Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
----------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

----------------------------
Dosp. pohotovosť
Paula Mudroňa 11
po 15.30 hod.
043/422 01 50

----------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

----------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

----------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Pohotovostné lekárne
MARTIN
Turčianske Teplice
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
.: Rekreačny vidiecky dom :.

Rekreačny vidiecky dom
Adresa:Žarnovicka 22
Turčianske Teplice, 039 01
Telefón:+421 905 962 740
+421 43 492 20 56
Fax:
Email:rekreacnydom@slovanet.skWWW:http://www.slovanet.sk/rekreacnydom


Rekreačný vidiecky dom, Turčianske Teplice / 27 km od mesta Martin/ poskytuje ubytovanie v príjemnom prostredí vidieckeho domu - vo dvoch nezávislých bytových jednotkách, ktoré sú plne k dispozícii našim hosťom, prvá -väčšia-byt.jednotka je pre 6-14 osôb, druhá-menšia-byt.jednotka je pre 3-6 osôb. Celková kapacita je teda: 3-20 osôb. Výhodou našej ponuky v porovnaní s hotelovým ubytovaním je, že náš. Rekreačný vidiecky dom poskytuje úplné súkromie hosťom, ktorí majú celý dom pre seba. K domu patrí tiež veľká viacúčelová spoločenská miestnosť s krbovou pieckou /možnosť zábavy, školení, prednášok, spol. hier a pod./ Na chalupe je aj stolný tenis.

Rekreačný vidiecky dom je situovaný na okraji kúpeľného mesta Turčianske Teplice, pri pstruhovom potoku Žarnovica. Je to tiché prostredie so samostatným, veľkým ovocným sadom a záhradou s ohniskom a detským kútikom (pieskovisko, hojdačky. Dom je vzdialený 1800 m od termálnych kúpalísk a kúpeľov. Turčianske Teplice sú jediné kúpele na Slovensku, kde sa liečia choroby obličiek a močových ciest, ďalej choroby pohybového ústrojenstva. Je tu celoročne otvorený aquapark a wellness spa centrum, široké možnosti liečebných procedur a tiež termálne kúpalisko. Okrem možností liečebných procedúr poskytovaných celeročné , kúpania sa v dvoch termálnych kúpaliskách majú rekreanti možnosť rybárčenia, cykloturistiký, zberu húb a lesných plodov v okolitých lesoch. Pohoria Veľká Fatra, Malá Fatra a Kremnické vrchy, ktoré obkolesujú Turčiansku kotlinu, poskytujú príležitosti horských túr po vyznačených turistických trasách pre náročných i menej zdatných turistov a v zime možnosť lyžovačky. Vo vzdialenosti od 5 do 30 km sú lyžiarske strediská Čremošné, Krahule, Skalka, Jasenská dolina s umelým zasnežovaním a Martinské hole.
Holiday Country House, Turcianske Teplice / 27 km from a bigger town of Martin/ provides the accommodation in a cottage environment - in two independent flat units - that are both fully on disposal of the guests. An advantage of our offer compared with a hotel or boarding house is that our Holiday Country House provides full privacy to the guests, they have the house for themselves. There is also a big living room that can be used for various purposes sucha as entertainment, lectures, courses, ans so on. We have also table tennis in at our house.

Holiday country house is situated in the outskirts part of the spa town of Turcianske Teplice near the trout stream Zarnovica. It is in a quiet environment with an independent big yard at the orchard and a garden with a garden fireplace, a corner for children ... sand-pit, see saws .... The house is 1800m far from thermal swimming pools and the spa center. Turcianske Teplice is the only spa in Slovakia where the urinary ailments are treated, and also they treat muscle ailments here. Besides the possibility of taking curative spa procedures there are two thermal swimming pools for holiday makers to have a rest at. They can also go fishing, biking, picking mushrooms and various berries in the near forests. Our area , so called Turcianska valley, is surrounded with the mountains Big Fatra, Small Fatra and Kremnicke mountains. All these mountains are famous for their tourist tracks and ski resorts. In the distance from 5 to 30 km there are such ski resorts as Cremosne, Krahule, Skalka, Jasenska valley with artificial snow and Martinske hole.

 
 
Meno: *
Priezvisko: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Telefón: *
Email: *
Počet osôb: *
Typ ubytovania:
Termín pobytu: *Od: Do:
Forma platby:
Doplňujúce informácie


* Polia označené hviezdičkou musia byť vyplnené.

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
turiec.net
teplican.sk
---------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik

---------------------------

------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.085 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =25.356 CZK
1€ =0.856 GBP
1€ =395.250 HUF
1€ =4.322 PLN
1€ =4.971 RON