Pôžička na čokoľvek Martin                              DAJTE SI SPRAVIŤ VAŠE FOTOGRAFIE CEZ INFOTURIEC - AGFA FOTO - BaB FOTO                          Ubytovanie Martin                        MATKA A DIEŤA TURCA                        Ubytovanie Vrútky                        Ubytovanie Turčianske Teplice                        Ubytovanie Turiec                       
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
Lekáreň IDA
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
02. September 2014 - 03. September 2014 Dnes nepremieta

2. - 3. septembra kino MOSKVA nepremieta!

04. September 2014 - 08. September 2014 Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil 3D/2D

3D verzia: štvrtok 4., piatok 5., sobota 6. september o 19.30 hod.
2D verzia: nedeľa 7., pondelok 8. september o 19.30 hod.

Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil 3D/2D
(
SIN CITY: A DAME TO KILL FOR) – celoslovenská premiéra !!!


Pokračovanie kultového filmu Sin City podľa komiksovej predlohy Franka Millera. Je ďalšia dusná noc. Bezvetrie a horúčava. Dwight (Josh Brolin) dumá o tom, koľkokrát to už v živote zbabral a čo by dal za to, keby dostal šancu začať znovu a s čistým štítom. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požiada ho, aby ju ochránil pred násilníckym manželom. Dwight však netuší, že Ava má úplne iné úmysly... Marv (Mickey Rourke) sa prebudí na diaľnici, obklopený niekoľkými mŕtvymi telami a ani za nič si nemôže spomenúť, kde sa tam vzal. Sebavedomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce v hre poraziť najväčšieho zloducha v meste, senátora Roarka. No zahráva si s nebezpečným mužom a udalosti sa vymknú kontrole. Striptérka Nancy (Jessica Alba) sa len ťažko vyrovnáva so smrťou Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrť pomstiť za každú cenu. V pokračovaní kultového filmu Sin City sa v niekoľkých prepojených poviedkach vraciame do mesta hriechu, plného kriminálnikov, skorumpovaných policajtov, zabijakov a sexy žien.  Tento krát aj v 3D.


Hrajú: Jessica Alba, Mickey Rourke, Rosario Dawson, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Bruce Willis, Josh Brolin, Jamie Chung, Lady Gaga
Žáner: akčný krimi thriller USA
Verzia: české titulky

Minutáž:
103 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 8. septembra 3,00 €

05. September 2014 - 07. September 2014 Traja bratia

Piatok 5., sobota 6., nedeľa 7. september o 17.30 hod.

Traja bratia
(TŘI BRATŘI)
– celoslovenská premiéra !!!

Traja bratia (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) sa vydávajú do sveta na skusy, aby si našli nevesty a rodičia im mohli prenechať hospodárstvo. Súrodenci pri svojom putovaní vstupujú do známych rozprávok (O šípkovej Ruženke, O Červenej čiapočke, O dvanástich mesiačikoch), v ktorých ich čaká mnoho nástrah, nečakaných príhod a možno aj láska… Filmová rozprávka Traja bratia ponúka dobrodružstvo, láskavý humor ale najmä veľa chytľavých pesničiek z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlířa. Réžie sa ujal Jan Svěrák, ktorý už dlho hľadal vhodný rozprávkový námet, na ktorom by mohol spolupracovať so svojím otcom. Film nadväzuje na tradíciu večne obľúbených rozprávok určených pre celú rodinu typu Tri oříšky pro Popelku.

Hrajú: Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský, Zdeněk Svěrák, Bolek Polívka, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Oldřich Vlach, Marián Geišberg a ďalší.
Žáner:
hudobná rozprávka ČR
Verzia: česká verzia

Minutáž:
90 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 4,00 €

09. September 2014 - 10. September 2014 Dnes nepremieta

9. a 10. septembra kino MOSKVA nepremieta!

11. September 2014 - 15. September 2014 38

Štvrtok 11., piatok 12., sobota 13. september o 17.30 hod.,
nedeľa 14., pondelok 15. september o 19.30 hod.

38
(38) – celoslovenská premiéra !!!

 

Filmová pocta hokejovej legende

Tento jedinečný filmový projekt mapuje život slovenskej hokejovej legendy, Pavla Demitru. 38 predstaví Demitru nielen ako vrcholového športovca, ale predovšetkým ako človeka a silnú osobnosť, na ktorú dodnes spomína celý národ. Poodhalí významné i bežné momenty zo života hokejovej legendy, jeho túžby a vytýčené ciele. Ponúkne unikátne archívne zábery, exkluzívne materiály z archívov NHL a osobné výpovede. Nemalý priestor je venovaný slovenskej hokejovej reprezentácii, ktorej bol Paľo neoddeliteľnou súčasťou. Film 38 je určený každému, koho sa odchod Paľa Demitru dotkol a kto sa chce dozvedieť niečo viac o tomto nielen výnimočnom hokejistovi, ale predovšetkým skvelom človeku.

