Pôžička na čokoľvek Martin                    Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Pohotovostné lekárne
MARTIN
Turčianske Teplice
POLIKLINIKA I.
Škultétyho 7, 03601 Martin
pracovné dni

19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
30. Jún 2009 - 31. December 2016


Každý pondelok ZĽAVA -1,00 € !!!

01. August 2016 Bosorkina dcéra

Pondelok 1.augusta o 16.00 hod.

Bosorkina dcéra 2D
(Skammerens datter) –celoslovenská premiéra !!!

Dcéra čarodejníčky Dina zdedila po matke nadprirodzené schopnosti: dokáže sa pozrieť človeku priamo do duše a vyvolať v ňom pocit hanby za jeho činy. Keď jej matku neprávom obvinia z hrozných vrážd, Dina sa rozhodne odhaliť pravdu, kvôli čomu sa ocitne uprostred nebezpečného boja o moc a v ohrození vlastného života. Stredoveké fantasy plné drakov a mágie sa nakrúcalo okrem iných lokácií aj v slávnych barrandovských štúdiách.


Hrajú: Peter Plaugborg, Jakob Oftebro, Søren Malling, Maria Bonnevie, Stina Ekblad, Allan Hyde

Žáner: Dobrodružný / fantasy Dánsko / Nórsko / Švédsko / Island / ČR
Verzia:
český dabing
Minutáž
: 96 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
3,00 €

01. August 2016 Krotitelia duchov

Pondelok 1. augusta o 17.45 hod.

Krotitelia duchov 2D
(Ghostbuster)
– celoslovenská premiéra !!!

Pred tridsiatimi rokmi štyria priatelia zachránili svet. Teraz je na rade nový tím. Tridsať rokov po tom, čo Krotitelia duchov ovládli svet, sa obľúbená značka vracia. Režisér Paul Feig prichádza s letnou komédiou plnou veľkolepých vizuálnych efektov. Tešiť sa môžete na jedny z najlepších amerických komičiek a možno sa objaví aj niekto zo „starej partie.“

Hrajú: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Chris Hemsworth, Melissa McCarthy, Leslie Jones, Bill Murray Sigourney Weaver, Andy Garcia
Žáner
: akčná sci-fi komédia USA
Verzia:
český dabing

Minutáž
: 116 min.
Prístupnosť
: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
2D: 3,00 €

01. August 2016 Jason Bourne

Pondelok 1.augusta o 20.00 hod.

Jason Bourne 2D
(Jason Bourne) – premiéra !!!

Ubehlo už deväť rokov odvtedy, čo sa „zavrela voda“ nad Jasonom Bournom, keď na konci Bournovho ultimáta skočil do temných vôd newyorskej East River. Chvíľu sa zdalo, že sa hrdina jedného z najlepších thrillerov posledných čias už viac nevynorí. Našťastie režisér Paul Greengrass a predstaviteľ hlavnej postavy Matt Damon nakoniec našli scenár, ktorý im dodal chuť pokračovať.

"Uznávam, že nám trvalo pomerne dlho, kým sme našli ten správny príbeh. Najskôr sa asi musel trochu zmeniť svet, aby veci opäť dostali zmysel. Vieme, že práve teraz je tá správna chvíľa na Jasonov návrat do kín. Nedalo sa to urýchliť," hovorí Paul Greengrass.

