Pôžička na čokoľvek Martin                              DAJTE SI SPRAVIŤ VAŠE FOTOGRAFIE CEZ INFOTURIEC - AGFA FOTO - BaB FOTO                          Ubytovanie Martin                        MATKA A DIEŤA TURCA                        Ubytovanie Vrútky                        Ubytovanie Turčianske Teplice                        Ubytovanie Turiec                       
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohotovosť lekárne
MARTIN
VERBENA
pracovné dni
19.00-22.00
sobota
12.00-22.00
nedeľa a sviatky
7.00-22.00
Turčianske Teplice
Pohľadnice
Reklamní partneri
KINO MOSKVA
18. December 2014 - 22. December 2014 Snehová kráľovná 3D/2D

3D verzia: štvrtok 18., piatok 19., sobota 20. december o 17.00 hod.
2D verzia: nedeľa 21., pondelok 22. december o 17.00 hod.

Snehová kráľovná 3D/2D
(
THE SNOW QUEEN) – celoslovenská premiéra !!!

Príbeh Kaya a Gerdy na motívy rozprávky H. Ch. Andersena

Animovaný príbeh nakrútený na motívy svetoznámej rozprávky z pera Hansa Christiana Andersena. Snehová kráľovná uvalí na krajinu kliatbu a všade zavládne nekonečná zima. Neutíchajúci polárny vietor ochladí ľudské srdcia a vytratí sa z nich všetka radosť. Dievčatko Gerda, spolu s fretkou Lutou a škriatkom Ormom sa vydajú na dlhú cestu do paláca Snehovej kráľovnej, aby zachránili jej bračeka Kaya a navždy vyslobodili krajinu spod večného snehu a mrazu.

Žáner: animovaná rodinná rozprávka RUSKO
Verzia: slovenský dabing

Minutáž:
80 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 22. decembra 3,00 €

18. December 2014 - 22. December 2014 Noc v múzeu 3: Tajomstvo hrobky

Štvrtok 18., piatok 19., sobota 20., nedeľa 21., pondelok 22. december o 19.00 hod.

 

Noc v múzeu 3: Tajomstvo hrobky
(NIGHT AT THE MUSEUM: SECRET OF THE TOMB) – celoslovenská premiéra !!!

 

Ešte jedna nočná služba a zem bude zachránená

Pripravte sa. Najdivokejšia a najdobrodružnejšia Noc v múzeu všetkých čias. Jej hlavným hrdinom je opäť najznámejší nočný strážnik na svete Larry (Ben Stiller), ktorý pracuje v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku. A práve tu každú noc ožívajú múzejné exponáty. Za týmto neuveriteľným kúzlom stojí mystická zlatá doska pochádzajúca zo starovekého Egypta , ktorá je tým pádom najvzácnejším exponátom múzea. O tomto jej kúzle nevie nikto iba Larry. Larry sa vďaka tomu pri svojich nočných službách rozhodne nenudí a navyše má medzi múzejnými kúskami veľa priateľov, alebo aspoň známych. Patrí medzi nich faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), najmocnejší vládca Hunov Attila (Patrick Gallagher), rímsky centurion Octavius (Steve Coogan), partia neandertálcov, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnoho ďalších. Občas si po poškrabanie príde aj kostra Tyranosaura. Živých aj neživých hrdinov ale čaká nemilé prekvapenie. Zlatá doska začína napriek svôjmu materiálu korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Pre exponáty, ktoré každý večer ožívajú a ich ochrancu Larryho tým začínajú nielen krušné chvíle, ale aj ich najväčšie dobrodružstvo , ktoré ich privedie až za Atlantik. Riešenie ich problému sa totiž nachádza v oddelení egyptských zbierok Britského múzea v Londýne. V tejto slávnej a významnej inštitúcii našu podivuhodnú partiu rozšíria nie len tunajší  hrdinova, ktorí ožívajú,  na čele s rytierom Lancelotom (Dan Stevens), ale aj miestna nočná strážnička Tilly (Rebel Wilson). V metropole Británie na nich nečakajú len nové priateľstvá. Aby zachránili kúzlo a tým aj seba, musia čeliť mnohým nebezpečenstvám a poraziť silného protivníka.

Hrajú: Ben Stiller, Robin Williams, Dan Stevens, Rebel Wilson, Owen Wilson, Rami Malek, Mizuo Peck, Ben Kingsley, Ricky Gervais
Žáner: dobrodružná fantasy komédia USA
Verzia: český dabing
Minutáž: 89 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 22. decembra 3,00 €

23. December 2014 - 01. Január 2015 Dnes nepremieta

23. decembra 2014 až 1. januára 2015 kino MOSKVA nepremieta!

02. Január 2015 - 06. Január 2015 Paddington

Piatok 2., sobota 3., nedeľa 4., pondelok 5., utorok 6. január o 17.00 hod.

 

Paddington
(PADDINGTON) – premiéra !!!