Účinkujú: Majka Demitrová, Pavel Demitra, Marián Gáborík, Michal Handzuš, Marián Hossa, Zdeno Chára, Tomáš Kopecký, Keith Tkachuk, Jeremy Roenick, Miroslav Šatan, a ďalší
Žáner: dokumentárny životopisný film SR
Verzia: slovenská verzia
Minutáž: 87 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 15. septembra 3,00 €

11. September 2014 - 13. September 2014 Pod zemou

Štvrtok 11., piatok 12., sobota 13. september o 19.30 hod.

 

Pod zemou
(AS ABOVE, SO BELLOW) – premiéra !!!

Jediná cesta von vedie nadol

Vydali sa do miest kam živí nepatria. V parížskych katakombách sa ukrýva úplne neznámy priestor, ktorý láka mnoho prieskumníkov a bádateľov zo všetkých kútov sveta. Vstúpiť môžete zdarma, ale nakoniec môžete zaplatiť aj tú najvyššiu cenu. Horor Pod zemou natočil špecialista na tento žáner John Eric Dowdle (Karanténa, Diabol). Stvoril tak ďalšiu desivú lahôdku, po ktorej sa divákom z kina nebude odchádzať ľahko. Scarlett Marlowe (Perdita Weeks) študuje na univerzite odbor Mestskej archeológie a Paríž je z tohto pohľadu pre ňu skutočný raj. V podzemí sa tu vinú stovky kilometrov chodieb, v ktorých je vpísaná história mesta. Pri štúdiu starých máp narazí na záznamy o tajomnej podzemnej miestnosti, ktorú sa rozhodne nájsť a preskúmať. Svoje nadšenie a odhodlanie nakoniec prenesie aj na partiu speleológov a dobrodruhov. Prehovorí ich , aby ju doviedli do „dolného“ Paríža. Hneď na začiatku cesty prechádzajú okolo nápisu s varovaním, že vstupujú do ríše mŕtvych. Bohužiaľ ho neberú vážne. O pár hodín neskôr však všetci na vlastnej koži pocítia, že so smrťou je neradno sa zahrávať, pretože takáto hra vás môže stáť život. Na výprave krvavou parížskou históriou ich začnú prenasledovať ich vlastné tragické zážitky a traumy, ktoré sú v týchto ponurých miestach až príliš reálne. Vrátiť sa nemôžu, cesta späť je zatarasená a pokiaľ si chcú zachovať aspoň teoretickú nádej na prežitie musia postupovať labyrintom chodieb a tunelov nižšie a nižšie, kde na nich čakajú výjavy omnoho desivejšie ako tie, ktoré zostali za nimi. Lenže kam hlbšie sa dá dostať z podsvetia? Áno, tušíte správne... Horor Pod zemou kráča v stopách snímok ako Záhada Blair Witch či Paranormal Activity, ktoré vytvárajú filmovú realitu pomocou „nájdených“ záznamov. Vďaka tomu získava kúzlo autentickosti, ktoré ho kladie medzi najdesivejšie filmové zážitky roku 2014.

Hrajú: Edwin Hodge, Perdita Weeks, Ben Feldman
Žáner: horor USA
Verzia: české titulky

Minutáž:
89 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 €

14. September 2014 - 15. September 2014 Láska na karí

Nedeľa 14., pondelok 15. august o 17.15 hod.

 

Láska na karí
(THE HUNDRED-FOOT JOURNEY) – premiéra !!!

Sto chutí, Jedna vášeň.

