Ubytovanie Martin          Ubytovanie Vrútky            Ubytovanie Turčianske Teplice            Ubytovanie Turiec             
 
Dôležité kontakty
ZÁCHRANNA SLUŽBA
POŽIARNÍCI

POLÍCIA
112
----------------------------
Detská pohotovosť
po 15.30hod.
043/423 84 01

----------------------------
Dosp. pohotovosť
Paula Mudroňa 11
po 15.30 hod.
043/422 01 50

----------------------------
Zubná pohotovosť
ul. Mudroňova14

Po-Pia: 16.30-19.15hod.
So-Ne-Svia: 9.00-11.45hod.

----------------------------
Ped.- psych. poradňa
043/423 91 11

----------------------------
Linka detskej istoty
116 111
Pohotovostné lekárne
MARTIN
Turčianske Teplice
Kiná a divadlo
Z regiónu
Pohľadnice
Reklamní partneri
.: Súkromná základná umelecká škola :.

Súkromná základná umelecká škola
Adresa:Ul. Aurela stodolu 60
Martin, 036 01
Telefón:0915 340 135
Fax:
Email:suzus@zoznam.skWWW:http://www.suzus.org

Filozofia a vízia školy

Od septembra 2006  sa píše nová história Súkromnej základnej umeleckej školy na Ul. A. Stodolu v Martine, ktorá bola k tomuto termínu zaradená do siete škôl Slovenskej republiky. Aj v prostredí mestského sídliska  sa tak poskytol priestor vytvoriť dôstojný stánok pre  umelecko-estetické vzdelávanie našich detí, ktoré majú o tento typ vzdelávania veľký záujem.

Súkromná základná umelecká škola  je koncepčne a cieľovo orientovaná na efektívne fungujúcu školu s funkčným, vzdelaným a skúseným menežmentom. Výsledkom je  multiplikácia skúseností v pedagogickej,  odbornej, riadiacej práci.

Zásadným východiskom našej práce je reakcia na podmienky, preberanie zodpovednosti za umelecko-estetické vzdelávanie detí,študentov, na našej škole,  ktorá je výsledkom humanizácie nášho umeleckého školstva v demokratických podmienkach. Zodpovednosť predpokladá,ako ukazujú skúsenosti z dlhoročnej práce menežmentu školy  presunutie kompetencií na školu. Participuje vo svojej kompetencii riešenie problémov pracovno-právnych, pedagogických, ekonomických, aktívne, iniciatívne, tvorivo, samostatne v zmysle platnej legislatívy.  V našej vízii je samostatnosť a samosprávnosť školy princípom paradigmy nadväzujúcej na rozvoj umeleckého školstva u nás, lebo bez tvorivosti, invencie, pohotovosti, inteligencie, bez vhodných podmienok presadzovania sa v praxi, nemožno si ani našu školu, jej perspektívu, predstaviť. Naša škola vychádza z teoretických a praktických skúseností  vedenia školy,  s prihliadnutím  na  špecifické podmienky školy, jej jedinečnosť, jej filozofiu, stratégiu, originálnosť, tvár, kultúru.

Naša SúZUŠ ponúka  systematické základné umelecko-estetické vzdelávanie deťom, mladým ľuďom a dospelým, má ambíciu vzdelávať všetky vekové skupiny obyvateľstva  nášho mesta  v štyroch štúdijných  odboroch: v odboroch výtvarnej tvorby a výchovy, dramatickej tvorby a výchovy, v odbore hudobnom a odbore  tanečnom tak, aby rozvíjali svoje umelecké predpoklady, prežívali svoj voľný čas  zmysluplne. Umenie a  vzdelávanie na pôde  našej školy je aj tým,  čo vytvára silný protidrogový blok.

Pre deti, žiakov, študentov, dospelých  školy chceme zodpovedne, v zmysle rešpektovania  individuality  a slobody jednotlivca, alternatívne, kvalitne, poskytovať len to najlepšie, s tímom vzdelaných, aktívnych  pedagógov ...viac>

 

Vyhľadávanie

Oficiálne stránky:
Vrútky
Martin
Turčianske Teplice
ZMOT

Infostránky
turieconline
mojmartin
turiec.net
teplican.sk
---------------------------------

Hlavní partneri
Na jeden klik

---------------------------

------------------------
-----------------------------
Pizza do domu
Kurzy ECB
1€ =1.066 USD
1€ =1.956 BGN
1€ =25.324 CZK
1€ =0.854 GBP
1€ =394.250 HUF
1€ =4.294 PLN
1€ =4.974 RON