Jason Bourne už poskladal skoro všetky črepiny svojej rozbitej životnej mozaiky. Potrestal väčšinu tvorcov zvláštneho programu, ktorý z neho stvorili stroj na zabíjanie. Chce hodiť minulosť za hlavu a žiť ďalej v jednoduchej prítomnosti, ktorou sú ilegálne boxerské zápasy. Z tohto komfortu ho vytrhne bývalá kolegyňa, skúsená agentka Nicky /Julia Stiles/, ktorá mu pripomenie, že odpovede na tie najdôležitejšie otázky ešte nedostal. Keď sa Jason vzápätí takmer stane obeťou nájomného vraha, znovu sa pustí do boja s Agentúrou, ktorú teraz reprezentuje tvrdý riaditeľ Robert Dewey /Tommy Lee Jones/ a nebezpečne bystrá analytička /Alicia Vikander/. Bourne sa znovu ocitá na dobre známej horúcej pôde, v prostredí, kde nemôže veriť nikomu a ničomu. V prostredí, v ktorom si prežitie vyžaduje, aby si spomenul na to, čo sa naučil v programe, vďaka ktorému ako agent skončil.

"Jason Bourne nie je super hrdina v kostýme. Je to obyčajný chlap. Preto ho máme radi. Môžeme sa doňho ľahšie vcítiť a premýšľať, čo by sme urobili na jeho mieste. Keď ho vidíme, ako pod obrovským tlakom vymýšľa a následne realizuje dokonalý plán, je to vynikajúci filmový zážitok," dodáva režisér.

Hrajú: Matt Damon, Alicia Vikander, Julia Stiles, Tommy LeeJones, Vincent Cassell
Žáner:
akčný thriler USA
Verzia:
české titulky

Minutáž: 117
min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné:
3,00 €

02. August 2016 - 03. August 2016 Nepremieta

2. a 3. augusta 2016 kino MOSKVA nepremieta

04. August 2016 - 08. August 2016 Hľadá sa Dory

Štvrtok 4., piatok 5., sobota 6., nedeľa 7., pondelok 8. augusta o 16.00 hod.

Hľadá sa Dory 2D
(FINDING DORY ) – repríza

V animovanej komédii Hľadá sa Dory od štúdií Disney a Pixar sa do kín vracia obľúbená modrá rybička Dory. Spokojne si nažíva na korálovom útese s priateľmi Nemom, jeho otcom Marlinom .

Stále trpí výpadkami pamäte. Jedného dňa si však z ničoho nič spomenie, že kedysi a kdesi mala a stratila svojich rodičov. Z náhleho impulzu sa tak vydáva naprieč oceánom na dobrodružné pátranie s neistým výsledkom.

Stopy však vedú do prestížneho Morského akvária v Kalifornii. Tam jej musia pomôcť noví známi: mrzutá chobotnica Hank, ktorý ušiel zo svojej nádrže a úspešne uniká zriadencom akvária, krátkozraká veľryba Destiny a Bailey, samec bieluhy, ktorý sa domnieva, že trpí poruchou echolokácie.

Pri pátraní v akváriu spoločne zistia, že svojich blízkych máme najradšej práve kvôli ich nedostatkom a že priateľstvo a rodina sú najdôležitejšie na svete.

Hrajú: Helena Krajčiová (Dory), Ján Gallovič (Charlie), František Výrostko (Marlin), Dagmar Sanitrová (Jenny), Zuzana Kronerová (Zuzana Kronerová), Lukáš Latinák (Bailey), Michal Hudák (Hank), Daniel Hudák (Nemo), Lucia Bugalová (Viera)...

Žáner: rodinný, animovaný, komédia USA
Verzia:
slovenský dabing
Minutáž: 105
min.

Prístupnosť:
vhodný pre všetky vekové kategórie
Vstupné:
4,00 € / v pondelok 8.augusta 3,00€

04. August 2016 - 08. August 2016 Zozn@mka

Štvrtok 4., piatok 5., sobota 6., nedeľa 7., pondelok 8. augusta o 18.00 hod.

Zozn@mka 2D
(Zozn@mka) – celoslovenská premiéra

Zoznámte sa a množte sa. Začať môžete s úsmevom pri letnej romantickej komédii Zozn@mka s Jiřím Langmajerom v hlavnej úlohe. Adam a Eva mali na zoznámenie ideálne podmienky: premávali sa po zemi ako ich Pán Boh stvoril a bez akejkoľvek konkurencie. Dnes sa však hľadanie a nájdenie partnera môže stať poriadne tvrdým orieškom. Práve všemožné peripetie, uveriteľné aj neuveriteľné situácie a stretnutia na tŕnistej ceste za tým pravým ukáže oddychová komédia Zozn@mka, ktorej tvorcovia sa inšpirovali skutočnými zážitkami a historkami.

Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa,“ povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, čo všetko sa na takom rande naslepo môže stať.

Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká…

Odpradávna existovali dohadzovači a sprostredkovatelia sobášov. S rozvojom tlače nastúpili zoznamovacie inzeráty, neskôr si obľubu získali televízne zoznamovacie relácie. Možnosti internetu potom urobili zo zoznámenia naslepo hotovú džungľu, kde sa každý môže stať kýmkoľvek sa mu zachce. „Človek sa nestačí čudovať, koľko je v Česku letušiek a pilotov,“ vraví jeden z prevádzkovateľov internetovej zoznamky.

Komédia Zozn@mka sa sčasti natáčala aj na Kanárskych ostrovoch a hudbu do filmu zložil Vašo Patejdl a Petr Janda.

HRAJÚ: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Mira Nosek, Martin Kraus, Jaroslava Obermaierová, Iva Kubelková

Žáner: komédia, romantická Česká Republika
Verzia:
originálna verzia
Minutáž: 90
min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
4,00 € / v pondelok 8.augusta 3,00 €

04. August 2016 - 08. August 2016 Jednotka samovrahov

3D verzia: Štvrtok 4.,piatok 5.augusta o 19.45 hod.
2D verzia:
sobota 6.,nedeľa 7., pondelok 8.augusta o 19.45 hod.

Jednotka samovrahov 3D/2D
(Suicide Squad) – celoslovenská premiéra !!!

Od režiséra Davida Ayera (Sabotáž, Železné srdce, S.W.A.T., Rýchlo a zbesilo) prichádza nový film Jednotka samovrahov, kde sa v hlavných úlohách predstavia Will Smith, držiteľ Oscara Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman či nominantka na Oscara Viola Davis.
Je super pocit, byť zlým... Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Waller je presvedčená, že to zvládne iba tajne zvolaná skupina nesúrodých, nenapraviteľných jednotlivcov, ktorí nemajú čo stratiť. Ako to však dopadne, keď si členovia jednotky uvedomia, že neboli vybraní, aby uspeli, ale za trest poslaní do vopred prehratého boja? Budú spoločne bojovať až do posledných síl, alebo sa rozhodnú byť každý za seba?Gartner.

Hrajú: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Cara Delevingne, Adam Beach, Ben Affleck, Jim Parrack, Common, Alex Meraz, David Harbour, Corina Calderon, Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Mark Quigley, Amos Stern, Brianna Goldie, Justin Moses

Žáner: akčný / dobrodružný / fantasy / sci-fi / thriller USA
Verzia:
slovenské titulky
Minutáž:
123 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 3D:
6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 8.augusta 3,00€

09. August 2016 - 10. August 2016 Nepremieta

9. a 10. augusta 2016 kino MOSKVA nepremieta

11. August 2016 - 15. August 2016 Tajný život maznáčikov

3D verzia: Štvrtok 11.,piatok 12.augusta o 16.00 hod.
2D verzia:
sobota 13.,nedeľa 14., pondelok 15.augusta o 16.00 hod.

Tajný život maznáčikov 3D/2D
(The Secret Life Of Pets
) – celoslovenská premiéra !!!

Čo asi robia vaši štvornohí miláčikovia, keď nie ste doma? Odpoveď na otázku, ktorá trápi snáď každého psíčkara a milovníka mačiek, nájdete v animovanej komediálnej lahôdke Tajný život maznáčikov, ktorú vytvorili autori filmových hitov Ja, zloduch či Mimoni.

