladateľa“ filmu získať nemohol. Cameron to povedal aj napriek tomu, že sa Terminator: Genisys s pôvodným príbehom dosť zahráva a dosť zásadne mení pravidla hry. Budúcnosť je temná. Súdny deň v deväťdesiatych rokoch minulého storočia zlikvidoval polovicu ľudstva a tí, ktorí prežili, sa od tej doby snažia márne vzdorovať počítačovému systému Skynet. Najsilnejšie hnutie odporu sa sformovalo okolo Johna Connora (Jason Clarke), ktorý pre Skynet predstavuje najväčšiu hrozbu. Problém má vyriešiť Terminátor, stroj na zabíjanie s ľudskými rysmi (Arnold Schwarzeneer), ktorého Skynet pošle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) skôr, ako stihne počať svojho syna. Lenže aj ľudský rebeli majú prístup do stroja času a za Sárou pošlú vojaka Kylea Reesa (Jai Courtney), aby ju pre zmenu zachránil pred Terminátorom. Až do toho okamihu sa vyššie uvedený popis zhoduje s prvým dielom. Návratom do roku 1984 však dochádza k zásadnému bodu obratu. Kyle Reese zisťuje, že Sára nie je bezradná a vydesená servírka, ale poriadna bojovníčka, ktorú žiaden Terminátor nemôže vystrašiť, zvlášť keď jej jeden taký stroj už pár rokov robí spoločníka a ochrancu. Lenže táto výhoda môže byť k ničomu, pretože Skynet má ,,prsty“ všade a rozhodne chce zabrániť tomu, aby táto nesúrodá trojica namaľovala ľudstvu ružovú budúcnosť.

 

Hrajú: Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jai Courtney, Jason Clarke

Žáner: akčný sci-fi thriller USA

Verzia: slovenské titulky

Minutáž: 126 min.

Prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov

   Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 €

06. August 2015 - 10. August 2015 Vykoľajená

Štvrtok 6., piatok 7. august o 17.20 hod.

Sobota 8., nedeľa 9., pondelok 10. august o 19.30 hod.

 

Vykoľajená

(TRAINWRECK) – celoslovenská premiéra !!!

 

Nová komédia režiséra Judda Apatowa sľubuje veľmi drsný humor.

Monogamia je nemožná. Túto myšlienku vbije do hlavy malej Amy jej otec, ktorý sa práve rozvádza. Výsledkom je nie len nesmierne pestrý milostný život jednej mladej ženy, ale takisto svojrázna romantická komédia. Čo iné by ste čakali od Judda Apatowa, tvorcu Kopačiek alebo Nabúchanej. Život sa s Amy (Amy Schoumer) dosť mazná. Má výbornú prácu v spoločenskom časopise, skvelé kamarátky, útulný byt a peknú zostavu prítulných partnerov, ktorí od nej nič okrem príležitostného sexu nechcú. Keď občas započuje tikať biologické hodiny, navštívi svoju sestru, alebo svojho cynického otca a tikanie hneď ustane. Amy by takto spokojne  žila až do prechodu, keby sa nerozhodla napísať rozhovor s veľmi úspešným športovým doktorom Aaronom (Bill Hader). Ako správna novinárka sa rozhodne spoznať objekt svojho záujmu dôkladne a tak sa sním vyspí. Úplne v duchu svojho životného názoru, úplne nezáväzne. Lenže tento doktor je z trochu iného materiálu než ostatní príležitostní milenci a chcel by s ňou sex záväzne opakovať. Skutočnosť, že je jej hradba monogamie narušená, Amy neskutočne vydesí. Rozhodne sa, že vezme nohy na ramená, lenže sotva čo vyrazí, uvedomí si, že sa jej už životom nechce bežať samotnej. To by ale pred tým nemala dať svojmu doktorovi kopačky.

 

Hrajú: Amy Schumer, Bill Hader, Brie Larson, Colin Quinn, John Cena, Tilda Swinton
Žáner: komédia USA

Verzia: slovenské titulky

Minutáž: 122 min.

Prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov

   Vstupné: 4,00 € / v pondelok 10. augusta 3,00 €

08. August 2015 - 10. August 2015 Jurský svet 3D/2D

3D verzia: sobota 8. augusta o 17.20 hod.

2D verzia: nedeľa 9., pondelok 10. augusta o 17.20 hod.

 

Jurský svet 3D/2D

(JURASSIC WORLD) – repríza

 

Park sa otvára

Pred dvadsiatimi dvoma rokmi tragicky skončil sen excentrického milionára Johna Hammonda, ktorý chcel na odľahlom ostrove z dinosaurej DNA vytvoriť Jurský park so živými exponátmi. Od tej doby sa toho veľa zmenilo, park ide na plné obrátky, ročne ním prejdú milióny nadšených návštevníkov, ktorí s sledujú v akcii desiatky ,,vyhynutých“ živočíchov. Lenže vedenie parku neustále hľadá nové spôsoby, ako túto jedinečnú atrakciu ešte viac zatraktívniť. A v tú chvíľu prídu komplikácie. ,,Môžeme sledovať tie najúžasnejšie tvory, ktoré kedy chodili po Zemi, ale z nejakého dôvodu nám to nestačí. Chceme ešte niečo lepšie a tí, ktorí z toho profitujú, sa snažia túto túžbu uspokojiť. Pripadá Vám T-rex malý? Vyrobíme Vám väčšie zviera,“ popisuje východiskový bod príbehu Jurského sveta jeho režisér Colin Trevorrow (duchovný otec Steven Spielberg sa tentokrát podujal na rolu výkonného producenta). Vedecké experimenty s novými druhmi veľmi podporuje manažérka parku Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), ktorá v zvieratách vidí predovšetkým čísla. Na rozdiel od nich biológ Owen Grady (Chris Pratt zo Strážcov Galaxie) vidí hlavne nebezpečie, zvlášť vo tvoroch, ktoré nestvorila príroda, ale laboratórium. Udalosti mu dajú za pravdu, keď sa jeden z takýchto maznáčikov doslova utrhne z reťaze a začne si pochutnávať na zamestnancoch a aj na návštevníkov parku medzi ktorými sú aj synovci Claire, ktorí za tetou prišli na prázdniny. Teraz už nejde o vyššie tržby ani o udržanie prestíže. Cieľom je prežiť. Prvý letný veľkofilm tohto roku cieli na veľkých aj malých fanúšikov.

 

Hrajú: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins, Nick Robinson, Irrfan Khan, Vincent D’Onofrio, Jake Johnson, Omar Sy, BD Wong, Judy Greer

Žáner: akčný dobrodružný thriller USA

Verzia: český dabing

Minutáž: 125 min.

Prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokov

  Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 10. augusta 3,00 €

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.096 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.053 CZK
1€ =0.701 GBP
1€ =308.930 HUF
1€ =4.143 PLN
1€ =4.408 RON