Pôžička na čokoľvek Martin                    Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
--------------------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

--------------------------------------
Dosp. pohotovosť
Paula Mudroňa 11
po 15.30 hod.
043/422 01 50

--------------------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

--------------------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

--------------------------------------
Linka detskej istoty
116 111
----
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
.: Strechostav :.

Strechostav
Adresa:Za Jordánom 1
Martin - Priekopa, 036 08
Telefón:043 4297 053
0918 187 907
Fax:043 428 25 04
Email:strechostav@gmail.comWWW:http://www.strechostav.sk

Čo Vám prinášame?


Poradenstvo
Zrozumiteľné poradenstvo pri rozhodovaní (bez presviedčania). Ukážeme Vám ako postavíme strechu jednoducho a ako pri tom ušetríte. Rozhodnutie pre nákup vždy prenechávame Vám. Znamená to, že všetko máte čas v kľude si premyslieť bez nátlakov.
Vaše priania
Dodáme Vám strechu podľa Vašich požiadaviek a tiež si sami vyberiete farbu a typ krytiny, ktorá sa Vám najviac páči. Znamená to pre Vás, že strecha bude vyzerať tak, ako si želáte.
Výber
Rozumieme, že o niektoré materiály ktoré bežne montujeme jednoducho nemusíte mať záujem. U nás máte možnosť vybrať si z rozsiahlej ponuky materiálov, ktoré sú na trhu. (seriózne a férove jednanie). To Vám poskytuje istotu, že strecha bude zmontovaná z materiálov ku ktorým máte dôveru.
Zameranie
nikam nemusíte chodiť. Náš zástupca príde priamo k Vám a vykoná zameranie s obhliadkou strechy. Nemáte tak starosti s vymeriavaním strechy.
Strechy na kľúč
Strecha s obytným podkrovím na kľúč. Nemusíte zháňať pre každú profesiu samostatnú firmu. Strechy a podkrovia Vám dodáme komplet od projektu po omaľovanie.
Záruka
Na všetky materiály a montáže získate riadnu písomnú záruku. Samozrejmosťou sú certifikáty použitých materiálov.Máte tak istotu, že všetko je zmontované z riadnych materiálov a seriózne za to zodpovedáme.
záručný havarijný servis. Znamená to, že ak nastane havária strechy, pri ktorej Vám zateká cez strechu odstránime ju do 24 hodín. Neohrozujúce poruchy strechy odstraňujeme do 7 dní.
Montážnici
Dbáme na seriózne vystupovanie zamestnancov pri montážach.To pre Vás znamená, že zamestnancí sa správajú ku Vám úctivo a slušne. Počas prác nebudete nikoho vidieť správať sa agresívne, alebo urážlivo.
Bonusy
U nás získate naviac výhody, ktoré platia podľa práve prebiehajúcej akcie. Znamená to, že ku novej streche získate vždy niečo naviac. Sledujte našu úvodnú internetovú stránku.
Splátky
Zabezpečíme Vám financie zo štátneho fondu rozvoja bývania. Platí pri kompletnej obnove bytového domu.Odapadajú vám starosti s papierovaním a dohadovaním sa na úradoch. Vyhnete sa stresu a máte istou, že peniaze na obnovu Vám budú určite pridelené.
Úspora
Zateplené strechy od StrechoStavu Vám ušetria množstvo financií na energiách pre vykurovanie. Súčasne zvýšujú kvalitu Vášho bývania. Kvalitu bývania zvyšujú tak, že necítite ten nepríjemný chlad, ktorý sála zo stropov. Po zateplení máte pocit prijmného tepla vo Vašom dome, alebo byte, čo zvyšuje kvalitu bývania.
Zhodnotenie domu
Nová strecha zvýšuje trhovú hodnotu Vašej budovy. Znamená to, že ak chcete dom,alebo byt predať získate zaň viac peňazí.
Prevádzkové náklady
Strechy StrechoStav nevyžadujú prevádzkové náklady. Počas doby trvania záruk tak neminiete ani cent na ich údržbu.
Tradícia
Strechy montujeme už od roku 1990. Vďaka dlhej tradícii, vieme jasne dokázať, že strechy sú trvácne. To Vám prináša istotu, že strechu správne zmontujeme a Vy sa môžete na naše strechy spoľahnúť.

 

 

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
turiec.net
teplican.sk
--------------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik
------------------------------
------------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.087 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =26.909 CZK
1€ =0.876 GBP
1€ =354.760 HUF
1€ =4.559 PLN
1€ =4.833 RON