Max a Katie sú spriaznené duše, najlepší kamaráti na svete. Čo na tom, že Max je pes a Katie človek? Keby sa Katie každý deň na dlhé hodiny nestrácala a nenechávala Maxa v ich byte samého, bol by Max najspokojnejší pes na svete.

Toto platilo však len do chvíle, kým Katie nepriviedla domov z útulku chlpaté psie monštrum menom Baron a nerozhodla sa, že odteraz budú žiť šťastne v trojici.

Medzi Maxom a Baronom to bola nenávisť na prvý pohľad. Od prvej chvíle usilovne vymýšľajú, ako jeden druhému čo najviac znepríjemniť život, a to ich privádza do stále komplikovanejších situácií, aby nakoniec skončili stratení, opustení a obkľúčení skupinou zvieracích bezdomovcov, ktorí ovládajú mestské podzemie pod vedením šialeného králika. Našťastie má Max doma početnú svorku priateľov, ktorí sa rozhodnú, že Maxa v nešťastí neopustia a vydajú sa zo svojich pohodlných pelechov na mimoriadne dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je Maxa nájsť a oslobodiť. Záchrannú akciu musia navyše dokončiť v šibeničnom termíne, skôr ako sa vrátia domov ich majitelia.

Režisér Chris Renaud tvrdí, že na túto dokonalú rodinnú komédiu budú okrem detí a ich rodičov vyrážať aj celé davy milovníkov zvierat. "Snáď každý člen štábu má doma štvornohého miláčika a mohol prispieť nejakou veselou historkou z ich spoločného života. Tieto postrehy príbeh neskutočne obohacujú a pridávajú mu ďalší rozmer. Ukazujú nám dôverne známe veci," hovorí Renaud.

Vzhľadom k tomu, že na Slovensku je vlastníctvo domáceho miláčika obľúbené a rozšírené, majú sa kiná, ale najmä diváci, na čo tešiť.

Hrajú: (hlasy): Peter Sklár, Táňa Pauhofová, Daniel Dangl, Martin Kaprálik

Štefan Skrúcaný, Vladimír Jedľovský, Štefan Richtárech, Peter Krajčovič, Michal Hallon, Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Henrich Platek

Žáner: animovaná komédia USA
Verzia:
slovenský dabing
Minutáž: 90
min.

Prístupnosť:
vhodný pre všetky vekové kategórie
Vstupné: 3D:
6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 15.augusta 3,00€

11. August 2016 - 15. August 2016 Buchty a klobásy

Štvrtok 11., piatok 12., sobota 13., nedeľa 14., pondelok 15. augusta o 18.00 hod.

Buchty a klobásy - 2D
(SAUSAGE PARTY) – celoslovenská premiéra

Príbeh o klobáske, ktorá sa rozhodne odhaliť skutočnú podstatu svojej existencie. Seth Rogen a Evan Goldberg, tvorcovia úspešných komédii 50/50, Susedia na odstrel a To je koniec! prichádzajú s animovanou komédiou pre dospelých! Párok Frank si s kamarátmi spokojne nažíva vo vákuovom balení na polici v potravinách. Vo vedľajšom regáli zase býva jeho láska, žemľa Brenda. Zdá sa, že život nemôže byť krajší, keď obaja skončia v tom istom nákupnom košíku. Potraviny totiž túžia po jedinom - aby sme si ich z obchodu priniesli domov. To však ešte nevedia, čo sa s nimi po príchode do domácností deje.

Hrajú:
Žáner:
animovaná komédia USA
Verzia:
slovenské titulky

Minutáž: 88
min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné:
4,00 € / v pondelok 15.augusta 3,00€

11. August 2016 - 15. August 2016 Matky rebelky

Štvrtok 11., piatok 12., sobota 13., nedeľa 14., pondelok 15. augusta o 19.30 hod.

