Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
----------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

----------------------------
Dosp. pohotovosť
Paula Mudroňa 11
po 15.30 hod.
043/422 01 50

----------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

----------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

----------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Pohotovostné lekárne
MARTIN
Turčianske Teplice
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
.: Kaštieľ Benice :.

Kaštieľ Benice
Cena:od 30 €
Adresa:Benice 4
Benice, 038 42
Telefón:+ 421 43 429 42 77
+ 421 917 400 357
Fax:
Email:recepcia@kastielbenice.skWWW:http://www.kastielbenice.sk

V turčianskej obci Benice, podľa ktorej si zvolil svoj predikát šľachtický rod Benických, sa nachádza kaštieľ. Postavila si ho v druhej polovici 19. storočia zemianska rodina Pivkovcov, ktorá sa do obce prisťahovala v roku 1710. Pivkovci patrili k aktívnym slovenským národovcom, benický rodák Ambróz Pivko bol členom delegácie, ktorá v roku 1861 niesla do Pešti Memorandum slovenského národa. Dnes je v kaštieli reštaurácia a penzión s pekným parkom

V elegantnej atmosfére renesančného prostredia je pre Vás pripravený jedálny lístok z rôznych špecialít, ale aj klasickej slovenskej kuchyne, a tak každý host môže ulahodiť svojim chuťovým pohárikom. Fotografie však vedia zachytiť len časť komornej atmosféry týchto priestorov. Príďte a presvedče sa na vlastnej koži.

Ponúkame rôzne typy sportového a oddychového vyžitia. V našom komplexe nájdete ubytovanie, suchú saunu a tenisové kurty. Pokiaľ máte radi aktívnejšiu zábavu, nič Vám nebráni zdolávať nádherné okolité hory, či už po vlástných alebo na bicykly. V naších priestoroch ďalej radi usporiadame aj rôzne akcie a stretnutia. Romantický park, obklopený storočnými voňavými lipami je miestom pre Váš najkrajší deň v živote a Vaše spoločné „áno“. Je to miesto Vášho srdca, ktoré dodá svadobnému obradu punc kaštieľnej majestátnosti a nezabudnuteľnej chvíle. Priestory kaštieľa tvoria úchvatnú kulisu, na ktorej sa každá nevesta vyníma ako biely kvet. Využite naše široké možnosti usporiadania firemných a privátnych akcii v príjemných priestoroch kaštieľa s komorným prostredím do 45 osôb.

Krásne prostredie Turca Vám ponúka množstvo možností na turistiku. Navštívte Národný park Malá Fatra, Národný park Veľká Fatra, Šútovský vodopád, archeologické nálezisko Jaskyne Mažarná, či skalné monumenty Gaderskej, Blatnickej a Necpalskej doliny. 
Vyznávači histórie ocenia hrady a zrúcaniny dávnych stavieb ako Blatnický hrad, Sklabinský hrad, Znievsky hrad, kláštor premonštrátov a historickú budovu jedného z troch prvých slovenských gymnázii v Kláštore pod Znievom, anglický park a kaštieľ v Turčianskej Štiavničke, či kaštieľ s anglickým parkom v Mošovciach. Pre aktívnych športovcov sú pripravené upravené zjazdovky v Snowland Valča, v lyžiarskom stredisku Martinské hole a v Jasenskej doline a mnoho iných. Po náročnom dni si doprajte oddych v kúpeľnom meste Turčianske Teplice, kde Vás čaká mnoho atrakcií a služieb v Spa&Aquaparku Turčianske Teplice.

Kaštiel Benice Vám ponúka príjemné ubytovanie zachované v renesančnom štýle, no doplnené prvkami modernej doby. K dispozícii je podkrovný apartmán, jedna dvoj a tri troj-lôžkové izby. Apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením s veľkou vaňou, chladničkou a sedacou súpravou, z ktorej môžete pohodlne sledovať Vaše obľúbené programy v televízii. Dvoj a troj-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a TV/SAT, ponúkajú príjemný oddych, výhlad na zelený park, či majestátne hory v okolí.

IZBA CENA ZA UBYTOVANIE
Apartmán 50,- €
2-posteľová izba 30,- €
3-posteľová izba 40,- €
prístelok 10,- €
 

Zobraziť Kaštieľ Benice na väčšej mape
 
Meno: *
Priezvisko: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Telefón: *
Email: *
Počet osôb: *
Typ ubytovania:
Termín pobytu: *Od: Do:
Forma platby:
Doplňujúce informácie


* Polia označené hviezdičkou musia byť vyplnené.

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
turiec.net
teplican.sk
---------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik

---------------------------

------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.077 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =23.732 CZK
1€ =0.878 GBP
1€ =385.300 HUF
1€ =4.686 PLN
1€ =4.941 RON