Pôžička na čokoľvek Martin                    Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
Lekáreň BEATRIX
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
08. Október 2015 - 12. Október 2015 Na lane

3D verzia: štvrtok 8., piatok 9. október o 17:15 hod., sobota 10. október o 19.30 hod.
2D verzia:
nedeľa 11., pondelok 12. október o 19.30 hod.

Na lane 3D/2D
(
THE WALK) – celoslovenská premiéra !!!

V roku 1974 spáchal francúzsky povrazolezec Philippe Petit „umelecký zločin storočia“. Prešiel po oceľovom lane natiahnutom medzi Dvojičkami v New Yorku. Bez povolenia a bez istenia, vo výške vyše 400 metrov nad zemou. Toto je jeho strhujúci príbeh.

Dvanástim ľuďom sa podarilo prejsť po Mesiaci, no iba jednému mužovi, Philippovi Petitovi, sa podarilo prejsť po oceľovom lane natiahnutom medzi budovami Svetového obchodného centra. Za pomoci svojho mentora Papa Rudyho a atypickej skupiny komplicov, prekonal Petit všetky prekážky a nástrahy osudu, aby si splnil svoj šialený sen. Oskarový režisér a scenárista Robert Zemeckis, ktorý má na konte filmy ako Forrest Gump, Stroskotanec, Návrat do budúcnosti či Let, využil pri tvorbe snímky Na lane najmodernejšie technológie, ktoré umocnia váš vizuálny zážitok a to najmä v 3D. Prenesiete sa na strechu Dvojičiek, dotknete sa oblakov a zatočí sa vám hlava pri pohľade dolu.

Hrajú: Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, Charlotte Le Bon
Žáner:
akčná dráma USA

Verzia:
slovenské titulky

Minutáž: 123 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 3D:
6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 12. októbra 3,00 €

10. Október 2015 - 12. Október 2015 Wilsonov

Sobota 10., nedeľa 11., pondelok 12. október 17.30 hod.

Wilsonov
(WILSONOV) – premiéra !!!

Výpravná komédia s detektívnou zápletkou nadväzuje na poetiku legendárnych filmov Oldřicha Lipského Adéla ještě nevečeřela či Tajomstvo hradu v Karpatoch.

Píše sa rok 1919 a v jednom zapadnutom meste kdesi v strednej Európe, ktoré sa až príliš podobá na starú Bratislavu, začína primátor Dangl snívať svoj veľký sen. Plánuje pripojiť svoje mesto k USA a premenovať ho na Wilsonov. Všetko klape, až na jeden nepríjemný problém! V starej židovskej štvrti mesta vyčíňa tajomný vrah. Miestny policajný zbor je v koncoch, a preto prichádza špeciálna posila spoza oceánu. Príslušník americkej FBI Aaron Food (Jiří Macháček), špecialista na mafie, drogy, komunistov, socialistov a inú zberbu, vyriešil už 513 vrážd a teraz pomôže aj Wilsonovu. Za svojho pomocníka si vyberie mladého a na prvý pohľad nie veľmi nádejného policajného čakateľa Kvída Eisnera (Vojtěch Dyk). Strhujúca naháňačka po stopách šialeného vraha sa môže začať.

Hrajú: Jiří Macháček, Vojtěch Dyk, Tatiana Pauhofová, Jan Kraus, Richard Stanke
Žáner: komédia ČR
Verzia:
česká verzia
Minutáž:
115 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 12. októbra 3,00 €

13. Október 2015 - 14. September 2015 Dnes nepremieta

13.-14. októbra kino MOSKVA nepremieta!

15. Október 2015 - 19. Október 2015 Žmurko Bill

Štvrtok 15., piatok 16., sobota 17., nedeľa 18., pondelok 19. október o 17.30 hod.

Žmurko Bill
(
BLINKY BILL THE MOVIE) – celoslovenská premiéra !!!

Malá koala za veľkým dobrodružstvom

Žmurko Bill je malá koala s veľkou fantáziou. S srdcom plným dobrodružstva sníva o tom, že jedného dňa opustí svoje malé pokojné mestečko a pôjde po stopách svojho otca. Pán Bill sa pred časom stratil vo vnútrozemí a Žmurko je jediný, kto verí, že jeho otec je stále nažive. Keď Žmurko objaví tajomné značky na mieste, kde ho videli naposledy, vydá sa na cestu za hranice pokojného mestečka, do nebezpečnej divočiny. Netrvá dlho a nájde si nových kamarátov – Nutsy, koalu zo zoologickej záhrady a Jacka, nervózneho jašteričiaka. Prenasledovaní pomstychtivým pánom Kocúrom, ktorý má so Žmurkom nevybavené staré účty, sa naši traja hrdinovia musia naučiť spolupracovať, aby v drsnej austrálskej krajine prežili a našli Žmurkovho otca.

Hrajú /v slovenskom znení/: Tatiana Kulíšková, Martin Madej, Dominika Žiaranová, Jozef Švoňavský, Gabriela Dzúriková, Peter Kočiš

Žáner: animovaná rozprávka AUSTRÁLIA
Verzia:
slovenský dabing
Minutáž:
90 min.

Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 19. októbra 3,00 €

15. Október 2015 - 17. Október 2015 Purpurový vrch

Štvrtok 15., piatok 16., sobota 17. október o 19.30 hod.

Purpurový vrch
(CRIMSON PEAK) – celoslovenská premiéra !!!

Bojte sa. Na Purpurovom vrchu stojí dom, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Nepozvaných návštevníkov odrádza zlovestnou krvavou farbou okolitej pôdy a desivými tajomstvami, ktoré presakujú z jeho padajúcich stien. Otázkou je, čo sa stane s návštevníkmi, ktorých majitelia pozvú. Geniálny režisér Guillermo del Toro, ktorý dokáže všetky vaše nočné mory naservírovať v krásnom filmovom balení, natočil ďalší snímok, u ktorého sa budete zároveň báť a žasnúť nad krásou a dokonalosťou každej scény. Edith Cushingová (Mia Wasikowska) je na svoju dobu veľmi emancipovaná žena s literárnym talentom a nepeknou traumou z detstva, s ktorou sa snaží vysporiadať práve písaním. Záhadnému cudzincovi, sirovi Thomasi Sharpeovi (Tom Hiddleston), sa jej texty páčia a jej sa preto páči on. Dokonca tak, že po tragickej otcovej smrti skoro odloží smútok a vydá sa za neho. Vďaka sobášu sa stane spolumajiteľkou panstva Purpurový vrch, ktorého znamením je majestátny, ale chátrajúci viktoriánsky dom, ktorý má na streche dieru cez ktorú padá do vstupnej haly dážď, sneh a lístie. V jeho stenách sa Edith rozhodne necíti ako doma. Prispieva k tomu odmeranosť jej švagrinej Lucille (Jessica Chastain) a veľa strašidelných vízii, ktoré ju sprevádzajú od chvíle, kedy prvýkrát prekročila prach tohto domu. Edith je síce k smrti vystrašená, ale zároveň ju zvedavosť núti odhaľovať tajomstvá, ktoré sa dom snaží pochovať. Že jej pri tejto pátracej akcii pôjde o život, netreba ani dodávať. ,,Až diváci rozhodnú, či sa nám práca podarila. Ak áno, budete sa počas filmu neustále báť a to nie len duchov. Pamätajte si, že najdesivejší sú živí ľudia,“ mnohoznačne komentuje svoj film režisér del Toro.

 

Hrajú: Mia Wasikowska, Tom Hiddleston, Jessica Chastain, Charlie Hunnam
Žáner:
gotický horor USA
Verzia:
slovenské titulky

Minutáž:
119 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 €

18. Október 2015 - 19. Október 2015 Čistič

Nedeľa 18., pondelok 19. október o 19.30 hod.

Čistič
(ČISTIČ)
– celoslovenská premiéra !!!

Všetku špinu nezmyješ….

