Pôžička na čokoľvek Martin                              DAJTE SI SPRAVIŤ VAŠE FOTOGRAFIE CEZ INFOTURIEC - AGFA FOTO - BaB FOTO                          Ubytovanie Martin                        MATKA A DIEŤA TURCA                        Ubytovanie Vrútky                        Ubytovanie Turčianske Teplice                        Ubytovanie Turiec                       
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
DR.MAX /Riadok 1/
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
30. Október 2014 - 01. November 2014 Nebo nieje výmysel

Štvrtok 30., piatok 31. október, sobota 1. november o 17.30 hod.

Nebo nieje výmysel
(HEAVEN IS FOR REAL) – celoslovenská premiéra !!!

Neuveriteľný príbeh chlapčeka o výlete do neba a naspäť.

Rovnomenná kniha, podľa ktorej bol film nakrútený, sa stala bestsellerom New York Times, bola preložená do 30 svetových jazykov a na Slovensku si ju kúpilo už vyše 30 000 čitateľov Skutočný príbeh štvorročného Coltona, ktorý po ťažkej operácii tvrdí, že bol v nebi, zatiaľ čo lekári bojovali o jeho život. Svoju neuveriteľnú cestu do neba a napäť opisuje s detskou úprimnosťou a čo viac, hovorí o veciach, ktoré sa udiali dávno pred jeho narodením. Coltonovi rodičia považujú synove slová spočiatku za výmysel, no postupne sa ich viera v Boha zmení na presvedčenie, že kráľovstvo nebeské naozaj existuje...

Hrajú: Greg Kinnear, Kelly Reilly, Connor Corum, Margo Martindale, Thomas Haden Church
Žáner: dráma USA
Verzia: slovenské titulky
Minutáž: 99 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 €

30. Október 2014 - 31. Október 2014 Socialistický Zombi Mord

Štvrtok 30., piatok 31. október o 19.30 hod.

Socialistický Zombi Mord
(SZM) – premiéra !!!

Slovenský akčný béčkový krvák

Plynový granát, ktorý vyvinuli v Sovietskom zväze na paralyzovanie obyvateľstva v zázemí nepriateľa, sa počas branného cvičenia na strednej škole omylom použije ako dymovnica. To spustí vlnu nákazy a na škole vypukne panika. Fanatický školník, bývalý dôstojník SPECNAZ sa snaží problém ututlať a tak zamkne celú školu, aby nikto nemohol utiecť. Dve dievčatá, ktoré mali vítať delegáciu, sa zachránia a snažia sa prebojovať von. Stretnú ešte ďalších spolužiakov ktorí prežili a spoločnými silami sa snažia zachrániť. To však ešte netušia, že zombie nie sú ich jediný nepriateľ.

Hrajú: Denisa Rötlingová, Viktor Gschweng, Veronika Valentovičová, Boris Biťukov
Žáner: horor SR
Verzia: slovenská verzia
Minutáž: 94 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokov !!!
Vstupné: 4,00 €

01. November 2014 - 03. November 2014 Stratené dievča

Sobota 1., nedeľa 2., pondelok 3. november o 19.30 hod.

Stratené dievča
(GONE GIRL) – premiéra !!!

Nikdy nevieš čo máš, kým...