Matky rebelky 2D
(BAD MOMS)
– celoslovenská premiéra

OBJEDNAJTE BABYSITTING A VEZMITE MATKY KAMOŠKY DO KINA!
Pre Amy (Mila Kunis) je jej rodina úplne všetkým. Ale manžel s dušou chlapca, deti neustále vyžadujúce pozornosť a idiotský šéf majú vysoké nároky. Všetkým sa snaží vyhovieť, byť milá, ale nech robí, čo robí, nikdy to nie je dosť. Zlom nastáva v okamihu, keď sa dostane do konfliktu trojicou dokonale premotivovaných moderných supermatiek (Christina Applegate, Annie Mumolo, Jada Pinkett Smith). Z milej Amy je zrazu rebelka, ktorá získa na svoju stranu ďalšie zúfalé mamičky (Kathryn Hahn, Kristen Bell) a spolu si konečne začnú užívať. Nečakane získaná sloboda im prevráti život naruby, a napokon z nich možno spraví lepšie matky.

Hraju: MIla Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christina Applegate, jada pinkett- smith
Žáner:
animovaná komédia USA
Verzia:
slovenské titulky

Minutáž: 101
min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
4,00 € / v pondelok 15.augusta 3,00€

16. August 2016 - 17. August 2016 Nepremieta

16. a 17. augusta 2016 kino MOSKVA nepremieta

18. August 2016 - 22. August 2016 Strašidlá

Štvrtok 18., piatok 19.,sobota 20.,nedeľa 21., pondelok 22. augusta o 16.00 hod.

Strašidlá 2D
(Strašidla ) – celoslovenská premiéra !!!

Rodinná komédia o strašidelnej rodine hejkala Huga, ktorá sa nechce vysťahovať zo svojho domu a je prinútená adaptovať sa do bežného života obyčajných smrteľníkov, ktorí vedia pekne skomplikovať život. Čo sa stane, keď si rodina strašidiel musí nájsť prácu, začať platiť nájom a chodiť do školy? Vysťahovať sa alebo platiť nájom, pracovať a chodiť do školy! Tak znel ortieľ, vynesený úradníkom Patočkom nad rodinou hejkala Huga, ktorá býva v starom dome na kraji malomesta. Rodina hejkala Huga sa skladá z nadprirodzených bytostí - manželky Huga / čarodejnice Partície, ich dvoch detí, ďalšej čarodejnice tety Žofie, vodníka Bubly a víly Jitřenky. Tí sa majú začleniť do sveta ľudí, začať pracovať, chodiť do školy a hlavne zarábať peniaze na nájom. Koniec rodiny sa zdá neodvratný, najmä potom, čo Hugo príde o hlas a jeho žena Patrícia ho opustí a odletí za svojou prvou láskou upírom do Temešváru. Dom má byť vyprázdnený, čomu chcú strašidlá za každú cenu zabrániť. Vydajú sa za úradníkom Patočkom, ktorý má ich prípad na starosti a ten sa nechá ich prosbami oblomiť a odporučí im, čo majú začať robiť. Vodník Bubla začne pracovať v práčovni pani Karolíny ako pomocná sila, Hugo sa začlení do hereckého ansámblu a skúša s nimi rozprávku a víla Jitřenka sa stane prvou primabalerínou v rovnakom divadle. Všetko vyzerá jednoducho, ale bude to však oveľa ťažšie, než by sa mohlo zdať. Na celú rodinu čakajú neuveriteľné dobrodružstvá neznámeho sveta. Odvážneho hrdinu za pomoci kúziel a mágie čaká neľahká úloha, ako sa vysporiadať so všetkými nástrahami zemnej ríše, prekabátiť úradného Simla a udržať rodinu pohromade. Ale ich svojrázne radostný život, neutíchajúca láska a pocit súdržnosti sú oveľa viac silnejšie, než chamtivosť a podlosť normálnych ľudí.