V najnovšom filme výrazného slovenského režiséra Petra Bebjaka sa ocitneme vo svete Tomáša (Noël Czuczor), ktorého osamelý život tvorí striktné opakovanie rovnakých činností. Ako pracovník pohrebnej služby sa živí čistením miest, na ktorých skonali ľudia alebo domáce zvieratá. Jeho stereotypné dni naruší až nová záľuba, ktorú objaví, keď je okolnosťami prinútený zostať skrytý v dome zákazníkov aj po skončení svojej práce. Tomáš začína tajne sledovať životy pozostalých priamo z ich domácností a bizarnému koníčku prepadá čoraz viac a viac. Keď sa zamiluje, situácia sa mu nečakane vymkne spod kontroly. Tomáš nie je veľmi spoločenský typ. Jeho vlastná minulosť rovnako ako jeho spôsob práce ho uzavreli do akejsi osamelej existenčnej slučky: do práce sa dostaví na zavolanie, vyčistí domácnosť, zvyčajne za neprítomnosti jej obyvateľov, po výkone preberie výplatu v hotovosti a odíde domov – čakať na ďalší telefonát. Tak sa stalo, že osobami, ktoré sú mu najbližšie, sú jeho susedia, ktorých komunikáciu chtiac-nechtiac počúva cez vetraciu šachtu. S vlastnou matkou udržiava takmer výhradne telefonický kontakt, pozostávajúcich z nie celkom úprimných konštatovaní, že sa obaja majú fajn. Stereotyp Tomášových dní naruší zmätok v jednej z domácností, kde sa nešikovne ukryje a stane nepozorovaným svedkom rodinného života jej obyvateľov, na míle vzdialeného tomu, aký žije denne on sám. Z pozorovania cudzích životov sa postupne stane záľuba, zo záľuby vášeň a náplň Tomášových dní. Keď sa vďaka práci dostane do bytu krásnej Kristíny (Rebeka Poláková) a jej pochybného brata Adama (Kamil Kollárik), rozhodne sa Tomáš porušiť svoje pravidlo jedinej návštevy a vrátiť sa opakovane na rovnaké miesto. S každou ďalšou návštevou spoznáva, že v tejto rodine nie je niečo v poriadku a pravdepodobne je len otázkou času, kedy bude musieť zasiahnuť...

Hrajú: Noël Czuczor, Rebeka Poláková, Kamil Kollárik, Éva Bandor, Jana Oľhová, Eugen Libezňuk

Žáner: urban dráma s prvkami thrilleru SR
Verzia:
slovenská verzia
Minutáž:
94 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 19. októbra 3,00 €

22. Október 2015 - 26. Október 2015 Cesta do krajiny – nekrajiny

3D verzia: štvrtok 22., piatok 23., sobota 24. október o 17.15 hod.
2D verzia:
nedeľa 25., pondelok 26. október o 17.15 hod.

Pan: Cesta do krajiny – nekrajiny 3D/2D
(PAN)
– celoslovenská premiéra !!!

Každá legenda mala začiatok

Peter (Levi Miller) je neskrotný 12-ročný chlapec s rebelskými sklonmi. V chladnom londýnskom sirotinci, kde žije celý svoj život, však niečo také nie je v móde. V jednu neuveriteľnú noc Petra zo sirotinca unesú a zrazu sa ocitne v rozprávkovom svete plnom pirátov, bojovníkov a víl, zvaného Krajina - Nekrajina. Tu sa stretáva s úžasnými dobrodružstvami, lietaním a bojom na život a na smrť, počas ktorých sa snaží odhaliť tajomstvo svojej matky, ktorá ho kedysi nechala v sirotinci a tiež pochopiť jeho miesto v tejto zázračnej krajine. Spojí sa s bojovníčkou Tiger Lily (Rooney Mara) a novým priateľom zvaným James Hook (Garrett Hedlund). Spolu s nimi Peter musí poraziť nemilosrdného piráta menom Čierna brada (Hugh Jackman), aby zachránil Krajinu - Nekrajinu a odhalil svoj pravý osud – stať sa hrdinom, ktorý bude navždy známy ako PETER PAN.

Hrajú: Hugh Jackman, Rooney Mara, Garrett Hedlund, Amanda Seyfried, Cara Delevingne, Paul Kaye, Nonso Anozie, Adeel Akhtar, Kathy Burke, Julian Seager, Jack Lowden, Jamie Wilson, Aaron Monaghan

V slovenskom znení: Viktor Vrbiar, Marián Miezga, Pavol Plevčík, Rebeka Poláková, Zuzana Šebová

Žáner: dobrodružný rodinný fantasy film USA
Verzia:
slovenský dabing
Minutáž:
122 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokov
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 26. október 3,00 €

22. Október 2015 Dokonalý šéf|

Štvrtok 22. október o 19.30 hod.

Dokonalý šéf|
(BURNT)
– celoslovenská premiéra !!!