Dobrodružstvá medvedíka Paddingtona

Paddington je medvedík, ktorý nosí vlnený kabát a neforemný klobúk . Jeho oblúbené jedlo je marmeláda. Napriek tomu, že žije v Londýne, pochádza z Peru. Jeho rodičia zahynuli počas zemetrasenia, keď mu bolo len pár týždňov a tak sa ho ujala teta Lucy. Keď odišla do domova dôchodcov, rozhodla sa, že pošle Paddingtona (peruánskym menom Pastuso) do Anglicka. Sedel sám na kufri, s klobúkom na hlave a lístočkom okolo krku: „Postarajte sa o tohoto medvedíka, prosím“. A tak ho našli manželia Brownovci. Vzali ho do svojej rodiny, dali mu meno podľa miesta, kde ho našli (Paddington je názov železničnej stanice) a spravili z neho dalšieho člena rodiny, v ktorej žili ešte dve deti – Jonathan a Judy a gazdiná – paní Birdová. Všetko by bolo dobré, ale len dovtedy, kým sa na scéne neobjavila riaditeľka miestneho múzea p. Milicent (Nicole Kidman), ktorá z neho chce vytvoriť preparovaný exponát.

Hrajú: Nicole Kidman, Colin Firth, Sally Hawkins, Jim Broadbent, Hugh Bonneville, Ben Whishaw (hlas Paddingtona)
Žáner: rodinný film V. Británia / Francúzsko / Kanada
Verzia: slovenský dabing

Minutáž:
96 min.
Prístupnosť:
vhodné pre všetky vekové skupiny
Vstupné: 4,00 € / v pondelok 5. januára 3,00 €

02. Január 2015 - 06. Január 2015 Exodus: Bohovia a králi 3D/2D

3D verzia: piatok 2, sobota 3., nedeľa 4. január o 19.00 hod.
2D verzia: pondelok 5., utorok 6. január o 19.00 hod.

 

Exodus: Bohovia a králi 3D/2D
(EXODUS: GODS AND KINGS)
– premiéra !!!

Vzbúril sa proti impériu a zmenil svet

Vyrastali ako bratia, ale stali sa z nich nepriatelia na život a na smrť- egyptský faraón Ramzes a Mojžiš, ktorý sa stal legendou. Iná legenda,  Ridley Scott, previedla ich nesmrteľný príbeh na filmové plátno. Tvorca Gladiátora tak dostal šancu znovu predviesť ako má vyzerať pravý historický veľkofilm- ako prehliadka dych berúcich obrazov a pôsobivých bojových scén , ale zároveň ako neobyčajný ľudský príbeh ovládaný tými najzákladnejšími emóciami- láskou, nenávisťou a túžbou po moci . V starovekom Egypte sa vládca rovnal Bohu a inak tomu nebolo ani v prípade Ramzesa (Joel Edgerton). Mocný vládca mal jediného priateľa , Mojžiša (Christian Bale), ktorý s ním vyrastal od detstva, keď ho našla a ujala sa ho kráľovská rodina. Z priateľa sa však stal úhlavný nepriateľ, keď sa Mojžišovi zjavil ,, iný“ Boh a poveril ho neľahkou úlohou – vyslobodiť svoj ľud z egyptského otroctva a priviesť ho do zasľúbenej zeme. Byť jeho vodcom aj prorokom.
Mojžiš túto úlohu prijme.  Predtým ako sa bude môcť vydať na strastiplnú cestu do novej domoviny , zažije desať egyptských rán, ktorými zošle nahnevaný Boh na Egypt útrapy, krupobitie, ničivý oheň, epidémie  a smrť. Nič z toho však faraónovi Ramzesovi nezabráni v snahe Mojžiša a jeho ľud za každú cenu zastaviť a zničiť.
,, Príbeh Mojžiša bola obrovská výzva , ktorú som si zamiloval. Chcel som preskúmať jeho zložitý charakter a bol som ohromený Mojžišovým príbehom, tým, čím si musel prejsť. To , že najprv boli bratia a potom sa z nich stali súperi, ktorí spolu bojujú , robí tento príbeh veľmi atraktívny.“ Komentuje svoj nový film uznávaný režisér Ridley Scott (Gladiátor, Prometheus).

Hrajú: Christian Bale, Joel Edgerton, Aaron Paul, Sigourney Weaver, Ben Kingsley, John Turturro
V slovenskom znení: Tomáš Maštalír, Daniel Dangl, Peter Rúfus, Jana Lieskovská, Tibor Vokoun, Zuzana Kocúriková, Anna Javorková, Gabriela Dzúriková
Žáner: historická dráma V. Británia, USA, Španielsko
Verzia: slovenský dabing

Minutáž:
142 min.
Prístupnosť:
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokov
Vstupné: 3D: 6,00 €, 2D: 4,00 € / v pondelok 5. januára 3,00 €

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
martincan
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.228 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =27.636 CZK
1€ =0.785 GBP
1€ =316.450 HUF
1€ =4.274 PLN
1€ =4.474 RON