Amy sa stratila v deň piateho výročia svadby s Nickom. Všetko naznačuje, že nezmizla dobrovoľne. Zúfalý manžel organizuje rozsiahle pátracie akcie a snaží sa robiť všetko možné pre to, aby sa jeho žena našla. Pokiaľ je to možné živá. Paralelne s tým prebieha policajné vyšetrovanie, v ktorom okrem Amy hľadajú ďalšieho človeka, ktorý má jej zmiznutie na svedomí. Ale všetky stopy, nájdené dôkazy a svedectvá Amyných blízkych ukazujú práve na Nicka. Kto to vlastne je? Trpiaca obeť zločinu alebo cynická obluda, ktorá vodí políciu za nos, aby zo seba striasla podozrenie? Kto má pravdu? Ako ju rozpoznať? A čo sa vlastne stalo s Amy? Znepokojivých otázok pribúda a odpovede stále chýbajú. Trpí tým predovšetkým Nick, ktorý sa z miláčika médií premenil na verejného nepriateľa číslo jedna. Dobre vie, že keď sa Amy alebo jej únosca nenájdu, ponesie si toto znamenie až do konca života, ktorý možno strávi za mrežami. Pokiaľ nemá Amy skutočne na svedomí. Na prvý pohľad jednoduchú zápletku dokázala Gillian Flynn pretaviť na kriminálno-psychologický román, ktorý svojimi nečakanými zvratmi uchvátil čitateľov. A to nielen v USA, kde sa v priebehu pol roka 2012 predalo viac ako 2 milióny výtlačkov. Vzápätí na to sa stal doslova celosvetovým kultom a fenoménom. A scenár k filmovej verzii príbehu napísala Gillian Flynn sama - ako je jej zvykom, dokázala prekvapiť aj v ňom... Tohto scenára sa potom chopil jeden z najuznávanejších súčasných režisérov David Fincher, ktorý má za sebou také filmy ako Sedem, Hra, Klub bitkárov, Podivný prípad Benjamina Buttona alebo thriller Muži, ktorí nenávidia ženy. Do hlavnej role Nicka Dunnea obsadil dvomi Oscarmi oceneného Bena Afflecka (Argo, Dobrý Will Hunting) a do role jeho stratenej ženy Amy okúzľujúcu Rosamund Pike (Pýcha a predsudok, Dnes neumieraj).

Hrajú: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris, Tyler Perry, Kim Dickens, Patrick Fugit, Carrie Coon
Žáner: dráma, thriller USA
Verzia: slovenské titulky
Minutáž: 145 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 3. novembra 3,00 €

01. November 2014 - 03. November 2014 Čo s láskou

Nedeľa 2., pondelok 3. november o 17.00 hod.

Čo s láskou
(BEST OF ME) – premiéra !!!

Na prvú lásku nikdy nezabudneš.

V roku 1984 boli Amanda a Dawson spolužiakmi na strednej škole. Pochádzali z odlišných sociálnych pomerov, napriek tomu medzi nimi vznikla priam osudová láska. Meštiacka spoločnosť im ju nedopriala. Sklamaná Amanda odišla študovať na vysokú školu a Dawsona po tragickej autonehode zavreli do väzenia. Nevideli sa celé štvrťstoročie, až kým sa nestretli na pohrebe spoločného priateľa Tucka. Dawson žije sám, pracuje na ropných plošinách v mori a tajne podporuje rodinu, ktorú nechtiac pripravil o otca. Amanda je vydatá, matka troch detí, ale jej vzťah s manželom alkoholikom, poznačený smrťou malej dcérky, stroskotal. Príležitosť zmeniť doterajší život je na dosah ruky, ale... je to ešte možné? Dá sa prepísať minulosť? A je láska naozaj to najcennejšie, čo môže človek darovať?

Hrajú: Michelle Monaghan, Luke Bracey, James Marsden, Liana Liberato, Gerald McRaney, Ian Nelson, Jon Tenney
Žáner: romantický film, dáma USA
Verzia: české titulky
Minutáž: 146 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 3. novembra 3,00 €

04. November 2014 - 05. November 2014 Dnes nepremieta

4. - 5. novembra kino MOSKVA nepremieta!

06. November 2014 - 09. November 2014 Včielka Maja 3D/2D

3D verzia: štvrtok 6., piatok 7., sobota 8. november o 17.00 hod.
2D verzia: nedeľa 9. november o 17.00 hod.

 

Včielka Maja 3D/2D
(DIE BIENE MAJA) – celoslovenská premiéra !!!