Hrajú: Bronislav Kotiš, Tereza Kostková, Jiří Dvořak,Vladimír Polívka, Carmen Mayerová, Sara Sandeva, Tereza Bedarová, Matěj Hádek, Karel Dobrý, Anna Polívková,Petr Nárožný, Václav Postránecký a ďalší

Žáner: rodinná komédia Česká republika
Verzia: originálna verzia
Minutáž:
113 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v  pondelok 22.augusta 3,00 €

18. August 2016 - 22. August 2016 Vojnoví psi

Štvrtok 18., piatok 19.,sobota 20.,nedeľa 21., pondelok 22. augusta o 18.00 hod.

Vojnoví psi 2D
(War Dogs) – celoslovenská premiéra !!!

Film bol natočený podľa skutočného príbehu dvoch priateľov (Hilla a Tellera), čerstvých dvadsiatnikov žijúcich počas vojny v Iraku v Miami Beach, ktorí sa rozhodli plne využiť málo známu vládnu iniciatívu umožňujúcu malým firmám uchádzať sa o zákazky americkej armády. Aj napriek skromnému začiatku začali onedlho zarábať veľké peniaze a žiť na vysokej nohe. Ale situácia dvojici hlavných hrdinov prerastie cez hlavu vo chvíli, keď sa im podarí získať zákazku v hodnote 300 miliónov dolárov na dodávky zbraní pre afganskú armádu – ale ako neskôr vyjde najavo, obchod, do ktorého je zapletených pár veľmi pochybných ľudí, nemá vôbec nič spoločné s americkou vládou.


Hrajú: Miles Teller,Jonah Hill, Ana de Armas, Shaun Toub,JB Blanc,Ashley Spillers,Brenda Koo, Roman Mitichyan, Max Daniels, Lucas Di Medio, Jeremy Tardy, Barry Livingston, Bradley Cooper

Žáner: komédia USA
Verzia:
slovenské titulky
Minutáž
: 114 min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v  pondelok 22.augusta 3,00 €

18. August 2016 - 22. August 2016 Do neznáma

3D verzia: Štvrtok 18.,piatok 19.augusta o 20.00 hod.
2D verzia:
sobota 20.,nedeľa 21., pondelok 22.augusta o 20.00 hod.

Star Trek: Do neznáma 3D/2D
(Star Trek Beyond) – celoslovenská premiéra !!!

Za hranice známeho vesmíru. Práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku. Pripojil sa k nej aj „otec“ reinkarnovanej série J. J. Abrams, ktorý dobrovoľne odovzdal režisérske kormidlo kolegovi Justinovi Linovi a uspokojil sa s úlohou producenta. Okrem Lina, ktorý je podpísaný aj pod najúspešnejšími dielmi série Rýchlo a zbesilo, možno prekvapí aj meno autora scenára. Je ním skvelý britský komik Simon Pegg, ktorý zároveň v sérii hrá Scottyho, hlavného inžiniera lode Enterprise.

Rozhodne som nepísal komédiu“ uisťuje Pegg. „Humor vo filme vyplýva z charakteru postáv, poriadne to v tomto smere iskrí hlavne medzi Kirkom, Spockom a doktorom McCoyom. Veľkým filmovým eposom navyše skôr škodí, ak sa berú príliš vážne.“

A toto hovorí človek, ktorý v časti série s podtitulom Do neznáma nechal zničiť celú loď Enterprise, jej posádku rozprášil do všetkých kútov vesmíru a časť z nej dokonca uvrhol do zajatia.

Tento veľmi depresívny vývoj príbehu je dôsledkom ambicióznej misie, na ktorú vyslala Federácia Enerprise s cieľom rozšíriť hranice doteraz známeho vesmíru. Hneď za nimi totiž číha hrozba väčšia a mocnejšia než všetky protivenstvá, na ktoré doteraz Kirk a jeho posádka narazili. Aj keď ich prvé stretnutie s Khanom a jeho vyspelými technológiami úplne zdecimuje, budú sa musieť rýchlo spamätať. Ich premožiteľ má totiž zálusk na celú Federáciu, ktorá nemá bez Kirka na prežitie žiadnu šancu.

