Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
----------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

----------------------------
Dosp. pohotovosť
Paula Mudroňa 11
po 15.30 hod.
043/422 01 50

----------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

----------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

----------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Pohotovostné lekárne
MARTIN
Turčianske Teplice
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
.: STAMAX plus s.r.o. :.

STAMAX plus s.r.o.
Stavebné práce
Adresa:Dielenská Kružná 48
Vrútky,
Telefón:043/42 85 393
0905 641 325
Fax:043/42 85 393
Email:info@stamaplus.skWWW:https://www.stamaxplus.sk/
Naše služby
Nášmu zákazníkovi ponúkame stavebný projekt od návrhu, 3D vizualizácie cez realizáciu až po finálne úpravy v rámci exteriéru a interiéru hotovej stavby. Dobré referencie našej firmy a dodržiavanie zmluvných termínov nám otvorili cestu ako k zákazkám v žilinskom kraji, tak aj na celom Slovensku.

Požiadavky našich klientov nás vždy viedli k rozširovaniu našich skúseností, služieb a technológií.
Za 25 rokov nášho pôsobenia sme zrealizovali mnohé stavebné projekty. Naše bohaté referencie obsahujú kompletné stavby na kľúč, rekonštrukcie budov, dreveníc, bytov a interiérov. Pozrite si naše referencie.
Stavby domov

Ponúkame Vám komplexné stavebné služby v oblasti stavebníctva. Našou prioritou sú rekonštrukcie v rôznom stupni rozsahu.

Postupom rokov pribudlo aj pokladanie zámkových dlažieb všetkých typov a to v rozsahu od chodníkov a príjazdových ciest k rodinným domom až po parkovacie plochy pri priemyselných a obchodných objektoch. V neposlednom rade ide aj o čiastkové stavebné práce ako sú ploty, terasy, altány, prístrešky a iné drobné stavby.
Rekonštrukcie domov a bytov

Neustály pokrok v technológiach sa prejavuje aj v stavebníctve. Domy a byty postavené v súčasnosti sú lepšie ako tie z minulého storočia. Rovnako sa budovy časom opotrebúvajú. Toto sú hlavné dôvody, prečo si ľudia nechávajú vykonať rekonštrukciu.

V oblasti rekonštrukcií starších budov sa dlhé roky venujeme sanačným prácam. Spadá tu napríklad riešenie vlhkosti budov formou sanačných omietok alebo využitím chemických izolácii proti vlhkosti, čiže využitie stavebnej chémie.

Rokmi sme sa v rekonštrukciách postupne vyprofilovali až na pôvodné drevenice a historické objekty. Koncom 90-tych rokov bola drevenica v Turčianskom Jasene pre nás výzvou. 150-ročnú drevenicu sme komplexne zrekonštruovali do pôvodnej podoby. Po rekonštrukcii sa prelína čaro bývania z konca 19. storočia s novodobou funkčnosťou a pohodlím v rámci zachovania maximálnej autenticity. Tieto skúsenosti rozšírili našu ponuku o rekonštrukcie stavieb tohto typu.

V neskorších rokoch nasledovali drevenice vo Folkušovej, Sklabini a ďalšia v Turčianskom Jasene. Medziiným sme komplexne zrekonštruovali pôvodnú, historicky vzácnu pivnicu vo Svätom Jure pri Bratislave. Zrekonštruovali sme kostolnú vežu na jedinej turčianskej kalvárii v Kláštore pod Znievom.

V súčasnosti pracujeme na obdobnom projekte a to obnove 45 m vysokej kostolnej veže rímskokatolíckeho kostola v Handlovej.

V začiatkoch sme mali 5 rokov na starosti bytovú stavebnú údržbu firmy Martico, ďalej stavebné práce na budove Devín banky vo Vrútkach, položenie dlažby do vstupnej haly bývalého GR ZŤS Martin, dlažby a obklady predajne automobilov SECO autotrans Martin, dlažba v budove Tatrabanky Prievidza, obklady budovy polyfunkčného objektu mestského úradu vo Vrútkach, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a bytov Žilina, Bratislava, Trenčín, Sklabiňa, Ivančiná, Diaková, Malý Čepčín, Vrútky a Turčianske Jaseno, natieračské práce a výmeny kompletných strešných krytín na obytných domoch v Štúrovej štvrti v Martine a rodinných domoch v Martine-Stráňach, Žiline-Budatíne, Bratislave-Podunajských Biskupiciach, Sučanoch a Turanoch. Kompletné maľby a nátery čerpacej stanice ESSO Vrútky, dlažby a podhľady televízneho štúdia Martico. Rekonštrukcie benzínových čerpacích staníc Slovnaft vo Zvolene, Žiline, Púchove, Turčianskych Tepliciach, Dudinciach, Demandiciach.


Profil

História firmy siaha až do roku 1991, kedy zahájila svoju činnosť. Začínali sme ako fyzická osoba /Jozef Haráni/ s dvoma brigádnikmi a stavebné práce sme vykonávali v menšom rozsahu ako vedľajšiu činnosť. Od roku 1995 sa stavebné práce stali našou hlavnou činnosťou a s tým sa ruka v ruke rozširovala aj ponuka našich služieb /Jozef Haráni STAMA/. Zameriavali sme sa na prestavby bytových jadier a maliarske práce. V roku 1998 sme sa s ďalším rozšírením stavebných prác pretransformovali na spoločnosť STAMA s.r.o a v roku 2005 na STAMA plus s.r.o. . Náš profesionálny prístup a kvalitne zrealizované stavebné projekty nás viedli v nasledujúcom desaťročí k rozvíjaniu pôsobnosti firmy. Dnešnú štruktúru spoločnosti s názvom STAMAX plus s.r.o. sme nadobudli v roku 2018.

 

Nášmu zákazníkovi ponúkame stavebný projekt cez realizáciu až po finálne úpravy v interiéri hotovej stavby. Dobré referencie našej firmy s dodržiavaním zmluvných termínov nám otvorili cestu k zákazkám nielen v Turci ale aj v rámci Slovenska.


Za takmer 28 rokov svojho pôsobenia na trhu sme zrealizovali mnohé stavebné projekty:

V začiatkoch sme mali 5 rokov na starosti bytovú stavebnú údržbu firmy Martico. Stavebné práce na budove Devín banky vo Vrútkach, položenie dlažby do vstupnej haly bývalého GR ZŤS Martin, dlažby a obklady predajne automobilov SECO autotrans Martin, dlažba v budove Tatrabanky Prievidza, obklady budovy polyfunkčného objektu mestského úradu vo Vrútkach, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a bytov Žilina, Bratislava, Trenčín, Sklabiňa, Ivančiná, Diaková, Malý Čepčín, Vrútky a Turčianske Jaseno, natieračské práce a výmeny kompletných strešných krytín na obytných domoch v Štúrovej štvrti v Martine a rodinných domoch v Martine-Stráňach, Žiline-Budatíne, Bratislave-Podunajských Biskupiciach, Sučanoch a Turanoch. Kompletné maľby a nátery čerpacej stanice ESSO Vrútky, dlažby a podhľady televízneho štúdia Martico. Rekonštrukcie benzínových čerpacích staníc Slovnaft vo Zvolene, Žiline, Púchove, Turčianskych Tepliciach, Dudinciach, Demandiciach. Dokončenie výstavby bytového domu v Senci.
 

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
turiec.net
teplican.sk
---------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik

---------------------------

------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.130 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =25.475 CZK
1€ =0.856 GBP
1€ =368.130 HUF
1€ =4.596 PLN
1€ =4.949 RON