Thajská masáž - Penzión San Matrin

Prejsť na obsah
Thajská tradičná masáž
Thajská tradičná masáž je považovaná za jednu z najstarších liečebných metód. Jej „vek“ sa odhaduje na viac ako 2500 rokov. Je starovekým umením pôvodne predávaným z učiteľa na žiaka v rámci budhistických chrámových škôl. Podstata tejto procedúry spočíva v tom , že skúsená masérka prostredníctvom použitia svojich nôh, kolien, rúk, a lakťov pôsobí na tzv. Akupresúrne body klienta. Jedná sa hlavne o naťahovanie, preťahovanie a stláčanie týchto akupresúrnych bodov, ktoré pôsobia na energické toky v tele človeka. Výsledným efektom tohto druhu masáže je oživenie celého tela, zlepšenie prietoku krvi, odstránenie bolesti a stuhnutosti svalov a kĺbov. Má vplyv nielen na telo, ale taktiež aj na myseľ klienta.

Thajská bylinná masáž
Thajská bylinná masáž ide o starobylú masérsku techniku, pri ktorej masérka prikladaním nahriatych herbálnych vankúšikov pôsobí na akupresúre body človeka a na jeho energetické dráhy. Tieto vankúšiky obsahujú zmes viacerých liečivých bylín a tráv, ktoré sú namiešané podľa rokmi overenej receptúry. Vankúšiky sú nahrievané nad parou a následne prikladané na problematické partie. Pocit tepla dokonale uvoľní stuhnuté a bolestivé miesta.

Thajská olejovo bylinná masáž
Thajská olejovo bylinná masáž predstavuje menej invazívnu formu thajskej masáže, ktorá spája účinky s použitím oleja a nahriatych herbálnych vankúšikov. Slúži k dokonalému uvoľneniu tela a takisto aj mysle. Má povzbudivé, silné relaxačné a detoxikačné účinky.

Telový peeling (scrub)
Telový peeling (scrub) podstata peelingu spočíva v odstránení odumretej vrstvy kože, čím prispieva k jej omladeniu. Pokožka je potom vláčna, hodvábna jemná a hydratovaná.
Reflexná masáž chodidiel
Reflexná masáž chodidiel predstavuje stimuláciu reflexných bodov nachádzajúcich sa na chodidlách, ktorou masérka dokáže ovplyvniť funkciu jednotlivých vnútorných orgánov. Thajská masáž chodidiel je ideálnym produktom na odľahčenie nôh a zbavenie pocitu únavy z celého dňa. Používajú sa pri nej masážne oleje a drevené reflexné kolíky.

Reflexná masáž chrbta, šije a hlavy
Reflexná masáž chrbta, šije a hlavy masáž je vhodná k udržaniu dobrej kondície vášho svalstva, pri stuhnutí svalov najmä v oblasti lopatiek, krížov a šije, Odstraňuje bolesť, pomáha pri prekrvení pokožky a zlepšuje detoxikáciu organizmu. Reflexná masáž zlepšuje váš psychický i fyzický stav a zároveň zvýši váš výkon v práci alebo športe.

Thajská olejová masáž
Thajská olejová masáž je jemnou formou masáže, pri ktorej sa uvoľňujú jednotlivé energetické bloky. Je vhodná aj pre deti a pre ľudí citlivých na bolesť. Má silné relaxačné účinky, uvoľňuje fyzické a psychické napätie. Samotné použitie oleja blahodárne pôsobí na vzhľad a pružnosť pokožky klienta.

Celotelové masáže
Thai tradičná (Nuat Phean Boraan): 60min - 28 €  |  90min - 38 €
Thai bylinná  0 €
Thai olejová aromatická: 60min. - 29 €   |  90min39 €
Thai exkluzívna s kokosovým olejom: 60min. - 31 €  |  90min39 €
Thai letná s ukľudňujúcim účinkom s aloe vera: 60min. - 31 €  |  90min. -  39 €
Thai kráľovská - štvorručná synchrónna: 60min. - 54 €

Masáže rúk, nôh a šije
Masáž hlavy, šije a ramien: 30min. - 19 €  |  60min. - 28 €  |  90min. - 38 €
Masáž nôh, šije a rúk (FOOT NIRVANA): 30min. - 19 €  |  60min. - 28 €  |  90min. - 38 €
Masáž tváre, šije a rúk: 30min. - 19 €  |  60min. - 28 €  |  90min. - 38 €
Návrat na obsah