Penzión San Matrin

Prejsť na obsah


Vitajte v Penzióne San Martin - našim cieľom je vytvoriť príjemnú atmosféru pre široké spektrum našich  súčasných aj nových zákazníkov. Vytvoriť adekvátne pozadie pre modernú  gastronómiu, dobré stolovanie, aj sviatočné vína, pre silné, ale aj  jemnú kávu, pre lahodné dezerty, regionálne špeciality a pre kľudné  čítanie dennej tlače.

Hosťom je k dispozícii reštaurácia, bar, letná terasa a využit ju na  uzatvorené rokovania a spolu s reštauráciou na spoločenské akcie. Ideálne miesto pre obchodných cestujúcich, nielen pre krátkodobé, ale aj dlhodobé pobyty.

Reštaurácia v Penzióne San Martin ponuka príjemnú atmosféru s výbornou  gastronómiou. Jedlá sú pripravované podľa najnovších gastronomických pravidiel.  Ponúkame Vám široký výber pokrmov slovenskej aleaj medzinárodnej  kuchyne. Nájdete u nás domáce jedlá a syrové výrobky priamo z našej výrobne.  Reštaurácia ponúka nefajčiarske ale aj fajčiarske priestory. Poslúži  teda i tým, pre ktorých je dôležité môcť si zapáliť cigaretu po dobrom  jedle. Ponúkame Vám raňajky kontinentálne, ale aj klasické slovenské a  americké.

Reštaurácia je vhodná hlavne pre pracovné stretnutia, ale aj k  občerstveniu pri dlhých cestách. Hosťom je k dispozícií WiFi pripojenie.  Vínny lístok zahrňuje to najzaujímavejšie, čo sa dá na slovenskom trhu  poskytnúť.

Penzión San Martin ponúka ubytovanie v 8 dvoj lôžkových štandardnej výbave. K dispozícii je bezplatné wifi na všetkých izbách.

Wellness a relax služby ponúkame celoročne, bez ohľadu na počasie a  ročné obdobie.  Oddychový plavecký bazén s protiprúdom, komplexné služby wellness,  fínska sauna, ochladzovací bazén, relaxačná miestnosť s barom.  Nájdite si chvíľku pre seba a svoje zdravie. U nás môžete oddychovať a  odbúrať stres z každodenného života.

Thajská tradičná masáž
Vo wellness ponúkame pravé thajské masáže. Masáže vykonávajú certifikované Thajské terapeutky. Thajská masáž = účinný relax po celodennom strese.

Návrat na obsah