Maja, Vilko, Flip a všetci ich kamaráti sú späť! A s nimi nové príbehy, plné priateľstva, zvedavosti, kúziel, kreativity a pozitívnych hodnôt….

Do kín prichádza moderné omladenie všetkým dobre známej klasickejznačky“ VČIELKA MAJA.

Práca, usilovnosť a med – život včiel je v podstate dosť jednotvárny a predom určený….ale nie pre malú včielku Maju, ktorá už od samotného narodenia narúša zabehané pravidlá úľa svojou radosťou zo života, zvedavosťou a mimoriadne dobrodružnou povahou. Preto je od prvého dňa osobitne sledovaná a veru nie veľmi oblúbená u samotnej hlavnej kráľovskej radkyni Gunilly. Jedného dňa vypukne vo včelom úli veľký zmätok a zdesenie, pretože sa zistilo, že zmizla všetka materská kasička a podozrenie padne na znepriatelený roj sršňov. Prefíkaná a po moci bažiaca Gunilla presvedčí kráľovnú, že úľu hrozí zo strany sršňov veľké nebezpečenstvo a jediná možnosť ako sa obrániť je napadnúť sršne. Všetko sa teda priprajuje na boj, iba láskavá a múdra pani Cassandra tuší, že niečo nie je v poriadku a po tom, ako Maja náhodou zistí, že hlavný vinník je obyvteľom ich úľa a nie sršni, pomôže Maji s Vilkom tajne odletieť, aby hľadali pomoc a tým odvrátili blížiacu sa pohromu vlastného úľa a pokúsili sa prinavrátiť mier a priateľstvo medzi sršne a včely. Maja s Vilkom sa teda vydáva na nebezpečnú cestu, počas ktorej zažijú veľa napätia, ale aj veľa úžasných zážitkov, kúziel a zábavy a nájdu si kopec nových priateľov…..ale hlavne si uvedomia, že existuje aj svet mimo včelých plástov so svojimi odlišnými pravidlami….

Žáner: animovaný detský film NEMECKO
Verzia: slovenský dabing
Minutáž: 88 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 €

06. November 2014 - 10. November 2014 Interstellar

Štvrtok 6., piatok 7., sobota 8., nedeľa 9., pondelok 10. november o 19.00 hod.

 

Interstellar
(INTERSTELLAR)
– celoslovenská premiéra !!!

Ďalší krok ľudstva bude náš najväčší“ Najnovší a najočakávanejší film tohto roka režisérskeho mága Christophera Nolana.

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami. Oceňovaný režisér Christopher Nolan (“Trilógia Temný rytier”, “Počiatok”) prichádza s ďalším prelomovým filmom. Vo filme Interstellar si okrem iných zahrali držiteľ Oscara Matthew McConaughey (“Klub poslednej nádeje”), držiteľka Oscara Anne Hathaway (“Bedári, Diabol nosí pradu”). Scenár k filmu v réžii Christophera Nolana napísali Jonathan Nolan a Christopher Nolan.

Hrajú: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, William Devane, Michael Caine, Wes Bentley, Jessica Burstyn
Žáner: dráma, sci-fi film USA
Verzia: slovenské titulky

Minutáž:
169 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 10. novembra 3,00 €

11. November 2014 - 12. November 2014 Dnes nepremieta

11.-12. novembra kino MOSKVA nepremieta!

13. November 2014 - 18. November 2014 Rozprávkar

Štvrtok 13., piatok 14., sobota 15., nedeľa 16., pondelok 17., utorok 18. november o 17.30 hod.

Rozprávkar
(POHÁDKÁŘ)
– celoslovenská premiéra !!!

