Chata MartinSki

Prejsť na obsah

MartinSki Mountain house

Chata sa nachádza v obľúbenom lyžiarskom stredisku Martinské hole v Žilinskom kraji, neďaleko mesta Martin. Chata je vzdialená cca 150metrov od zjazdovky.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie s kapacitou 18 lôžok v dvoch moderných apartmánoch:
  • 8-lôžkovom Exclusive line apartmáne s dvomi spálňami (rustikálny a industriálny štýl, manželská a poschodová posteľ v každej spálni),
  • 10-lôžkovom Comfort line apartmáne (retro a luxury štýl, manželská a poschodová posteľ v každej spálni, ako aj výsuvné lôžko slúžiace ako prístelka).

Exclusive line sa nachádza na prvom poschodí. V priestrannej obývacej izbe si príjemne oddýchnete na gauči pri pozeraní televízora so satelitným príjmom - (taktiež pozeranie Youtube poprípade obľúbené internetové programy a aplikácie), videom, môžete tu počúvať rádio a zohrievať Vás pritom bude oheň z kozuba. Pri jedálenskom posedení si zase vychutnáte lahodné pokrmy pripravené v plne vybavenej kuchyni s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou a mikrovlnnou rúrou. K apartmánu prislúchajú až dve krásne kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Comfort line sa nachádza na druhom poschodí. Obývacia izba aj kuchyňa sú vybavené rovnako ako pri prvom apartmáne. Naporúdzi máte ale jednu kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou a ešte jednu samostatnú toaletu.

Lyžiari a cyklisti si svoju výbavu odložia v úschovni, využiť môžete i sušiče na lyžiarky, práčku, žehličku a dve detské vysoké stoličky. Pre príjemné skrátenie chvíľ a zabavenie sa sme Vám prichystali stolný tenis a šípky, detičky sa zahrajú s hračkami. V celom objekte sme zariadili bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pri objekte bezpečne odparkujete svoje vozidlá na našom stráženom parkovisku (zabezpečenie kamerovým systémom).

Strategická pozícia ubytovania je najväčším lákadlom našich hostí! V letných mesiacoch zažijete príjemné potulky po okolí, vyskúšate si neďalekú Ferratu HZS - Martinské hole, vyjdete na Minčol, okúpete sa na Kúpalisku Vrútky alebo Sunny Martin. Výhľad z Rozhľadne na Tankovej ceste zaujme tiež, rovnako ako Kuneradský zámok či Hrad Strečno. Milovníci lyžovania sa do sýtosti vybláznia v Lyžiarskom stredisku Martinské hole, Piatrovej aj Snowlande Valčianska dolina.

Veríme, že chvíle strávené u nás si skutočne užijete a načerpáte veľa nových síl. Už teraz sa na Vás tešíme v MartinSki Mountain house!
Návrat na obsah