Chata Nezábudka
Cena: 10€ na osobu/noc
Adresa:
Jasenská dolina, 038 11
Telefón:+421 43 429 77 36
+421 907 856 874
Fax:+421 43 429 77 36
Email:miroblahusiak@gmail.comWWW:http://www.infoturiec.sk/nezabudka

Jasenská dolina patrí medzi najznámejšie veľkofatran-ské doliny. Nachádza sa na turčianskej strane Veľkej Fatry, pod severnými svahmi vrchu Lysec (1381m), 12 km juhovýchodne od Martina. Je to celoročné rekreačné centrum. Nadmorská výška 540 m n. m.

Zima:
Výborné lyžiarske podmienky pre menej náročných i náročných lyžiarov, mechanicky zasnežované a osvetlené lyžiarskej trate, 7 lyžiarskych vlekov, štvorsedačková lanovka, večerné lyžovanie, lyžiarska škola, požičovňa lyžiarskej výstroje (Fatra Ski, www.fatraski.sk), skiser-vis, bežecké a sánkarské trate, snowboard.

Leto:
Lyžovanie na tráve - pásové lyže, skikolá. Bohaté možnosti nórskej turistiky i cykloturistiky. K dispozícii pre návštevníkov chaty sú detské bazény a ihriská (100 m od chaty). Vo vzdialenosti približne 25 km od Jasenskej doliny sa nachádzajú kúpele Trenčianske Teplice a Mošovce s termálnymi bazénmi.

Ubytovanie:
Útulne, štandartne zariadená chata; 2-lôžkové až 4-lôž-kové izby s možnosťou prístelky; izby sú rozdelené do 3 sektorov (v jednom sektore sa nachádzajú 3 až 4 izby); každý sektor má samostatnú kúpeľňu a sociálne zariadenie, prípadne spoločenskú miestnosť s TV.

Stravovanie:

Spoločenská miestnosť - jedáleň má kapacitu približne 50 miest pre stravovanie s možnosťou usporiadania spoločenských akcií (oslavy, svadby, školenia,...); v spoločenskej miestnosti sa nachádza krb, bar s celodennou prevádzkou, TV, šípky.  Stravovanie formou plnej penzie (raňajky, obed, večera) a polpenzie.

Asfaltové ihrisko priamo pri chate: volejbal, tenis,... terasa s výhľadom na lyžiarsky svah ako aj prekrásnu panorámu Jasenskej doliny kryté ohnisko, parkovanie priamo pri chate, príjazdová cesta ku chate je dostupná bez obmedzení
Chata je vhodná aj pre detské tábory, školy v prírode, kedy je uzavretá pre verejnosť.

 


Zobraziť Chata Nezabudka na väčšej mape
 
Meno: *
Priezvisko: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Telefón: *
Email: *
Počet osôb: *
Typ ubytovania:
Termín pobytu: *Od: Do:
Forma platby:
Doplňujúce informácie


* Polia označené hviezdičkou musia byť vyplnené.