Gurmánsku romancu nabitú chuťami a vôňami servíruje film režiséra Lassa Hallströma Láska na karí. Elegantná a vybraná francúzska gastronómia sa tu stretáva s pikantnou a vášnivou kuchyňou vo farbách Indie. A to všetko pod dohľadom producentov Stevena Spielberga a Oprah Winfrey. Madame Mallory, majiteľka vychýrenej reštaurácie s leskom Michelinských hviezd sa nestačí diviť, keď sa do jej mestečka prisťahuje indická rodina a otvorí si reštauráciu hneď naproti cez ulicu. Schyľuje sa k súboju dvoch odlišných kultúr a celkom odlišnej zmesi korenia. Dobré jedlo ale hory prenáša. Madame Mallory zistí, aké veľké nadanie má jej konkurent, mladý indický šéfkuchár, a rozhodne sa, že ho vezme pod svoje kuchárske krídla. Dva svety receptov a chutí v jednej kuchyni sľubujú veľké kulinárske dobrodružstvo. Obzvlášť, ak sa ho zúčastní i krásna francúzska kuchárka. Film natočený podľa románu Richarda C. Moraisa má vo svojom rodokmeni dve veľmi dôležité mená: ako producenti sú pod ním podpísaní Steven Spielberg a Oprah Winfrey. Tej kniha učarovala už v roku 2010, keď ju prezentovala vo svojej show a časopise. „Od prvej chvíle, keď som si prečítala scenár, som vedela, že tento film chcem produkovať,“ konštatuje Oprah. „Jedlo pomáha miešať rôzne kultúry a dáva nám schopnosť zasiahnuť do života druhých.“ Šéfkuchárskej réžie sa ujal švédsky tvorca Lasse Hallström, ktorý už divákom jednu okúzľujúcu gurmánsku delikatesu z francúzskeho malomesta priniesol – film Čokoláda s Juliette Binoche a Johnnym Deppom v hlavných úlohách. Majiteľku francúzskej reštaurácie hrá aristokraticky prísna Helen Mirren. Mladého indického šéfkuchára stvárnil Manish Dayal. Ten v rámci prípravy na svoju rolu strávil niekoľko týždňov návštevami indických reštaurácií, avšak nie ako hosť, ale ako učenec a kuchár v ich kuchyniach. Zárukou, že vo filme budú skutočne voňať tie najautentickejšie indické lahôdky, dáva osobnosť šéfkuchára Floyda Cardoza, rodeného Inda, ktorý sa na filme podieľal ako konzultant.

Hrajú: Helen Mirren, Charlotte Le Bon, Rohan Chand, Manish Dayal
Žáner: romantický film USA
Verzia: české titulky

Minutáž:
122 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 15. septembra 3,00 €

16. September 2014 - 17. September 2014 Dnes nepremieta

16.-17. septembra kino MOSKVA nepremieta!

18. September 2014 - 22. September 2014 Zostaň so mnou

Štvrtok 18., piatok 19., sobota 20., nedeľa 21., pondelok 22. september o 17.30 hod.

 

Zostaň so mnou
(IF I STAY) – celoslovenská premiéra !!!

Knižný bestseller o úžasnej sile lásky prichádza na plátna kín

Sedemnásťročná Mia má všetko, o čom kedy snívala – úžasnú rodinu, milujúceho priateľa a práve ju prijali na prestížnu hudobnú školu. Stojí však pred vážnym životným rozhodnutím – bude nasledovať svoj sen o kariére violončelistky alebo dá prednosť svojej láske a zostane s milovaným Adamom? V jedno zimné ráno sa však všetko zmení – a Mia príde o milovaných rodičov aj brata. Zrazu vidí samu seba, ako leží na nemocničnej posteli napojená na prístroje a pred očami sa jej odvíja celý život. Vidí všetkých svojich blízkych a hlavne Adama, prosiaceho aby sa vrátila k nemu. Včera riešila svoju budúcnosť, dnes stojí pred jedinou osudovou otázkou: Zostanem?

Hrajú: Chloë Grace Moretz, Jamie Blackley, Stacy Keach
Žáner: romantický film USA
Verzia: české titulky

Minutáž:
106 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 22. septembra 3,00 €

20. September 2014 - 21. September 2014 Lietadlá 2 2D

Sobota 20., nedeľa 21. september o 16.00 hod.

Lietadlá 2 2D
(PLANES 2: FIRE AND RESCUE) – repríza !!!

 

Keď ostatní odlietajú, hrdinovia prilietajú.

Lietadlá 2 je nová dobrodružná komédia, v ktorej sa nám predstaví elitný tím hasičských lietadiel, ktoré zasvetili svoj život ochrane historického národného parku Piston Peak proti zničujúcim požiarom. Keď sa svetovo známy letecký pretekár Dusty dozvie, že jeho motor je poškodený a možno už nikdy nebude môcť závodiť, musí zaradiť nižšiu rýchlosť a stane sa členom vzdušných hasičov. Dusty sa pripojí k ostrieľaným veteránom. Záchranárskej legende Blade Ranger a jeho odvážnemu tímu, ktorého súčasťou je aj tanker Dipper, Windlifter (helikoptéra), bývalý vojenský transportér Cabbie a živá partička neohrozených tereňákov, ktorí si hovoria Smokejumpers. Spoločne bojujú proti neskrotnému živlu a Dusty pomaly prichádza na to, čo to znamená byť skutočným hrdinom.

