Hotel Turiec

Prejsť na obsah
Priamo v srdci Turca, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny, množstva historických, kultúrnych a umeleckých pamiatok, prírodných krás, lyžiarskych stredísk, turistických a cyklistických trás nájdete hotel, ktorý už viac ako 40 rokov patrí medzi dominanty mesta Martin.

Hotel Turiec počas týchto rokov ubytoval a prestravoval množstvo hostí, turistov, obchodných cestujúcich ale aj známych osobností politického, umeleckého a kultúrneho života. Hotel Turiec počas týchto rokov poskytol priestor na organizovanie rôznych spoločenských akcií, plesov, firemných večierkov, školení, kongresov a konferencií, ale takisto na to aby sa ľudia po dlhých rokoch stretli, povedali si svoje „áno“, oslávili príchod najmilších na svet,
alebo sa s nimi rozlúčili. No ani spokojní hostia nemohli zabrániť, aby sa na hoteli prejavil zub času. V apríli 2008 sa preto zavreli všetky dvere a hotel sa podrobil rozsiahlej rekonštrukcii, ktorá by mu mala priniesť ďalších 40 rokov úspechu a krásy. Od ukončenia kompletnej rekonštrukcie v októbri 2009 si môžu hostia vychutnať najvyššiu kvalitu našich služieb, v ktorých sa tradícia spája s moderným luxusom.

Veríme, že využitím kombinácie výhodnej polohy, kvalitných služieb, moderného dizajnu, profesionálneho vybavenia, flexibilného riešenia priestorov, príjemnej atmosféry, priateľského a ochotného personálu sa hotel zaradí medzi najlepšie hotely na Slovensku a splní očakávania všetkých hostí.

IZBY
Hotel Turiec ponúka 63 dvojlôžkových izieb 25,8 – 28,5 m². Všetky izby sú zariadené so zmyslom pre detail a sú vybavené TV s LCD obrazovkou, telefónom s priamou voľbou, vysokorýchlostným internetom, trezorom a minibarom. Kúpeľne sú vybavené vaňou alebo sprchou a fénom. K dispozícii je takisto aj dvojlôžková izba v bezbariérovom prevedení. Všetky izby sú nefajčiarske.

APARTMÁNY
Hotel Turiec ponúka 3 biznis apartmány 54,5 – 59,0 m². Nadštandardné apartmány vyžarujú pocit luxusu a jedinečnosti. Sú rozdelené na spálňu a dennú miestnosť s pracovným kútikom a vlastnou toaletou, čím poskytujú dokonalé pohodlie pre obchodných cestujúcich aj rodiny s deťmi. Okrem štandardného vybavenia disponujú individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, luxusnou kozmetikou, žehliacou doskou so žehličkou a pravidelne dopĺňaným setom na prípravu čaju a kávy.

Reštaurácia MARTINIKA
Tak ako je mesto Martin srdcom regiónu Turiec, tak je reštaurácia Martinika srdcom hotela Turiec. Kombinácia gastronomického umenia pod vedením skúseného Šéfkuchára Milana Králika, pôvabného a útulného prostredia a výnimočne starostlivej a prívetivej obsluhy robia z Martiniky s kapacitou 56 miest vyhľadávanú reštauráciu v regióne. Starostlivý výber surovín a inovatívny prístup kuchárskeho tímu zabezpečia, že si na kulinárskych špecialitách polahodí nie len Váš žalúdok ale aj Vaše oči. Na vyniknutie tých správnych chutí Vám naša obsluha doporučí to správne víno z bohatej ponuky slovenských a svetových vín. Otvorené denne: 11:30 – 22:00hod.
Vínny salónik
Návrat na obsah