Moderná lovestory

Vladimír Michálek nakrútil nový český film "Rozprávkar". Scenár napísal na motívy veľmi úspešnej knihy Barbary Nesvadbovej Marek Epstein, v hlavných úlohách sa stretnú Jiří Macháček, Anna Geislerová a prvý krát v českom filme hviezda svetového modelingu Eva Herzigová. "Rozprávkar" tak ponúkne svojmu divákovi skutočne mimoriadnu autorskú kombináciu. Autorka knižnej predlohy Barbara Nesvadbová patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie české spisovateľky so širokou čitateľskou základňou. Marek Epstein je jedným z najvyhľadávanejších domácich autorov pre film a televíziu, je držiteľom Českého leva za scenár k filmu "V tieni". Vladimír Michálek je režisér s vysokým kreditom, rekordman domácich výročných cien, jeho film "Je treba zabiť Sekala" získal celkovo 10 Českých levov vrátane ocenenia za réžiu a najlepší film. Toto všetko originálne dopĺňa herecká zostava na čele s Jiřím Macháčkom, päťnásobnou držiteľkou Českého leva Annou Geislerovou a topmodelkou Evou Herzigovou, ktorá má šancu uplatniť v českom filme svoje zahraničné skúsenosti. "Rozprávkar" hovorí jedinečný, ale svojim spôsobom mnohými z nás zažívaný "banálny" príbeh. Príbeh muža medzi dvomi ženami, príbeh o vášni, túžbe, podvode, klamstve a večnom odpustení. Vzhľadom k tomu, že pôvodná kniha Barbary Nesvadbovej pracovala predovšetkým s emotívnou rovinou, pre film bolo nutné nájsť nosný príbeh.

Hrajú: Jiří Macháček, Aňa Geislerová, Eva Herzigová, Anna Linhartová, Jiří Dvořák, Mariana Kroftová,Matěj Hádek, Gabriela Míčová, Lubomír Tichý, Alena Mudrová
Žáner:
dráma ČR
Verzia: česká verzia

Minutáž:
90 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 17. novembra 3,00 €

13. November 2014 - 15. November 2014 Jessabelle

Štvrtok 13., piatok 14., sobota 15. november o 19.30 hod.

Jessabelle
(JESSABELLE) – celoslovenská premiéra !!!

Príbeh o Jessie (Sarah Snook), ktorá po autonehode a strate snúbenca hľadá útočisko v otcovom sídle v Louisiane. Tu ju však dostihne jej desivá minulosť v podobe jej dávno mŕtvej matky. Úmysel ducha je jednoznačný: zabiť ju. Podarí sa Jessie prežiť a vysporiadať sa so svojou minulosťou?

Hrajú: Sarah Snook, Mark Webber, Joelle Carter, David Andrews, Amber Stevens, Ana de la Reguera, Larisa Oleynik, Chris Ellis, Brian Hallisay
Žáner: horor / thriller USA
Verzia: české titulky
Minutáž: 90 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 €

16. November 2014 - 18. November 2014 Železné srdce

Nedeľa 16., pondelok 17., utorok 18. november o 19.30 hod.

 

Železné srdce
(FURY) – celoslovenská premiéra !!!

Drsná vojnová dráma v hlavnej úlohe s Bradom Pittom od režiséra snímok Patrola a Králi ulice.

Železné srdce je silný príbeh šiestich mužov na pozadí druhej svetovej vojny, ktorí sú za každú cenu odhodlaní bojovať až dokonca. Zatiaľ čo sa spojenecká armáda pokúša o finálnu ofenzívu na európskom fronte, seržant Wardaddy (Brad Pitt) sa ujíma velenia tanku M4 Sherman, nazývaného Fury. Tvárou v tvár početnej presile a s nedostatočnou zásobou munície sa Wardaddy vydáva s päťčlennou posádkou na osudnú misiu priamo do spárov nepriateľa.

Hrajú: Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Scott Eastwood, Jon Bernthal, Michael Peňa
Žáner: akčná vojnová dráma USA
Verzia: slovenské titulky

Minutáž:
135 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 17. novembra 3,00 €

19. November 2014 Dnes nepremieta

19. novembra kino MOSKVA nepremieta!