Hrajú /v slovenskom znení/: Michal Hallon, Štefan Kožka, Rebeka Poláková, Michal Rovňák, Marián Labuda, Júlia Horváthová, Juraj Kemka
Žáner: animovaná rodinná komédia USA
Verzia: slovenský dabing

Minutáž:
84 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 3,00 €

18. September 2014 - 22. September 2014 Labyrint: Útek

Štvrtok 18., piatok 19., sobota 20., nedeľa 21., pondelok 22. september o 19.30 hod.

 

Labyrint: Útek
(THE MAZE RUNNER) – celoslovenská premiéra !!!

 

Film podľa svetového knižného bestselleru

Podzemný výťah Thomasa (Dylan O´Brien) vyviezol na lúku obklopenú vysokými múrmi. Vôbec nič si nepamätá, dokonca si spočiatku nespomína ani na vlastné meno. Hneď po príchode ho privíta skupina ďalších chlapcov, ktorých už predtým stretol rovnaký osud. Vytvorili zvláštnu komunitu, ktorá sa na tomto neobyčajnom mieste snaží prežiť a zároveň neúnavne hľadá únikovú cestu. Možnosť utiecť majú každé ráno, keď sa v stene otvára brána. Tá im však umožňuje len vstúpiť do obrovského a neustále sa meniaceho bludiska, ktoré obklopuje ich nový domov. Najlepší a najodvážnejší bežci hľadajú cestu von a postupne mapujú jednotlivé časti labyrintu. Majú na to len čas vymedzený denným svetlom, večer sa brána zatvára a kto sa nestihne včas vrátiť medzi stenami labyrintu neprežije. Zostane po ňom len preškrtnuté meno vyryté v stene. Labyrint sa totiž v noci mení na desivé miesto plné najrôznejších nástrah, kvôli ktorým sa pravdepodobnosť prežitia v jeho útrobách blíži k nule. Thomasa aj napriek tomu bludisko neustále priťahuje. Možno za to môže fakt, že je iný ako ostatní chlapci. Jemu jedinému sa snívajú sny o minulosti a záhadnej organizácii ukrytej za označením W.C.K.D. Naviac práve jeho meno vykríkne nový pasažier, ktorého privezie ďalší výťah. Prekvapením pre všetkých je, že to nie je chlapec ale dievča (Kaya Scodelario). A práve ona možno drží kľúč od brány ich väzenia. Film Labyrint: Útek je adaptáciou prvého dielu úspešnej knižnej trilógie Jamesa Dashnera a v hlavných rolách sa predstavia Dylan O´Brien (Teen Wolf), Kaya Scodelario (Súboj Titanov, Clash), Thomas Brodie-Sangster (Láska nebeská, Hra o tróny), Will Poulter (My sme Millerovci, Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik).


Hrajú: Dylan O´Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Will Poulter, Ki Hong Lee, Aml Ameen, Blake Cooper
Žáner: akčný sci-fi film USA
Verzia: slovenské titulky

Minutáž:
114 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov

Vstupné: 4,00 € / v pondelok 22. septembra 3,00 €

23. September 2014 - 24. September 2014 Dnes nepremieta

23. a 24. september kino MOSKVA nepremieta!

25. September 2014 - 29. September 2014 Všiváci

Štvrtok 25., piatok 26., sobota 27., nedeľa 28., pondelok 29. september o 17.45 hod.

 

Všiváci
(VŠIVÁCI
) – celoslovenská premiéra !!!

Každý sa niekedy musel zachovať ako Všivák.

Príbeh dvoch bratov, ktorých rozdelila jedna žena. Špičkový neurochirurg utápajúci sa v bludnom kruhu operácii, alkohole a milostných avantúrach a jeho horkokrvný brat, ktorý sa vrátil z českej misie z Afganistanu, vychováva dve dcéry, ale prehráva svoj boj s dlhmi a návratom k normálnemu životu. A všetko to riadi ich matka. Ich osudy sa prelínajú s ďalšími postavami kolegov, spolubojovníkov, kamarátov, všetci ale majú niečo spoločného. Každý sa totiž niekedy zachová ako všivák...

Hrajú: Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Iva Janžurová, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Ondřej Malý, Tatiana Vilhelmová, Marek Taclík, Andrea Kerestešová, Aneta Krejčíková, Nikol Moravcová, Sabina Remundová, Radůz Mácha
Žáner: dráma, komédia ČR
Verzia: česká verzia
Minutáž: 98 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 29. septembra 3,00 €

25. September 2014 - 29. September 2014 Equalizer

Štvrtok 25., piatok 26., sobota 27., nedeľa 28., pondelok 29. september o 19.30 hod.

 

Equalizer
(THE EQUALIZER) – celoslovenská premiéra !!!

Od režiséra úspešných snímok Training Day, Ostreľovač a Pád Bieleho domu.

Equalizer je strhujúci kriminálny thriller s Denzelom Washingtonom v hlavnej úlohe. McCall, bývalý člen špeciálnej zásahovej jednotky chce skoncovať s temnou minulosťou a usadiť sa v ústraní. Keď však spozná Teri, mladé dievča v spároch nemilosrdnej mafie, berie spravodlivosť do vlastných rúk. Každý, kto má v úmysle ublížiť bezbranným pocíti na vlastnej koži jeho hnev a túžbu po pomste. McCall prichádza, aby ochránil tých, čo sa ocitli v hraničnej situácii a už stratili akúkoľvek nádej na záchranu. McCall je totiž Equalizer.

Hrajú: Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Grace Moretz, David Harbour, Bill Pullman, Melissa Leo
Žáner: akčný kriminálny thriller USA
Verzia: slovenské titulky
Minutáž: 132 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 29. septembra 3,00 €

27. September 2014 - 28. September 2014 Ako si vycvičiť draka 2 2D

Sobota 27., nedeľa 28. september o 16.00 hod.

Ako si vycvičiť draka 2 2D
(HOW TO TRAIN YOUR DRAGON 2) – repríza !

Ostrov Blp býval miestom, kde Vikingovia vo dne v noci bojovali s drakmi. Potom ale mladý rojko Štikút vycvičil draka Bezzubého, spriatelil sa s ním a hlavne všetkým vysvetlil, že ľudia a draci môžu žiť v harmónii. Ešte dôležitejšie bolo, že film Ako si vycvičiť draka sa stal jedným z najlepších a najúspešnejších počinov štúdia DreamWorks Animation, ktoré sa preto rozhodlo, že nie len Shrek, Kung Fu Panda či Madagascar si zaslúžia pokračovanie a natočilo „dračiu“ dvojku. Príbeh poskočil o päť rokov dopredu a z Blpu sa medzitým stal dračí raj, kde sa ľudia a draci navzájom rešpektujú a majú sa radi. Štikútova najlepšia kamarátka Astrid je hviezdou obľúbených dračích závodov, v ktorých hravo poráža ostatných vikingských teenagerov, zatiaľ čo Štikút dáva prednosť osamelým letom s Bezzubým, behom ktorých mapujú neznáme územia a objavujú nové svety a nových drakov. Jedno z ich dobrodružstiev ich zavedie do ťažko prístupnej ľadovej jaskyne, ktorá je domovom stovky neznámych divokých drakov. Tu sa stretávajú aj s temnou Dračou jazdkyňou, z ktorej sa vykľuje Štikútova dávno stratená matka Valka. Na láskyplné objatia matky so synom ale nie je čas, pretože sa nad spolužitím ľudí a drakov sťahujú mračná, ktoré sa prihnali vďaka Dragovi, mocichtivému samozvanému „dračiemu bohovi“, ktorému slúži nafúkaný lovec drakov Eret. Títo dvaja predstavujú nebezpečenstvo, s ktorým sám Štikút s Bezzubým nič neurobia a tak dávajú dohromady starú partiu, do ktorej okrem Astrid partia aj Pahlt, Soplinos, Rybonoh a dvojčatá Vraska a Tresk. Spolu s nimi sa ale budú musieť postaviť mocnému nepriateľovi aj Štikútov otec, vikingský náčelník Chladnobrv a predovšetkým jeho matka Valka. Naučiť tento nesúrodý spolok spolupracovať bude nesmierne náročné. Bez nich ale nebudú mať obyvatelia Blpu ani najmenšiu šancu.

Hrajú /v slovenskom znení/: Daniel Fisher, Kristína Sviteková, Ivo Gogál, Rebeka Poláková, Ondrej Kaprálik, David Hartl, Peter Rúfus, Marek Fašiang
Žáner: animovaná rodinná komédia USA
Verzia: slovenský dabing
Minutáž: 105 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 3,00 €

30. September 2014 Dnes nepremieta

30. september kino MOSKVA nepremieta!

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.313 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.738 CZK
1€ =0.790 GBP
1€ =314.250 HUF
1€ =4.208 PLN
1€ =4.396 RON