Martinkyna chata

Prejsť na obsah

Nová klasická zrubová chata je situovaná v horskom prostredí na Martinských holiach v blízkosti lyžiarskych vlekov (cca 180 m) v kľudnej súkromnej lokalite. V blízkosti sa nachádzajú aj bežkárske trate.

Ubytovanie je len pre rodiny s deťmi - apartmán 5 + 1 osoba na prístelke. Chata disponuje dvomi apartmánmi so samostatným vchodom a sociálnym vybavením. Celková max. kapacita chaty je 12 osôb. Nočná časť v podkroví, denná časť spojená s kuchynskou linkou vrátene plnohodnotného vybavenia pre prípravu jedla a stolovanie, TV + DVD, USB prehrávač, varná kanvica, chladnička, mikrovlnka, sprchovací kút, podlahové vykurovanie (nie je nutné kúrenie v krbovej piecke) a samostatná vykurovaná lyžiareň. Posteľná bielizeň a uteráky sú v cene, vrátane dreva. K dispozícii sú aj sánky  pre deti. Psík po dohode.

Stravovanie je možné aj v okolitých reštauračných zariadeniach.

Cena ubytovania za jeden apartmán v lyžiarskej sezóne podľa počtu osôb
Minimálna dĺžka pobytu 2 noci je v cene:
  • 4 osoby: 95 €/noc/apartmán
  • 5 osôb: 105 €/noc/apartmán
  • 6 osôb: 120 €/noc/apartmán

Dĺžka pobytu na 3 noci a viac je v cene:
  • 4 osoby: 85 €/noc/apartmán
  • 5 osôb:   95 €/noc/apartmán
  • 6 osôb: 105 €/noc/apartmán

Mimo lyžiarskej sezóny cena dohodou.
Bezplatné parkovanie v blízkosti chaty. V zimnom období je nutné mať snehové reťaze, alebo pohon 4x4. Ubytovanie je možné po 14:00 hod. v deň príchodu a uvoľnenie chaty do 10:00 hod. v deň odchodu, prípadne inak po dohode.
Reprodukcia hudby v exteriéri je zakázaná!

Návrat na obsah