Odvážny prieskum neznámych svetov nie je len hlavnou témou príbehu ďalšieho pokračovania Star Trek, sprevádzal aj jeho nakrúcanie. „Hneď na prvom stretnutí so scenáristami sme sa zhodli na tom, že sa odmietame vydať bezpečnou cestou, teda pokračovať v tom, čo úspešne zafungovalo minule. Základom príbehu je samozrejme startrekovská DNA, ale od nej sa skutočne odrážame do neznáma,“ sľubuje režisér Justin Lin.

Hrajú: Chris Pine, Idris Elba, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Karl Urban, Sofia Boutella

Žáner: animovaná komédia USA
Verzia:
3D české titulky / 2D slovenské titulky
Minutáž: 122
min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 3D:
6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 22.augusta 3,00€

23. August 2016 - 24. August 2016 Nepremieta

23. a 24. augusta 2016 kino MOSKVA nepremieta

24. August 2016 Lipa spieva Lasicu

STREDA 24.augusta o 20.00 hod.

Lipa spieva Lasicu
Spojenie Petra Lipu a Milana Lasicu na jednom pódiu

Lipa spieva Lasicu - spojenie Petra Lipu a Milana Lasicu na jednom pódiu Peter Lipa a Milan Lasica, spolu s hudobníkmi z kapely, si zaspomínajú na časy, kedy tajne po nociach počúvali Music USA a vysvetlia divákom čo to vlastne je tá naša Prosperita. Tieto tri piesne a mnohé ďalšie z albumov Lipa spieva Lasicu a Návšteva po rokoch si na spoločných koncertoch našich dvoch showbusinessových vytrvalcov vypočujú ich fanúškovia na koncertoch. Peter Lipa: “Ten moment, keď pozvem na scénu Milana je pre mňa dôležitý. Všetko sa zmení. Do tej chvíle ma diváci počúvali, tešili sa z pesničiek, textov, tlieskali po sólach mojim hudobníkom, ale všetci sme si spolu uvedomovali, že tak trochu čakáme na Lasicu. Ja odohrám ročne vyše stovky koncertov, ale len niektoré z nich majú túto zvláštnu PH (rozumej pridanú hodnotu) – teda Milanovu prítomnosť. Ale predtým než k spievaniu dôjde som s ním na scéne v úlohe, ktorú roky spolu s Julom v “Dverách” mal on. Príde hosť a má nastať úsmevný dialóg, lebo ten každý očakáva. Ja teda dopredu vôbec neviem čo sa ho opýtam, vlastne sa vyžívam v tom, že nech sa ho opýtam čokoľvek, nakoniec povie aj tak to čo on chce. To dobrodružstvo verejného rozhovoru je pre mňa veľmi vzrušujúce. V tej chvíli robím aspoň malú časť z toho čo som celý život a vlastne do dnešného dňa na ňom obdivoval. Akože , “len tak”, nezáväzne sa na scéne rozprávame a čakáme na tie malé i väčšie perly, ktoré nám majster podhodí. A potom príde to spievanie, ale tam už je všetko jasné.“ volné termíny, zo šnúry, ktorú pripravujeme na leto.

Žáner: jazz
Minutáž: 90
min.
Prístupnosť:

Vstupné: 15,00 €

25. August 2016 - 29. August 2016 Pete a jeho drak

3D verzia: Štvrtok 25.,piatok 26.augusta o 16.00 hod.
2D verzia:
sobota 27.,nedeľa 28., pondelok 29.augusta o 16.00 hod.

Pete a jeho drak 3D/2D
(PETE´S DRAGON
) – celoslovenská premiéra !!!

