Chata na Vŕšku

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Chata sa nachádza vo Veľkej Fatre priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasenská Dolina (12km od Martina). Jej poloha ponúka výhľad na lyžiarske trate a malebné končiare Veľkej Fatry.

Chata ponúka komfortné ubytovanie pre 11 osôb v troch izbách s farebným TVP (2/4 a 1/3). K nim patrí priestranné socialne zariadenie so sprchou, WC, bidetom a umývadlom. Každá miestnosť, vrátane kúpelne má samostatný vstup na balkón. K pohode počas pobytu prispeje možnosť využitia veľkej spoločenskej miestnosti s krbom, farebným TVP a rádiom s CD prehrávačom. Na spoločenskú miestnosť volne naväzuje kuchyňa s kompletným vybavením, jedálenský stôl pre 10 osôb a prístup na terasu, ktorá súvislo ohraničuje prízemné miestnosti. Súčasťou prízemia je tiež vstupná chodba, lyžiareň a WC. Tepelnú pohodu zabezpečuje vykurovanie krbom, elektrické a podlahové kúrenie, samozrejmosťou je teplá voda v celej chate. V prípade priaznivého počasia možnosť varenia v kotliku a grilovania na ohnisku pri chate.

Vzhľadom na atraktívnosť polohy a luxusné vybavenie je chata vhodná aj pre náročnejšiu klientelu s možnos?ou celoročného využitia.
  • zimný pobyt ponúka lyžovanie v známom stredisku s mechanickým zasnežovaním a možnosťou využiť upravované trate pre zjazd aj bežky,
  • letný pobyt ponúka výlety a túry do dolín a na končiare Veľkej Fatry, viacero cykloturistických trás, letné aj termálne kúpaliská v okolí a možnosť bohatého kultúrneho vyžitia.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky