Chata Snowflake

Prejsť na obsah

Novopostavená moderná chata Snowflake sa nachádza vo vysokohorskom prostredí na Martinských Holiach v nadmorskej výške 1283 mnm.  Chata Snowflake ponúka ubytovanie pre 8 osôb so všetkým komfortom, či už v zime alebo v lete. V zime oceníte blízkosť lyžiarskeho vleku, lyže si nasadíte priamo pri chate a k chate aj zlyžujete.

V lete je tu možnosť nenáročnej turistiky po okolí. Na hrebeň sa dostanete za 20-30 minút a môžete sa rozhodnúť, ktorým smerom sa vyberiete. Minčol? Skalka? Veterné?  Prípadne môžete absolvovať Ferratu HSZ z Martina na Martinské Hole, ktorú je možné skombinovať so zjazdom na terénnych kolobežkách.

K dispozícii je veľká slnečná terasa, využiteľná v lete i v zime. Pri chate je ohnisko, kde si môžete opiecť špekačky, k dispozícii je aj kotlina na guľáš, prípadne keramický gril Big green egg.
Stravovanie vlastné alebo v stravovacích zariadeniach na Martinských Holiach.
Parkovanie priamo pri chate.

Vybavenie chaty:
Suterén: priestranná lyžiareň so sušičom obuvi, fínska sauna, lehátka, sprcha, WC
Prízemie: vstupná chodba, spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, TV, WIFI a kompletne vybavenou kuchyňou (chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná platňa, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač), východ na terasu
Poschodie: 2 spálne (2 lôžka + 2 prístelky) kúpeľna s WC a sprchovacím kútom   
Návrat na obsah