Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
----------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

----------------------------
Dosp. pohotovosť
Paula Mudroňa 11
po 15.30 hod.
043/422 01 50

----------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

----------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

----------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Pohotovostné lekárne
MARTIN
Turčianske Teplice
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
.: Markado :.

Markado
Cena:od 10,50€
Adresa:Žarnovická 30
Turčianske Teplice,
Telefón:+421 949 304 294
Fax:
Email:objednavka@markado.euWWW:http://www.markado.eu
                   
  Info  
|
  Galeria - prístup  
|
  Obsadenosť  
|
  Rezervácia  
Ak hľadáte privátne ubytovanie v súkromí apartmánu, v pokojnej časti kúpeľného mesta Turčianske Teplice, privát na ubytovanie pre váš liečebný pobyt, či apartmán na dovolenku s rodinou, alebo len prenocovanie počas pracovnej cesty v Turčianských Tepliciach, potom vám ponúkame cenovo výhodné ubytovanie v súkromí apartmánu v kompletne zariadených izbách v našom privátnom zrekonštruovanom pôvodnom kamennom vidieckom dome. Privátne ubytovanie v súkromí "Markado" poskytuje veľký apartmán (3 spálne, spoločenská miestnosť, kuchyňa, 2 x kúpelňa, 2 x WC), nachádza sa v širšom centre mesta.

Turčianske Teplice, v pokojnej časti, 2 km od kúpeľného komplexu, ktorý poskytuje individuálne liečebno-relaxačné procedúry podľa vášho výberu. Turčianske Teplice sú centrom relaxu a oddychu regiónu horný Turiec. Kúpele Turčianske Teplice patria k jedným z najstarších a najnavštevovanejších kúpeľov v Európe. Termálna voda a horúce pramene predurčili Turčianske Teplice k vzniku kúpeľov, v ktorých sa ako jediných na Slovensku liečia choroby obličiek a močových ciest.

Privátne ubytovanie v súkromí apartmánu je vybavené samostatným vchodom. V apartmáne je k dispozícii hala, kúpelňa, WC, kuchyňa s jedálňou, spoločenská miestnosť na prízemí a kúpelňa + WC, 3 samostatné nepriechodné izby v podkroví. Privátne ubytovanie v súkromí je určené pre maximálne 10 osôb v dvoch trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky v každej z izieb a jednou dvojlôžkovou izbou. Apartmán a všetky priestory privátu obsahujú štandardné vybavenie. V kuchyni je sporák, kuchynské riady, príbory, rýchlo-varná kanvica, chladnička s mrazničkou. Aby ste si spravili lepšiu predstavu pozrite si fotky v našej galérii.

cena/noc* Zľavy
osôb** leto zima sviatky 6 a viac osôb 5% (z ceny/noc) 7 dní a viac 15% (z ceny/pobyt)
1 10,50 12,50 14,50 8 a viac osôb 10% (z ceny/noc) 14 dní a viac 20% (z ceny/pobyt)


Privátne ubytovanie v súkromí apartmánu v kombinácii s vami vybranými individuálnymi liečebno-relaxačnými procedúrami je cenovo výhodnejšie ako ubytovanie priamo v centre kúpeľného ostrova.

 

Okrem kúpeľnej starostlivosti poskytuje mesto Turčianske Teplice a jeho okolie, ale hlavne celý región Turiec, množstvo príležitostí pre rôzne aktivity, kultúrne (Divadlo, Kino, Múzeum), turistické (množstvo kvalitných turistických a cykloturistických trás) a športové (tenis, minigolf, plávanie, ap.). Nakupovať je možné v supermarketoch Jednota, Billa, Tesco a ďaľších. Z Turčianskych Teplíc, centra turizmu okresu, vedú zaujímavé turistické trasy s cieľom túry na Vyšehrad, Vyhnátovú, Svrčinník, Flochovú. Z neďalekých Mošoviec zas vedú zaujímavé trasy do Gaderskej a Blatnickej doliny, na Tlstú a Ostrú. Pre horolezeckú činnosť sú vhodné terény Žarnovická dolina – Skalná (Orlia veža) a spomínaná Gaderská a Blatnická dolina.
 
 

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
turiec.net
teplican.sk
---------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik

---------------------------

------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.085 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =25.356 CZK
1€ =0.856 GBP
1€ =395.250 HUF
1€ =4.322 PLN
1€ =4.971 RON