20. November 2014 - 25. November 2014 Hry o život: Drozdajka 1

Štvrtok 20., piatok 21., sobota 22., nedeľa 23. november o 17.00 hod.
pondelok 24., utorok 25. november o 19.00 hod.

 

Hry o život: Drozdajka 1
(THE HUNGER GAMES: MOCKINGJAY - PART 1)
– celoslovenská premiéra !!!

Jej odvaha znemí svet

Katniss Everdeenová prežíva najťažšie obdobie svojho života. Po skončení Hier štvrťstoročia Sídlo zrovnalo so zemou Dvanásty obvod, tisíce ľudí zahynuli a ju prenasleduje pocit viny. Navyše Peeta zostal v rukách nepriateľov. Na čelo odboja sa postavil Trinásty obvod, o ktorého existencii sa dovtedy takmer nič nevedelo. Vojna prináša obete na obidvoch stranách, rozdiely medzi dobrom a zlom sa čoraz viac stierajú. Víťazstvo sa síce prikláňa na stranu rebelov, no koniec je stále v nedohľadne a Katniss pochopí, že zastaviť to môže len ona. Musí sa opäť stať Drozdajkou...len tak môže zachráni Peetu a poraziť Sídlo aj nenávideného prezidenta Snowa. Znovu však zistí, že o svojom osude nerozhoduje sama. A stále nevyriešila dilemu, ktorému z dvoch najbližších priateľov patria jej city...

Hrajú: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Woody Harrelson
Žáner: akčný dobrodružný film USA
Verzia: české titulky

Minutáž:
150 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 24. novembra 3,00 €

20. November 2014 - 25. November 2014 Falošní poliši

Štvrtok 20., piatok 21., sobota 22., nedeľa 23. november o 19.30 hod.
pondelok 24., utorok 25. november o 17.00 hod.

 

Falošní poliši
(LET´S BE COPS) – celoslovenská premiéra !!!

Keď sa veľkí chlapci hrajú na policajtov a zlodejov...

Bola by to dokonalá akčná krimikomédia o dvoch policajtoch a veľkých parťákoch, až na jednu maličkosť: naši hlavní hrdinovia vôbec nie sú policajti. Do služieb zákona sa totiž kamaráti Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálne a to len vďaka tomu, že sa obliekli do policajných kostýmov a vyrazili na jednu párty. Lenže už cestou na ňu rýchlo zistili, že im policajná uniforma ponúka mnoho zaujímavých možností. Napríklad trošku pobuzerovať ľudí na ulici, zabaviť mladým joint, dostať zadarmo napiť alebo jednoduchšie zbaliť baby. A tak sa popri svojom civilnom živote, v ktorom Justin vyvíja novú počítačovú hru o policajtoch a Ryan sa hlavne fláka, začnú skvele baviť životom falošných polišov. A sú v tom čím ďalej tým lepší. Stačí na eBay kúpiť vyradené policajné auto a pár ďalších vecičiek ako napríklad vysielačky, vďaka ktorým sa dostanú včas k ľuďom, ktorí potrebujú policajnú pomoc. Ale ako náhle sa títo noví „hrdinovia“ zamotajú do siete skutočných policajtov, mafiánov a skorumpovaných detektívov musia staviť nielen svoje falošné odznaky. Tak začína dosť zaujímavá a pre divákov vtipná hra na mačku a myš, ktorá môže našim „policajtom“ prerásť cez hlavu... pokiaľ im tá hlava zostane na krku.

Hrajú: Jake Johnson, Damon Wayans Jr., Rob Riggle, Nina Dobrev, James D'Arcy, Keegan-Michael Key, Andy Garcia
Žáner: akčná komédia USA
Verzia: slovenské titulky

Minutáž:
104 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 24. novembra 3,00 €

26. November 2014 - 27. November 2014 Dnes nepremieta

26. a 27. novembra kino MOSKVA nepremieta!