Šéfkuchár Adam Jones (Bradley Cooper) mal všetko, čo si len mohol želať. A svojou vinou o to všetko prišiel. S dvoma hviezdičkami od Michelina mal bývalý enfant terrible parížskych reštaurácií pocit, že mu patrí svet. Vždy robil veci po svojom a inak a jediné, čo ho zaujímalo, bola dokonalá explózia chutí na tanieri. Teraz sa o to musí pokúsiť znovu – otvoriť svoju vlastnú reštauráciu a získať nepolapiteľnú tretiu michelinskú hviezdu. Na to ale bude potrebovať získať na svoju stranu tých najlepších ľudí. BURNT je výnimočne vtipný a emotívny príbeh o láske k vareniu a jedlu, o láske medzi dvoma ľuďmi a o sile ponúkanej druhej šance. Film má hviezdne herecké obsadenie – okrem Bradleyho Coopera sa diváci môžu tešiť aj na Siennu Miller, Umu Thurman, Aliciu Vikander, Lily James, Emmu Thompson, Daniela Brühla či Omara Sy.

 

Hrajú: Sienna Miller, Uma Thurman, Alicia Vikander, Lily James, Emma Thompson, Daniel Brühl, Omar Sy
Žáner:
komédia, dráma USA
Verzia:
české titulky

Minutáž:
100* min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
4,00 €

23. Október 2015 - 26. Október 2015 The Ghost Dimension

3D verzia: piatok 23., sobota 24. október o 19.30 hod.
2D verzia:
nedeľa 25., pondelok 26. október o 19.30 hod.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension 3D/2D
(PARANORMAL ACTIVITY:THE GHOST DIMENSION 3D)
– celoslovenská premiéra !!!

 

Nemôžete ich zachrániť. Môžete sa len pozerať.

Potíte sa strachom, nemôžete dýchať, chcete utiecť, ale ste paralyzovaný strachom. Tieto stavy zažívajú v kine diváci úspešnej hororovej série Paranormal Activity. Tvorcovia najnovšieho pokračovania, ktoré má podtitul The Ghost Dimension, však sľubujú ešte o niečo strašidelnejší zážitok. Slovo hrôza nadobudne úplne nové parametre nie len preto, že ide o záverečný diel a teda vyvrcholenie celej série, ale aj vďaka príliš reálnemu spracovaniu 3D. Bez preháňania môžeme povedať, že o život tentokrát nepôjde len hrdinom na plátne. Predtým ako sa presťahujete do nového domu, zistite si, kto v ňom býval pred vami. Pokiaľ to nespravíte, tak sa aspoň nepozerajte na videozáznamy, ktoré po sebe vaši predchodcovia zanechali. Práve tejto školáckej chyby sa dopustil Ryan. Ten sa s rodinou (trochu upätá manželka Emily a šesťročná dcéra Leila) a so svojím ľahko neschopným mladším bratom nasťahoval do domu, ktorý je divákom predchádzajúcich dielov série dôverne známy. Takisto tak poznajú aj ,,strašidelné sestry“ Katie a Kristi, aktérky záznamov na nájdených kazetách. To čo divákov hlboko znepokojuje, pretože vedia svoje, začne Ryana strašiť, až keď dievčatká na dvadsať rokov starých záznamoch začnú reagovať na to, čo sa práve v dome odohráva. Potom ešte Ryan nájde kameru, ktorá vie zaznamenávať paranormálne javy a hneď mu dôjde, že s ním v jeho dome bývajú také sily, s ktorými by sa nikto nikdy nechcel stretnúť. Zoznam obetí, ktoré majú na svedomí je dosť rozsiahli, otázkou zostáva, či na jeho koniec pribudnú mená Ryana a jeho rodiny.

Hrajú: Olivia Taylor Dudley, Chloe Csengery, Brit Shaw, Aiden Lovekamp, Ivy George, Nathan Brewer

Žáner: horor USA
Verzia:
slovenské titulky
Minutáž:
95 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 26. októbra 3,00 €

30. Október 2015 - 02. November 2015 Fakjú pán profesor 2

Piatok 30., sobota 31. október, nedeľa 1., pondelok 2. november o 17.35 hod.

Fakjú pán profesor 2
(FACK JU GOEHTE 2) – celoslovenská premiéra !!!

Ideme na triedny výlet!

Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. Zhodou okolností riaditeľka školy zúfalo zháňa učiteľa, ktorý by išiel so študentmi na školský výlet do zahraničia. Chce aby jej, “Goetheho gymnázium“ prebilo svojho namysleného konkurenta, „Schillerove gymnázium“. Obe školy totiž súťažia o uznanie ministerstva školstva. Zeki sa tejto príležitosti chytí. Vidí v tom šancu, ako získať diamanty z východoázijskej zemi naspäť. Spolu so školským krúžkom ekológie, medzi ktorými nechýba Etienne, ktorý z 11% trpí Aspergerovým syndrómom, a partia grázlikov z 10. B v čele s Chantal, odcestuje do chudobnej rybárskej dediny v Thajsku. A tam sa všetci stretnú s učiteľom Hauke Wolkim a jeho triedou zo Schillerovho gymnázia. A aby toho nebolo na Zekiho málo , tak sa jeho študenti rozhodnú zabrániť svojmu zbožňovanému učiteľovi aby našiel diamanty a zavesil svoju učiteľskú kariéru na klinec. Ako Zeki, ktorý je stále jednou nohou v podsvetí a druhou v zborovni skončí?

Hrajú: Elyas M'Barek, Karoline Herfurth, Jana Pallaske, Katja Riemann, Volker Bruch, Alwara Höfels

Žáner: komédia NEMECKO
Verzia:
český dabing
Minutáž:
115 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 2. novembra 3,00 €

29. Október 2015 - 02. November 2015 Posledný lovec čarodejníc

Štvrtok 29., piatok 30., sobota 31. október, nedeľa 1., pondelok 2. november o 19.30 hod.

Posledný lovec čarodejníc
(THE LAST WITCH HUNTER) – premiéra !!!

Večný život, večný lov

Vin Diesel ako posledný lovec čarodejníc v novom akčnom fantasy ukáže, že čarodejnice nie sú iba obyčajná povera. Vždy tu medzi nami boli a sú. A on je dnes posledný svojho druhu: je schopný poslať ich na onen svet. Vo vojne, ktorú s nimi vedie už 800 rokov, sa predstaví výdatne zarastený v stredovekých kulisách rovnako ako v súčasnom New Yorku. Roly jeho mentora z tajnej organizácie „Sekery a kríža“ sa zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela bude stáť Elijah Wood a Rose Leslie známa ako Ygritte zo seriálu Hry o tróny. Armády lovcov čarodejníc, bojovníci „Sekery a kríža“, vedú celé stáročia svoju vojnu proti hrozivému nepriateľovi a bojujú s čarodejnicami na všetkých miestach Zeme. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnú Kráľovnú čarodejníc, ona ho s posledným výdychom prekľaje a odsúdi na večný život. Navždy odtrhnutý od svojej rodiny Kaulder stovky rokov trávi tým, čo vie najlepšie - loví a zabíja čarodejnice. Dnes je posledným svojho druhu a rady nadprirodzených nepriateľov zredli. Jeho boj a príbeh však nekončí, zlé čarodejnícke sily sú tu stále, ukryté pred našimi zrakmi. Navyše sa im konečne podarilo priviesť spät k životu ich Kráľovnú a tá žije pre jedinú myšlenku: rozpútať na Zemi peklo, ukončiť Kaulderovu nesmrteľnosť a postaviť ľudstvo tvárou v tvár skaze. Posledného lovca čarodejníc čaká v knihe jeho života epická a bojom naplnená kapitola. Bude posledná? Vin Diesel možno nespĺňa najnáročnejšie herecká kritériá prísných sivovlasých akademikov. Zato má charizmy na rozdávanie. Ako tvrďas s chrapľavým hlasom baví tých divákov, ktorí hľadajú v kine korenie súčasných úspešných spektáklov - akciu, hlášky, štýl, zábavu a zdravú mieru nadsázky. Vin Diesel je jednoducho „cool“ a série Riddick či Rýchlo a zbesilo ho už dávno vyniesli do zábavnej ligy majstrov. V Poslednom lovcovi čarodejníc si vyskúša žáner fantasy a rýchle kolesá vymení za meč a sekeru. Kopu drsných hlášok si však ponechá a za svoj večný život ich jeho postava nazbierala dostatok. Bude Posledný lovec čarodejníc ďalším návštevníckym triumfom Vina Diesela? Nie je dôvod tomu neveriť.

Hrajú: Vin Diesel, Michael Caine, Eliah Wood, Rose Leslie
Žáner:
akčný fantasy film USA
Verzia:
české titulky

Minutáž:
105 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 2. novembra 3,00 €

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.136 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.109 CZK
1€ =0.741 GBP
1€ =311.590 HUF
1€ =4.217 PLN
1€ =4.415 RON