Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
----------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

----------------------------
Dosp. pohotovosť
Paula Mudroňa 11
po 15.30 hod.
043/422 01 50

----------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

----------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

----------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Pohotovostné lekárne
MARTIN
Turčianske Teplice
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
.: CV Servis - Vojtech Cíger :.

CV Servis - Vojtech Cíger
Adresa:J.Alexyho 7
Martin, 036 01
Telefón:
+421 905 618 974
Fax:
Email:ciger.vojtech@cvservis.sk;
cvservis@marticonet.sk
WWW:

Súkromná firma Cíger Vojtech, CV – servis vznikla na jar roku 1996. Kvalitou a úrovňou poskytovaných služieb dokázala veľmi rýchlo svoju životaschopnos? a v rámci svojej špecializovanej činnosti – montáž domácej dorozumievacej techniky sa v regióne Turca zaradila medzi lídrov a postupne expanduje aj do ďalších oblastí Slovenska. Jej produkty a služby denne používa niekoľko tisíc spokojných užívateľov v bytových podnikoch, družstvách a spoločenstvách, v mnohých firmách a tiež v desiatkách rodinných domov. Požiadavky našich zákazníkov sú pre nás vždy prvoradé a tomuto trendu prispôsobujeme ponuku tovarov a kvalitu montážnych prác. Veľmi rád by som Vám predstavil nové produkty ponúkané firmou Cíger Vojtech, CV – servis. Verím, že v nasledujúcej ponuke nájdete presne to, čo potrebujete a hľadáte.


 • domáca dorozumievacia technika – AUDIO, AUDIO SLOVAKIA
 • videovrátnik – HYUNDAI
 • dochádzkové a prístupové systémy – TOMST
 • elektronické zabezpečenie objektov – JABLOTRON
 • kamerové a monitorovacie systémy – AV TECH, TOPICA
 • poštové schránky – MARBOX

Domáci telefón je zariadenie umožňujúce hovorové spojenie s tlačidlovým tablom a je vybavený tlačidlom pre ovládanie elektromechanického a elektromagnetického zámku. Domáce telefóny ktoré máme v ponuke sú v prevedení T 100 a ET 100, ktoré sa líšia dizajnom. Montážou ktoréhokoľvek z ponúkaných domácich telefónov sa zachová estetika interiéru. Sú vhodné do bytov hromadnej i individuálnej bytovej výstavby a pre rôzne inštitúcie. Ich výhodou je veľmi jednoduchá montáž, vysoká kvalita (záruka 24 mesiacov), cena (ET 100 - 460,-Sk a T 100 - 400,-Sk s DPH) a atraktívny dizajn.

Modulárne tlačidlové tablo je zariadenie umožňujúce hovorové spojenie s domácim telefónom. Skladá sa z modulu komunikačnej jednotky osadenej príslušným počtom zvonkových tlačidiel a prídavných tlačidlových modulov s príslušným počtom zvonkových tlačidiel. Tlačidlové tablo je osadené súmrakovým snímačom, ktorý pri zníženej viditeľnosti automaticky podsvieti menovky umiestnené v zvonkových tlačidlách, čím sa zlepší ich čitateľnos? v tmavých priestoroch a v noci.

Odolné tlačidlové tablá vynikajú vysokou odolnos?ou proti úmyselnému poškodeniu a sú určené pre použitie na miestach s vysokým rizikom napadnutia vandalmi. Menovky sú vyrobené z vysokoodolného polykarbonátu, ktoré sú trvalo podsvietené LED diódami čím sa zlepší ich čitateľnos? v tmavých priestoroch a v noci. Tablá sa vyrábajú pre 1 až 140 účastníkov.

Elektromechanické zámky - BeFo sú zariadenia, ktoré slúžia na kontrolu otvárania dverí vo vstupných komunikačných a zábranových systémoch. Sú určené pre otváranie jednokrídlových alebo dvojkrídlových dverí zo vzdialeného miesta. Uvoľnenie zámkového jazýčka môže byť vykonané tlačidlom domáceho telefónu alebo zvlášť k tomu určeným tlačidlom. Montujú sa do zárubne alebo na zakotvenú čas? dvojkrídlových dverí a upevňujú sa pomocou skrutiek alebo vrutov.

Elektromagnetický zámok – EMGZ je určený pre typy dvier a brán s pevným dorazom. Výrobok sa skladá z elektromagnetu, ktorý sa inštaluje na pevnom ráme a z nárazovej platničky namontovanej na pohyblivej časti dverí alebo brány. Nárazová platnička je dodávaná s maticou, ktorá dovoľuje aby sa prispôsobila, takže pri zatvorení dverí sa automaticky zarovná a prilne k magnetu. Magnetická sila zámku (až 450kg) potom spoľahlivo zabezpečí dvere. Prerušením prívodu elektrického prúdu k magnetu sa dvere uvoľnia.

Prístupové systémy pre paneláky

Funkcie a možnosti systému:

 • zvýšená bezpečnosť a komfort domu
 • kontrola oprávnenia vstupu do budovy
 • otvorenie elektrického zámku dverí identifikačným médiom, bez použitia mechanického kľúča zámku (odstráni sa problém s upchatou vložkou FAB, zaseknutým jazýčkom stavebného zámku, zlomeným kľúčikom)
 • jednoduchá inštalácia a obsluha
 • systém je možné prispôsobiť individuálnym potrebám zapojením dvoch rôznych typov sond - terminálov
 • priame zálohovanie riadiacej jednotky a elektrického zámku z jedného zdroja pomocou záložného akumulátora
 • ako identifikačné médium môže slúžiť kontaktný čip, bezkontaktná karta alebo bezkontaktný prívesok
 • ochrana pred prepätím na sonde je min. 12V s možnos?ou voľby na 230V
 • 1250 užívateľov
 • riadiaca jednotka obsahuje 2 nezávislé výstupy DC 12V/3A, čo umožňuje ovládanie 2 vchodov
 • možnosť negácie logiky výstupov, t.j. inverzie napätia na výstupných svorkách riadiacej jednotky
 • vzdialenosť od riadiacej jednotky k sondám, 20m po twisto- vanom kábli a 30m po koaxiálnom kábli
 • pripojenie sond ku riadiacej jednotke je konektormi RJ 11

Poštové schránky MARBOX – dvojstranné poštové schránky MARBOX boli vyvinuté špeciálne pre potreby obytných domov s viacerými nájomníkmi. Zásielky sa doručujú z vonku, čím sa minimalizuje vstup cudzích osôb do objektu. Obmedzia riziko vykradnutia bytov a spoločných priestorov. Umiestňujú sa do priečelia vchodov miesto sklenenej výplne. Schránky sa osadzujú do plastovej, drevenej alebo kovovej vchodovej brány. Vyznačujú sa pevnou konštrukciou, veľkým objemom, kvalitným prevedením a bezpečnostnými prvkami. Môžu byť dodávané so zabudovanými zvončekovými tlačítkami a elektrickým vrátnikom alebo bez nich.

 

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
turiec.net
teplican.sk
---------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik

---------------------------

------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.066 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =24.594 CZK
1€ =0.848 GBP
1€ =381.650 HUF
1€ =4.621 PLN
1€ =4.947 RON