Niektoré tajomstvá sú príliš veľké na to, aby zostali ukryté... Pre Grace, správkyňu lesa, boli príbehy o divokom drakovi žijúcom hlboko v horách, ktorými jej otec, pán Meacham udivoval deti v okolí už dlhé roky, len vymyslenými a neuveriteľnými historkami. Až kým nestretne Peta, tajomného desaťročného chlapca bez rodiny a domova, ktorý tvrdí, že žije v lese so svojím obrovským priateľom Elliotom. Ten sa podľa Petovho popisu nápadne podobá drakovi z rozprávania pána Meachana. S pomocou Natalie, dcéry majiteľa píly Jacka, sa Grace rozhodne zistiť, odkiaľ Pete pochádza, kam patrí a či jeho drak naozaj existuje...

Hrajú: Daniel Hudák (Pete), Kristína Vaculík (Grace), Pavel Višňovský (Meacham), Vladimír Kobielsky (Gavin), Ela Maturkaničová (Natalie), Ivan Šandor (Jack)...

Žáner: dobrodružný, rodinný, fantasy USA
Verzia:
slovenský dabing
Minutáž: 98
min.

Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokov
Vstupné: 3D:
6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 29.augusta 3,00€

25. August 2016 - 29. August 2016 Smrtiaci príliv

Štvrtok 25., piatok 26.,sobota 27.,nedeľa 28., pondelok 29. augusta o 18.00 hod.

Smrtiaci príliv 2D
(THE SHALLOWS) – celoslovenská premiéra !!!

Mrazivý thriller, v ktorom mladá žena uviazne na bóji na mori a okolo nej krúži veľký biely žralok. Surfistka Nancy si ani nemohla vybrať krajší deň na zdolávanie vĺn. Odľahlá pláž pripomína raj na zemi, no nevinné surfovanie sa čoskoro zmení na peklo. Z mora sa totiž vynorí hrozba - veľký biely žralok, ktorý Nancy síce zraní, no napriek tomu sa jej podarí dostať na neďalekú bóju. Žralok sa však svojej koristi tak ľahko nevzdá...

Hrajú: Blake Lively, Óscar Jaenada
Žáner:
thriller USA
Verzia:
slovenské titulky

Minutáž
: 86 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné:
4,00 € / v  pondelok 29.augusta 3,00 €

25. August 2016 - 29. August 2016 Ben Hur

3D verzia: Štvrtok 25.,piatok 26.augusta o 19.30 hod.
2D verzia:
sobota 27.,nedeľa 28., pondelok 29.augusta o 19.30 hod.

Ben Hur 3D/2D
(Ben-Hur)
– celoslovenská premiéra !!!

BRAT PROTI BRATOVI.OTROK PROTI CISÁROVI. Ben-Hur je epický príbeh Ben-Hura (Jack Huston), potomka významného kniežacieho rodu z Jeruzalema, ktorého adoptívny brat Messala, vysokopostavený príslušník rímskej armády, krivo obviní zo zrady. Jeho rodina vrátane milovanej manželky skončí vo väzení a on sám je zbavený majetku a odsúdený na doživotné galeje. Po troch rokoch strávených na mori sa Ben-Hur vracia do vlasti s jedinou myšlienkou – pomstiť sa Messalovi za všetky príkoria, ktoré mu spôsobil. Vyzve ho preto na súboj v pretekoch štvorzáprahov, aby dokázal, že pravda a víťazstvo stoja na jeho strane.

Hrajú: Jack Huston, Morgan Freeman
Žáner:
dobrodružný USA
Verzia:
3D české titulky / 2D slovenské titulky

Minutáž:
130
min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 3D:
6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 29.augusta 3,00€

30. August 2016 - 31. August 2016 Nepremieta

30. a 31. augusta 2016 kino MOSKVA nepremieta

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.100 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.021 CZK
1€ =0.837 GBP
1€ =313.160 HUF
1€ =4.363 PLN
1€ =4.466 RON