Pôžička na čokoľvek Martin                              DAJTE SI SPRAVIŤ VAŠE FOTOGRAFIE CEZ INFOTURIEC - AGFA FOTO - BaB FOTO                          Ubytovanie Martin                        MATKA A DIEŤA TURCA                        Ubytovanie Vrútky                        Ubytovanie Turčianske Teplice                        Ubytovanie Turiec                       
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
SENIUM MEDICA
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
23. Apríl 2015 - 27. Apríl 2015 Ovečka Shaun

Štvrtok 23., piatok 24., sobota 25., nedeľa 26., pondelok 27. apríl o 17.30 hod.

 

Ovečka Shaun
(SHAUN THE SHEEP) – celoslovenská premiéra !!!

Malá ovečka. Veľké mesto. Úžasné dobrodružstvo.

Ovečka Shaun sa konečne dočkala svojho filmového spracovania. Štúdio Aardman po filmoch Wallace & Gromit a Slepačí úlet prinesú na veľké plátno úspešnú seriálovú postavičku Ovečku Shaun. Život na farme je nekonečná nuda. Každý deň plynie v rovnakom rytme, Shaun musí poslúchať a robiť, čo jej farmár prikáže. Mať tak jeden jediný deň voľna! To chce poriadny plán, takže Shaun vymyslí spôsob, ako mať zase jeden deň na oddych. Ale aj plánovať je treba vedieť a každý plán sa môže zvrtnúť! Farmár sa ocitá vo veľkomeste a ovečky sa vydávajú ho hľadať a doviezť domov. Na tejto záchrannej výprave ich čaká množstvo dobrodružstva...

Žáner: animovaná rodinná komédia VB/FRANCÚZSKO
Verzia: slovenský dabing

Minutáž:
85 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 27. apríla 3,00 €

26. Apríl 2015 - 27. Apríl 2015 V kráľových záhradách

Nedeľa 26., pondelok 27. apríl o 19.30 hod.

 

V kráľových záhradách
(
A LITTLE CHAOS) – premiéra !!

Veľká kostýmová prehliadka z doby kráľa Ľudovíta XIV, Kráľa Slnko. Čo všetko skrývajú záhrady vo Versailles? Veľkolepú nádheru, ale tiež intrigy, sex, neresti, nenávisť... a jeden prekvapivý príbeh s úžasnou Kate Winslet v hlavnej úlohe. Réžie aj roly francúzskeho kráľa sa ujal Alan Rickman.

Kráľovský dvor v dobe Ľudovíta XIV. bol nabitý vášňami, lascívnosťou a nebezpečím. To sa často ukrývalo pod zošnurovanými korzetmi, napudrovanými parochňami a bohatými krinolínami dvorných dám, ktoré svojimi vejármi vedeli zamaskovať nejednu špinavosť. A tak je tomu aj v prípade filmu „V kráľových záhradách“. Kate Winslet ako emancipovaná záhradníčka Sabine De Barra je povolaná do Versailles, aby pre kráľa Francúzska vytvorila záhrady doteraz nevídanej nádhery. Pre pobyt na dvore kráľa Slnka sú ale potrebné dosť ostré lakte. Kate v roli Sabine musí obstáť nie len ako profesionálka, ktorá navrhne záhrady obdivované celým svetom. Musí obstáť aj ako žena, ktorá skrýva tajomstvo z minulosti. A ako vášnivá a emocionálna bytosť, ktorá svojou úprímnosťou vnesie do Versailles nebývalý rozruch a rozpúta vlnu so zvláštnou vlastnosťou. Vlnu, ktorá dokáže zmiesť toho, kto ju rozpútal.

Hrajú: Kate Winslet, Alan Rickman, Stanley Tucci, Mathias Schoenaerts, Helen McCrory
Žáner: romantický, historický film V. BRITÁNIA
Verzia: české titulky

Minutáž:
116 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov

Vstupné: 4,00 € / v pondelok 27. marca 3,00 €

28. Apríl 2015 - 29. Apríl 2015 Dnes nepremieta

28. - 29. marca kino MOSKVA nepremieta!

30. Apríl 2015 - 04. Máj 2015 Ex Machina

Štvrtok 30. apríl, piatok 1., sobota 2., nedeľa 3., pondelok 4. máj o 17.30 hod.

 

Ex Machina
(
EX MACHINA) – celoslovenská premiéra !!!

Kde začína ČLOVEK?

