Apartmany Margo Sun

Prejsť na obsah


Poloha:
Martinské hole sú situované v pohorí Malá Fatra s dokonalým výhľadom na mesto Martin. Vďaka nadmorskej výške siahajúcej do 1456 m.n.m sa Vám ponúka neopakovateľná panoráma okolitých pohorí Veľkej Fatry, Kremnických hôr, Západný Tatier. Národné parky Malá Fatra a Veľká Fatra sa vyznačujú unikátnou faunou a flórou, ktorá dáva celej oblasti punc výnimočnosti. Vďaka svojim dispozíciám má výborné podmienky na rekreačné pobyty počas celého roka. V zime dominujú zimné športy všetkého druhu,  letné mesiace sú ideálne na turistiku, plávanie, poľovníctvo, a rôzne adrenalínové športy...
Apartmánový dom „Nová Ponorka“ je hotelového typu. Má vynikajúcu polohu v srdci strediska, len niekoľko metrov pod nástupnou stanicou jedného z vlekov.

Vybavenie:
Ponúka pre klienta komplexné služby - ubytovanie, recepciu, reštauraciu, lyžiareň, parkovisko.

Ubytovanie:
Všetky stúdia a aprtmány majú kuchynský kútik (dres, 2-platnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), TV/SAT.

Štúdiá typ A (2+1)
  • pre 2-3 členné rodiny. Štúdio s 2 lôžkami + prístelok, kuchynský kútik, jedálenský kútik, sprcha, WC, väčší balkón.

Štúdiá typ B (3+1)
  • pre maximálne 4 osoby. Štúdio s 3 lôžkami+ prístelok, kuchynský kútik, jedálenský kútik, sprcha/WC, priestranný balkón resp. bez balkóna.

Apartmány typ A (3+1)
  • pre maximálne 4 osoby. Apartmán  - 2- lôžková spálňa, obývacia miestnosť s posteľou pre 1-2 osoby, kuchynský kútik, jedálenský kútik, sprcha, WC, väčší balkón.

Apartmány typ B (4+1)
  • pre maximálne 5 osôb. Apartmán  - 2- lôžková spálňa + prístelok, obývacia miestnosť s posteľou pre 1-2 osoby, kuchynský kútik, jedálenský kútik, sprcha, WC, väčší balkón

Služby:
Tento lyžiarsky areál je známy na Slovensku unikátnym množstvom prírodného snehu.  Na svoje si príde každý lyžiar či snowbordista pretože je k dispozícii 11 denne upravovaných zjazdoviek rôznych obtiažností, ktoré ponúkajú nezabudnuteľnú lyžovačku na prírodnom snehu od decembra do apríla. Samozrejmosťou sú kilometre bežeckých tratí a množstvo turistických trás.  Špecialitou je snowboard free style aréna. Doprava na svahu je zabezpečovaná šiestimi vlekmi a modernou 6-sedačkovou lanovkou. Pre najmenších je k dispozícii detská zjazdovka s vlekov.

Stredisko ponúka:
lyžiarsku školu a škôlku, požičovňa lyží, občerstvenie na svahu. V letnom období  sa oblasť stáva vyhľadávaným miestom pre priaznivcov najmä horskej turistiky a bicyklovania, kde je možnosť využívať kilometre turistických chodníkov a cyklistických trás, cca 500 km cyklistických trás a 50 vyznačených chodníkov v dĺžke asi 450 km.

Návrat na obsah