Ubytovanie Bystrička - Hotel Bystricka

Prejsť na obsah

GPS súradnice: 49˚3´25.99´´N, 18˚52´13.08´´E


Hotel Bystrička*** sa nachádza 2 km od centra mesta Martin v kľudnom prostrední obce Bystrička. Hneď po Vašom príchode pocítite príjemnú atmosféru nášho hotela. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie, možnosť vychutnať si vynikajúce jedlá v štýlovej reštaurácii a nechať sa rozmaznávať
v pohodlí wellness centra.

Celková ubytovacia kapacita hotela je 48 lôžok, s možnosťou 10-tich prísteliek v 20-tich izbách, 2 apartmánoch a jednej izbe pre imobilného hosťa. K dispozícii sú dvojlôžkové izby, apartmány a trojlôžkové izby.

Masarykova reštaurácia má kapacitu 60 miest, kongresová miestnosť disponuje kapacitou 120 miest a samostatný salónik 18 miest.samostatný salónik 16 miest. Hoteloví hostia majú k dispozícii strážené hotelové parkovisko s kapacitou 30 automobilov.
Hotel ponúka možnosti usporiadania rôznych školení, seminárov, spoločensko-pracovných stretnutí, osláv, svadieb a iných podujatí.

Ubytovanie

Izby sú komfortne zariadené. Súčasťou izby je kúpelňa (s vaňou alebo sprchovým kútom), televízor so satelitným príjmom, telefón a pripojenie na internet. Hotel disponuje izbou pre imobilného hosťa na prízemí hotela.


Typy izieb

  • 16x double room štandard s dvoma pevnými lôžkami

  • 1x double room štandard s dvoma pevnými lôžkami pre imobilného hosťa

  • 1x triple room štandard s troma pevnými lôžkami

  • 3x double room lux s dvoma pevnými lôžkami

  • 2x apartments – dve samostatné miestnosti s dvoma lôžkami


V príjemnom prostredí našej hotelovej reštaurácie je Vám k dispozícii profesionálny personál. Ponuka jedál siaha od tradičných slovenských špecialít k medzinárodným jedlám. Vyskúšajte aj široký výber kvalitných slovenských a zahraničných vín.

Veľmi radi vyhovieme aj hosťom so špeciálnymi požiadavkami na stravovanie / napr. diétna strava, bezlepková strava a pod./ Osvieženie počas horúcich dní nájdu hostia na terase.
Služby

  • Svadobné hostiny

  • Rauty

  • Oslavy

  • Školenia


Kultúra a šport
Neďaleko od hotela začínajú turistické trasy a cyklotrasy. V blízkom okolí majú hostia a návštevníci možnosť využiť rôzne športové aktivity ako napr. bowling, tenis či squash. Súčasťou hotelových služieb je zabezpečenie dňa na salaši, klasickej vidieckej zabíjačky, slovenského večera, či jazdy na koni v penzióne sv. Mitro.

Návrat na obsah