Dvaja muži a dievča tvoria súčasť veľmi neobvyklého vzťahového trojuholníka, ktorý sa vytvoril v laboratórnom komplexe skrytom v srdci aljašskej divočiny. Bizarnosť ich spolužitia podtrháva fakt, že to dievča je robot. Alex Garland, autor slávneho románu Pláž a scenárista sci-fi Sunshine, natočil atmosférický sci-fi thriller z blízkej budúcnosti, v ktorom názorne ukazuje ako to dopadne, keď sa hráte na Boha. Caleb (Domhnall Gleeson) mal neuveriteľné šťastie. Vo firemnej súťaži vyhral hlavnú cenu, týždenný pobyt na horskej chate svojho zamestnávateľa, geniálneho vedca Nathana (Oscar Isaac). V okamihu keď uprostred pustiny vyskočí z vrtuľníka, ktorý ho na miesto dopravil, dôjde mu, že na tento týždeň len tak nezabudne. Lenže ani najbujnejšia fantázia by ho nedokázala pripraviť na to, čo ho čaká v supermodernej stavbe pripomínajúcej protiatómový bunker. Prvotný ostych zaženie Nathanov priateľský prístup. Potom sa však zoznámi s Avou (Alicia Vickander). Priateľské dievča s krásnou tvárou. Drôty prechádzajúce jej priesvitným telom prezrádzajú, že je v skutočnosti unikátnym technologickým experimentom. Jeho súčasťou sa stal aj Caleb. Jeho úloha je jednoduchá interakcia s Avou, ktorú Nathan pozoruje, zaznamenáva a testuje tak možnosti umelej inteligencie. Dokáže byť Ava natoľko ,,ľudská“, že Caleb zabudne na to, že komunikuje s robotom? Dokáže v ňom prebudiť nejaké city? Calebovi sa však roka pokusného králika začne čím ďalej viac nepáčiť, zvlášť, keď s Avinou pomocou zistí, že Nathan mu o svojom výskume nepovedal zďaleka všetko.

Hrajú: Alicia Vickander, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson
Žáner: sci-fi thriller USA
Verzia: české titulky

Minutáž:
108 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov

Vstupné: 4,00 € / v pondelok 4. mája 3,00 €

01. Máj 2015 - 03. Máj 2015 Malý pán

Piatok 1., sobota 2., nedeľa 3. máj o 16.15 hod.

 

Malý pán
(MALÝ PÁN)
– celoslovenská premiéra !!!

Film vychádza z úspešnej detskej knihy „Veľká cesta Malého Pána“ od Lenky Uhlířovej a Jiřího Stacha, nakladateľstvo Meander 2008, scenár Lumír Tuček.

Malý Pán si žije spokojne vo svojom malom svete a keď má dosť rezancov, nikam sa zvlášť neženie. Lenže má sen a sny bývajú, ako vieme, len samé problémy – nenechajú človeka (ani malého) na pokoji. Malý Pán po prebudení prekvapene zisťuje, že mu niečo chýba. A tak nerád opúšťa svoj útulný domov a vydáva sa na cestu, aby tomu prišiel na koreň. Kto vie, čo na konci svojej veľkej cesty nájde?

Hrajú: Robert Roth a priatelia; výtvarník: František Antonín Skála; bábky: Buchty a loutky
Žáner: detská rodinná rozprávka SLOVENSKO
Verzia: slovenská verzia

Minutáž:
70 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny

Vstupné: 4,00 €

30. Apríl 2015 - 04. Máj 2015 Avengers 2: Vek Ultrona 3D/2D

3D verzia: štvrtok 30. apríl, piatok 1., sobota 2. máj o 19:30 hod.,
2D verzia: nedeľa 3., pondelok 4. máj o 19.30 hod.

 

Avengers 2: Vek Ultrona 3D/2D
(AVENGERS, THE: AGE OF ULTRON)
– celoslovenská premiéra !!!

Veľkolepé pokračovanie najúspešnejšieho komiksového filmu všetkých čias.

Štúdio Marvel prináša veľkolepé pokračovanie najúspešnejšieho komiksového filmu všetkých čias – Avengers 2: Vek Ultrona. Po divokých udalostiach v New Yorku a na ďalších miestach sa Tony Stark pokúša oživiť driemajúci program na udržanie svetového mieru. Situácia sa však vymyká kontrole a najvýznamnejší superhrdinovia – Iron Man, Thor, Hulk, Captain America, Čierna vdova a Hawkeye sa musia znova spojiť voči hrozbe zničenia planéty. Zlovestný Ultron povstáva a zdá sa, že moci, ktorou disponuje, tentokrát nedokážu čeliť ani Avengers… Diváci sa môžu tešiť na nové krehké spojenectvá a nečakané dejové zvraty, ktoré sú zárukou nevšedného akčného zážitku. Pôvodní hrdinovia sa musia vysporiadať aj s novými postavami marvelovského sveta, ktoré sa vo filme objavia po prvýkrát – tajomní a mocní Pietro a Wanda Maximoff či android Vision.

 

Hrajú: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Stellan Skarsgård, James Spader a Samuel L. Jackson ako Nick Fury
Žáner: akčný dobrodružný fantasy film USA
Verzia: slovenské titulky

Minutáž:
150 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov

Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 4. mája 3,00 €

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.082 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.441 CZK
1€ =0.716 GBP
1€ =301.210 HUF
1€ =4.004 PLN
1€ =4.417 RON