28. November 2014 - 02. December 2014 Tučniaky z Madagascaru 3D

Piatok 28., sobota 29., nedeľa 30. november, pondelok 1., utorok 2. december o 17.30 hod.

Tučniaky z Madagascaru 3D
(THE PENGUINS OF MADAGASCAR)
– celoslovenská premiéra !!!

Super špióni sa nerodia – oni sa liahnu 

Objavte tajomstvo najlepších a najvtipnejších super tajných agentov sveta: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojaka. Sú to nie len veselé a vydarené vtáčiky, sú i najvýkonnejšou údernou jednotkou tajných agentov. Sú pripravení kedykoľvek a kdekoľvek zasiahnuť i pri najmenšom ohrození sveta. Skipper je odvážnym vodcom, ktorý nikdy nenechá parťáka v štichu. Kowalski predstavuje mozog tímu s fotografickou pamäťou a dokonalými znalosťami čohokoľvek. Rico je neriadená strela, bomba zo zapáleným knôtom. A Vojak? Ten je tak trochu podceňovaným najmladším členom partie, ale práve on verí, že spoločne dokážu i nemožné. A kto je ich hlavným protivníkom a najväčším zloduchom? Nebezpečenstvo sa objaví v podobe doktora Octaviusa Brinea, výstredného génia a veľmi úspešného vedca. Ako to už u zloduchov tohoto typu býva, má za sebou strašlivú a tajomnú minulosť a veľmi neznáša všetky tučniaky. Naviac je to chobotnica, takže je zloduchom naozaj dostatočne slizkým. Boj statočných tučniakov s Octaviusom je neľútostný, krutý a bez pravidiel a vďaka tomu si ho tiež všetci zúčastnení náramne užívajú. A aby toho nebolo málo, naša špičková jednotka sa stretáva s tajnou organizáciou Severák. Čo ale je ďalšia elitná medzidruhová jednotka zameraná na pomoc všetkým tvorom, ktorí si sami nepomôžu. A tak naše tučniaky majú čo robiť nie len s Octaviusom, ale aj s konkurenčnou agentskou partiou.

Žáner: animovaná rodinná komédia USA
Verzia: slovenský dabing

Minutáž:
90 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 6,00 € / v pondelok 1. decembra 5,00 €

28. November 2014 - 02. December 2014 Šéfovia na zabitie 2

Piatok 28., sobota 29., nedeľa 30. november, pondelok 1., utorok 2. december o 19.30 hod.

 

Šéfovia na zabitie 2
(HORRIBLE BOSSES 2) – celoslovenská premiéra !!!

Sú späť a chcú viac

Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) a Kurt (Jason Sudeikis) majú už plné zuby toho, ako sa musia podlizovať vlastným šéfom, preto sa jedného dňa rozhodnú stať sa svojimi vlastnými pánmi a začnú podnikať na vlastnú päsť. Prefíkaný investor však čoskoro od ich dohody upustí a oni sa ocitnú v koncoch ako porazení, zúfalí a bez peňazí. Traja amatérski podnikatelia sa ani teraz nevzdávajú a vymyslia originálny plán: unesú investorovho dospelého syna a požiadajú o výkupné, ktoré by im malo znovu zabezpečiť kontrolu nad ich spoločnosťou.

Hrajú: Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Christoph Waltz, Chris Pine, Kevin Spacey, Jonathan Banks, Andy Buckley, Jamie Foxx
Žáner: komédia USA
Verzia: slovenské titulky

Minutáž:
108 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov

Vstupné: 4,00 € / v pondelok 1. decembra 3,00 €

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.260 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.729 CZK
1€ =0.787 GBP
1€ =308.820 HUF
1€ =4.217 PLN
1€ =4.418 RON